Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:Fiber Splice On Connector,Penyambung Butt,Penyambung Wayar,Penyambung Kawat Kawat,,
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

Fiber Splice On Connector,Penyambung Butt,Penyambung Wayar,Penyambung Kawat Kawat,,

Home > Produk-produk > Penyambung Fiber Fast > Fiber Splice On Connector

Fiber Splice On Connector

Penuh semua kategori product of Fiber Splice On Connector, kami adalah pengeluar khusus dari China, Fiber Splice On Connector, Penyambung Butt pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Penyambung Wayar R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!
Lihat : Senarai Grid
Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada
  • Harga seunit:USD 0.55 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    1 Piece/Pieces USD 0.55 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 12 unit / beg
  • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week
  • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
  • Sijil: GS RoHS ISO CE

Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada Fiber Optic 90 Degree Connector membolehkan sambungan teras optik mudah tanpa apa-apa amalan tambahan, atau pelekat. tidak memerlukan ruang kerja dengan...

 Klik untuk maklumat lanjut
Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx
  • Harga seunit:USD 0.55 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    1 Piece/Pieces USD 0.55 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 12 unit / beg
  • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week
  • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
  • Sijil: GS RoHS ISO CE

Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx Reka bentuk yang unik dari badan penyemprotan mekanikal yang dipatenkan menggabungkan stub serat yang dipasang kilang dan ferrule seramik yang telah dipoles sebelumnya. Perhimpunan...

 Klik untuk maklumat lanjut
Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc
  • Harga seunit:USD 0.55 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    1 Piece/Pieces USD 0.55 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 12 unit / beg
  • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week
  • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
  • Sijil: GS RoHS ISO CE

Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc Penggunaan Fiber Optic Fast Connectoc SC APC konsentris tinggi serat ferrule Ft SC APC / UPC Fiber Optic Fast Connector serat tertanam memastikan kehilangan sisipan yang...

 Klik untuk maklumat lanjut
China Fiber Splice On Connector Pembekal
Serat gentian pada penyambung yang kini boleh didapati dalam varian SC, LC, atau FC, yang menampung mod tunggal 250um ke 900um, dan 2.0mm, 3.0mm diameter tunggal dan jenis serat multimode, termasuk Multi-mode 62.5 / 125um dan Multi-mode 50 / 125um. Versi single-mode splice fiber pada penyambung boleh didapati dengan PC atau APC ferrules. Serat gentian pada penyambung membolehkan pemasang untuk menamatkan dan membuat sambungan dalam beberapa minit pada peralatan dan panel patch serat. Penyemprotan serat pada penyambung membuang apa-apa keperluan untuk epoksi, perekat atau ketuhar pengawetan yang mahal, dengan ciri-ciri kualiti pemasangan yang tinggi, kadar kejayaan yang tinggi dan kebolehpercayaan yang tinggi. Menyusun sambutan serat pada penyambung hanya memerlukan alat penyediaan serat biasa: alat pengupas gentian, pemotong serat. Pemasangan serat gentian pada penyambung sangat cepat dan mudah.
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal