Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat > SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC

SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC
SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC
SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC
SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC
SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC

SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-H-005

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Durability: >1000 Matings, 1000 Times

    Certification: ISO9001:2008,ROHS

    Sleeve: Zirconia

    Color: Blue,Green,Grey

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Model Number: SC-FC Hybrid Adapter

    Type: Singlemode

    Return Loss: ≥50dB(UPC) , ≥60dB(APC)

    Insertion Loss: ≤0.2dB

Additional Info

    Pembungkusan: Butiran Pembungkusan 25pcs / box

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

SC APC Kepada FC APC Perempuan Kepada Penyesuai Perempuan

SC Female To Fc Female Adapter membolehkan pengguna menukar dari satu jenis penyambung ke yang lain ..
FC To SC Fiber Adapter terdiri daripada sebuah badan luar polimer / Metal dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan mekanisme penyelarasan ketepatan. Penyesuai Perempuan Fiber Optic SC / APC ini adalah tepat dibuat dan dibuat untuk menuntut spesifikasi. Gabungan baju lengan penjajaran gangsa seramik / fosfor dan perumahan polimer berangka ketepatan menyediakan prestasi mekanikal dan optik jangka panjang yang konsisten.FC Untuk SC Fiber Adaptor Fiber Optic SC / APC Female.Foclink sokongan Fiber Patch Cord, Fiber Adapter, Fiber Splitter, Fiber Fast Connector, Serat Attenuator, Box Termination Fiber

Adapter SC Perempuan Untuk Fc Adapter Perempuan

SC APC Kepada FC APC Perempuan Kepada Gambar Produk Penyesuai Perempuan : SC APC To FC APC Female To Female Adapter

SC TO FC Fiber Hibrid Adapter Spesifikasi Produk:

Parameter

Unit

LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC,

MTRJ

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Insertion Loss

dB

<=0.3

<= 0.2

<= 0.3

<= 0.2

<= 0.3

<= 0.2

<= 0.2

<= 0.3

<= 0.3

Return Loss

dB

>=45

>= 50

>= 60

>= 30

>= 45

>= 50

>= 35

>= 55

>= 75

Exchangeability

dB

   <= 0.2

 <= 0.2

 <= 0.2

Repeatability

dB

   <= 0.2

 <= 0.2

 <= 0.2

Durability

Time

>= 1000

>= 1000

>= 1000

Operating Temperature

C

-40~75

-40~75

-40~75

Storage Temperature

C

-45~85

-45~85

-45~85

SC TO FC Fiber Adapter Penyesuai Hibrid :

Jenis: FC-LC, FC-SC, FC-ST, FC-MU, SC-ST-
Kerugian penyisipan yang rendah, kerugian pulangan yang tinggi
Keserasian yang baik
Ketepatan tinggi dimensi mekanikal
Kebolehpercayaan dan kestabilan yang tinggi
Lengan Seramik atau Gangsa
PC, APC , UPC pilihan
Simplex / Dupleks


SC TO FC Fiber Adapter Permohonan Hibrid :

Rangkaian Kawasan Tempatan
Sistem CATV
Rangkaian Telekomunikasi
Ujian Peralatan


Penyesuai merapatkan Jurang antara penyambung gentian optik

Digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi gentian optik, rangkaian televisyen kabel, LAN & WAN, rangkaian akses gentian optik dan penghantaran video.

SC APC To FC APC Female To Female Adapter

SC TO FC Fiber Hybrid Adapter pembungkusan & penghantaran

SC APC To FC APC Female To Female Adapter


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong