Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Fiber Media Converter > Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter
Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter
Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter
Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter
Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FOMC-019

    Product Name: Optic Media Converter

    Transmission: 10/100/1000Mbps, 25km

    Network Port: RJ45

    Fiber Wave: 1310nm/1550nm

    Light Power: 0~-40

    OEM: Support

    Storage Tempe: -45℃~80℃

    Fiber Type: SM/MM

    Voltage Supply: 5V

Additional Info

    Pembungkusan:  1 pasangan / BOX

    Produktiviti: 1000 Piece/Pieces per Day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: Buatan China

    Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    Sijil: ISO CE ROHS

    Kod HS: 8517622990

    Port: Shenzhen,Ningbo,Hongkong

Penerangan produk

Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

Gigabit Ethernet Media Converters direka untuk memenuhi pematuhan penuh dengan keperluan alam sekitar (suhu operasi ambien, kejutan mekanikal, getaran, kelembapan dengan pemeluwapan, keadaan voltan tinggi / garis voltan rendah dan perlindungan voltan sementara). Fiber Optic Media Converter jarak hingga 120KM dengan SFP pilihan. Mod Penukar Media Serat Bergantung Kepada Rj45 yang dikeraskan untuk beroperasi dalam suhu yang melampau. Petunjuk LED disediakan untuk mengesahkan status operasi peralatan. Foclink Supply F iber Media Converter , PLC Splitter, SC Penyambung cepat, Tetap Optik Attenuator, S ingle Mode Fiber Patch Cord .


Ciri-ciri Utama Produk: ( Fiber Media Converter, Fiber Optic Media Converter, 10 100 Fiber Media Converter, M edia Converter 1000 )


1. Fungsi perundingan auto membolehkan pelabuhan UTP untuk auto pilih 10/100 / 1000M dan Full Duplex

2. Port UTP menyokong sambungan MDI / MDI-X auto crossover.

3. Fiber Singlemode: jarak maksimum sehingga 60km

4. Menyokong maksima 1536 byte Ethernet packet

5. Mengawal kawalan aliran

6. Mengguna pakai bekalan kuasa dalaman

Informasi teknikal:

1. Standard pengendalian: IEEE802.3z / AB, 1000Base-T dan 1000Base-SX / LX

2. Suhu bersuhu: 0 ~ + 50 ° C Suhu penyimpanan: -20 ~ + 70 ° C Kelembapan: 5% ~ 90%

3. Penyambung: UTP: RJ-45,10 / 100 / 1000Mbps; Serat: SC, 1000Mbps

4. Kabel: Kabel UTP: Cat 5e atau Cat 6 (jarak maksimum sehingga 100m)

Fiber: singlemode: 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9 / 125μm (jarak 20-100km)

5. Kawalan aliran: Duplex penuh: IEEE802.3x Half Duplex: tekanan belakang

6. Kuasa: DC 48V ke DC 5V

7. Jadual alamat MAC: 4K

8. Penampan data: 256K

Spesifikasi produk:

Serat dual 10/100 / 1000m

Connector type
SC
SC
SC
SC
SC
Fiber type
Multi-mode
Single-mode
Single-mode
Single-mode
Single-mode
Wavelength
850nm
1310nm
1310nm
1550nm
1550nm

Max Distance
62.5µm: 224m

20Km

40Km

60Km

80Km
50µm: 550m
Min TX PWR
-11.0dBm
-9.0dBm
-4.0dBm
-8.0dBm
-3.0dBm
Max TX PWR
-6.0dBm
-5.0dBm
0dBm
0dBm
0dBm
Sensitivity
< -18dBm
< -21dBm
< -24dBm
< -25dBm
< -25dBm
Link Budget
7.0dBm
12.0dBm
20.0dBm
17.0dBm
22.0dBm

Serat tunggal 10/100 / 1000M

Connector type
SC
SC
SC
SC
Fiber type
Single-mode
Single-mode
Single-mode
Single-mode
Wavelength
1310/1550nm
1310/1550nm
1310/1550nm
1490/1550nm
Max Distance
20Km
40Km
60Km
80Km
Min TX PWR
-10.0dBm
-4.0/-8dBm
0/-5.0dBm
-1dBm
Max TX PWR
-4.0dBm
0dBm
3/0dBm
3dBm
Sensitivity
< -22dBm
< -25dBm
< -25dBm
< -25dBm
Link Budget
12.0dBm
20/17dBm
25/20dBm
24.0dBm


Gambar Produk

Media Converter Single Mode Fiber To Rj45Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 2Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 1





Kategori produk : Fiber Media Converter

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong