Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat > FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter
FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter
FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter
FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter
FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-H-004

    Keadaan: Baru

    Durability: >1000 Matings, 1000 Times

    Certification: ISO9001:2008,ROHS

    Sleeve: Zirconia

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Type: FC SC LC ST MPO MU MTRJ

    Return Loss: >55db

    Temp: -40°C To +80°C

    Insertion Loss: <0.2dB (100%)

    Products: SC/PC Female To LC/PC Male SM Fiber Optic Adapter

Additional Info

    Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. Penyesuai Optik Fiber digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju perkahwinan dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khas untuk wanita . Hibrid SC Wanita kepada LC dibangunkan untuk pasangan dan pasangan dua plag penyambung yang sama atau dua (hibrid) yang berbeza. Perumahan SC Female kepada LC Male APC pada generasi yang terakhir mempunyai kunci rujukan untuk gandingan kedudukan kanan dan zirkonia atau fosforus berpecah lengan lengan untuk penjajaran yang tinggi. .Fiber Patch Cord, Penyesuai Gentian, Splitter Fiber, Penyambung Fiber Fast, Attenuator Serat, Box Termination Fiber,

FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter gambar produk:

Sc Female To Lc Male Adapter

Spesifikasi Produk

Mode
SM
MM
Polish
UPC
APC
PC
Insertion Loss
Typical ≤0.2dB   Maximum ≤0.3dB
≤0.25dB
Return Loss
≥50dB
≥65dB
≥40dB
Interchangeability
≤0.2dB
Durability
≤0.2dB (1000 times)
Repeatability
≤0.1dB
Temperature
≤0.2dB (-40+85 sustain 100 hours)

ciri-ciri

Kerugian penyisipan yang rendah, kerugian pulangan yang tinggi

Keserasian yang baik
Ketepatan tinggi dimensi mekanikal
Kebolehpercayaan dan kestabilan yang tinggi

Lengan Seramik atau Gangsa

PC, APC, UPC pilihan


Permohonan

1. SC-LC Hybrid Adapter

2. Memohon rangkaian CATV, LAN, Telecom, peralatan ujian

3. Mod Multi atau Single Mode, Simplex atau Duplex opsional
4. PC / APC tersedia
5. Square, bulat, tunggal / ditambah, quad 2 teras atau 4 teras bentuk pilihan
6. lengan seramik, tembaga, aloi zink dan perumahan plastik
7. IL≤0.2dB, RL≥50dB (pc); RL≥60dB (apc)
8. Temp operasi: -40 ° C ~ + 85 ° C
9. Gaya memasang standard: 2 ~ 6N

10.Durabiliti> 1000 kali


Sebuah jambatan jambatan Jurang antara penyambung gentian optik

Digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi gentian optik, rangkaian televisyen kabel, LAN & WAN, rangkaian akses gentian optik dan penghantaran video.

Fiber Optic Adaptor

pembungkusan & penghantaran

SC Female to LC Male APC


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong