Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat > Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter

Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter
Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter
Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter
Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter
Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter

Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter

Harga seunit: USD 0.1 / Bag/Bags
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-ST-005

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Durability: >1000 Matings, ≤0.2dB (1000 Times)

    Certification: ISO9001:2008,ROHS

    Sleeve: Zirconia

    Color: Blue,Green,Grey

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Model Number: SC-LC Hybrid Adapter

    Type: FC SC LC ST MPO MU MTRJ

    Return Loss: >55db

    Insertion Loss: <0.3db

Additional Info

    Pembungkusan:  40 penyesuai per pek; dalam 28 * 28 * 28 karton

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter

FOC menyediakan Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter merapatkan jenis penyambung popular , seperti FC, SC, ST dan LC.ST Untuk Adapter SC ST-SC Fiber Optic Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. ST (Perempuan) ini kepada penyesuai hibrid optik SC (Lelaki) jenis penyambung hibrid optik yang dikawal selia yang disambungkan dengan operasi splicing dan gandingan antara optik gentian.

ST To SC Coupler dengan konfigurasi lelaki dan perempuan sangat berguna dalam menyambungkan patchcord dengan penyambung yang berbeza. Kerana kedua-dua plug penyambung (lelaki) dan soket penyesuai (wanita) disediakan, penyesuai hibrid ini sesuai dalam pelbagai keadaan, menawarkan kelenturan dan mengurangkan saiz, berat dan kerumitan sistem. Fiber SC To ST Adapter mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi. .Fiber Patch Cord, Penyesuai Serat, Splitter Fiber, Penyambung Fast Fiber, Attenuator Serat, Box Termination Fiber

ST Perempuan Untuk gambar lelaki Adapter lelaki SC :

Duplex Metal St To Sc Fiber Optic Adapter

Spesifikasi Produk Adapter Hibrid ST

1. Jenis penyesuai hibrid: ST (Wanita) ke SC (Lelaki)

2. Serat tyle: SM 9/125 Serat.

3. Kerugian Insertion (db): Kurang daripada 0.50

4. Repeatability (db): Lebih daripada 0.38

5. Pertukaran (db): Kurang daripada 0.20

6. Lengan Socket Bahan: Zirkonium dioksida seramik

7. Suhu kerja: -25C hingga + 75C.

8. Suhu penyimpanan: 25C hingga 75C.

Parameter

Unit

ST female to SC male

SM

PC/UPC/APC

Insertion Loss (Typical)

dB

≤0.2

Return Loss

dB

≥60

Exchangeability

dB

≤0.2

Repeatability

dB

≤0.2

Durability

Time

>1000

Operating Temperature

°C

-40~75

Storage Temperature

°C

-45~85

ST Fiber Adapter Penyesuai Hibrid :

Boleh diguna semula sehingga 1000 kali

Ketepatan tinggi dan kompatibilitas yang baik

Kebolehpercayaan dan kestabilan yang tinggi

Pembungkusan & penghantaran penghantaran ST Fiber Hibrid :

ST-SC Fiber Optic Adapter


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong