Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat > ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC

ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC
ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC
ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC
ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC
ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC

ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-H-002

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Certification: ISO9001:2008,ROHS

    Quality: High Quality Fiber Optic Adapter

    Type: FC SC LC ST MPO MU MTRJ

    Return Loss: >55db

    Available For: SC-FC, SC-ST, FC-ST, SC-LC, FC-LC

    Sleeve: Ceramic Sleeve 2.5mm

    Durability: 1000times

    Model Number: ST To LC Fiber Adapter

    Temp.: -40°C To +80°C

    Insertion Loss: <0.2dB (100%)

Additional Info

    Pembungkusan: Beg PE atau pakej & karton yang disesuaikan

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 20000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: Shenzhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC

Fiber ST To LC Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan serat optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan Penyesuai Hibrid Fiber , termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. ST To LC Adapter digunakan untuk mengawan 2 gaya penyambung yang berlainan. Kami ST To LC Fiber Adapter mematuhi piawaian al internation, kualiti diuji, dan boleh didapati dalam mod tunggal, mod dan banyak berbeza penyambung jenis konfigurasi.

ST To LC Fiber Hybrid Adaptor gambar produk:

Fiber ST To LC Adapter

Spesifikasi Produk

Specifications          Single mode     multi mode
Insertion loss ≤0.2db
Plug and unplug force(g/f) 200-600
Durability plug and unplug 1000 times
Operating temperature -45 t +75°C

Ciri-ciri utama

  • Gaya LC untuk gaya ST
  • Gunakan dalam aplikasi Single-mode atau Multimode.
  • Reka bentuk gantung atau panel pemasangan percuma.
  • Compliant RoHS

Fungsi
  • Kabel untuk sambungan gentian optik kabel
  • Kabel untuk sambungan gentian optik peralatan

Spesifikasi
  • Penyambung 1: LC
  • Penyambung 2: ST
  • Bahan: Logam

ST To LC Fiber Adapter Fiber Adaptor Optik di Pusat Data:


ST To LC Fiber Adapter

Penyesuai merapatkan Jurang antara penyambung gentian optik

Digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi gentian optik, rangkaian televisyen kabel, LAN & WAN, rangkaian akses gentian optik dan penghantaran video.

ST To LC Fiber Adapter

pembungkusan & penghantaran

ST To LC Fiber Hybrid Adapter


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong