Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat > SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan

SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan
SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan
SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan
SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan
SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan

SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-H-003

    Keadaan: Baru

    Durability: >1000 Matings, 1000 Times

    Certification: ISO9001:2008,ROHS

    Sleeve: Zirconia

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Type: FC SC LC ST MPO MU MTRJ

    Return Loss: >55db

    Temp: -40°C To +80°C

    Insertion Loss: <0.2dB (100%)

    Products: SC/PC Female To LC/PC Male SM Fiber Optic Adapter

Additional Info

    Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

SC APC untuk fc apc wanita kepada penyesuai pengatup wanita

SC Female to LC Male Simplex Singlemode Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan serat optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. Penyesuai Hybrird SC / LC digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju perkahwinan dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khas . SC Female To LC Female Adapter dibangunkan untuk pasangan dan pasangan dua plag penyambung yang sama atau dua (hibrid) yang berbeza. Perumahan SC-LC Fiber Optical Adaptor generasi terakhir mempunyai kunci rujukan untuk gandingan kedudukan yang betul dan zirkonia atau fosforus lengan berpecah gangsa untuk penjajaran yang tinggi. .Fiber Patch Cord, Penyesuai Serat, Splitter Fiber, Penyambung Fast Fiber, Attenuator Serat, Box Termination Fiber

SC APC untuk fc apc wanita kepada penyesuai pengatup wanita gambar produk:

Sc To Fc Female To Female Shutter Adapter

ciri-ciri

Kerugian penyisipan yang rendah, kerugian pulangan yang tinggi

Keserasian yang baik

Kebolehpercayaan dan kestabilan yang tinggi
Reka bentuk padat

Ketepatan tinggi dimensi mekanikal

Badan tembaga bersalut nikel

Lengan Seramik atau Gangsa

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan
Sistem CATV

Rangkaian Telekomunikasi

Ujian Peralatan

Parameter Teknikal

Parameter

Unit

LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, FC-LC, FC-MU

MTRJ

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Insertion Loss (Typical)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Return Loss

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Exchangeability

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Repeatability

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Durability

Time

>1000

>1000

>1000

Operating Temperature

°C

-40~75

-40~75

-40~75

Storage Temperature

°C

-45~85

-45~85

-45~85

Plug and Unplug force (g/f)

200-600

Spec

Simplex and Duplex

Sebuah jambatan dapter Jurang antara penyambung gentian optik

Digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi gentian optik, rangkaian televisyen kabel, LAN & WAN, rangkaian akses gentian optik dan penghantaran video.

Shutter Sc Adapter

pembungkusan & penghantaran

Sc -Fc Female To Female Adapter


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong