Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat > FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST
FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST
FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST
FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST
FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-H-007

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Durability: >1000 Matings, ≤0.2dB (1000 Times)

    Certification: ISO9001:2008,ROHS

    Sleeve: Zirconia

    Color: Blue,Green,Grey

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Model Number: SC-LC Hybrid Adapter

    Type: FC SC LC ST MPO MU MTRJ

    Return Loss: >55db

    Insertion Loss: ≤ 0.3dB(1310nm & 1550nm)

Additional Info

    Pembungkusan:  kotak karton

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

Ini FC Untuk ST Fiber Optic Adapters boleh menyediakan penamatan serabut cepat dan mudah di lapangan. Pilihan tersedia untuk 900 mikron yang membolehkan pemasang untuk menamatkan dan membuat sambungan dalam beberapa minit pada peralatan dan panel patch serat. Sistem FC To ST Adapter ini membuang apa-apa keperluan untuk epoksi, perekat atau ketuhar pengawetan mahal dan penggilap dan pemeriksaan gentian ederface. Ini boleh mengubah hujung pemasangan tanpa perlu kabel tambahan, oleh itu mengurangkan ruang. FC FC kami untuk ST Fiber Adapter mematuhi piawaian antarabangsa, kualiti yang diuji, dan boleh didapati dalam singlemode dan multimode dan datang dalam banyak konfigurasi jenis penyambung yang berbeza. Fiber Patch Cord , serat penyesuai , serat Splitter , serat cepat penyambung , gentian Attenuator , Box penamatan serat

FC Perempuan Untuk ST Female Adapter Hibrid Adapter produk: FC To ST Fiber Adapter

Spesifikasi
Applicable for
φ 2mm/φ 3mm cable
Optical fiber diameter
125μ m ( 652 & 657 )
Tight buffer diameter (μ m)
900μ m
Fiber mode
Single & multi mode
Installation time
within 120s ( no fiber cut )
Insert loss
≤ 0.3dB(1310nm & 1550nm)
Return loss
≤ -40dB
Fastening strength of naked fiber
> 5 N
Fastening strength of naked fiber holder
> 10 N
Tensile strength
> 50 N
Using temperature
-40~+75
FC To ST Fiber Optic Adapters


ciri-ciri


1. Projek FTTH boleh digunakan

2. Medan boleh dipasang

3. Cepat, mudah, tepat

4. Kos efektif
5. Mudah alih
6. Pemasangan kurang daripada 2 minit
7. Prestasi optik yang boleh dipercayai dan unggul
8. Ujian tegangan kabel mematuhi Telcordia GR-326-CORE


Permohonan

1. Bingkai pengedaran
2. Penyelenggaraan atau pemulihan kecemasan rangkaian serat
3. Panel patch
4. FTTH Outlets
5. Kata lapangan

pembungkusan & penghantaran

FC To ST Fiber Adapter


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong