Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai Hibrid Serat

Penyesuai Hibrid Serat

Penuh semua kategori product of Penyesuai Hibrid Serat, kami adalah pengeluar khusus dari China, Penyelaras LC SC, SC To LC Adapter pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Fiber SC To LC Adapter R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!

Lihat:

    • FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk...

    • FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

    FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan:  kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST Ini FC Untuk ST Fiber Optic Adapters boleh menyediakan penamatan serabut cepat dan mudah di lapangan. Pilihan tersedia untuk 900 mikron yang membolehkan pemasang untuk menamatkan dan membuat sambungan dalam beberapa minit pada peralatan dan panel patch serat....

    • SC Female To LC Male Adapter

    SC Female To LC Male Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    SC Female To LC Male Adapter SC To LC Fiber Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju perkahwinan dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khas . SC To LC Coupler dibangunkan untuk...

    • SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC

    SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Beg PE atau pakej & karton yang disesuaikan

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC SC TO FC Fiber Adapter digunakan untuk mengawan 2 gaya penyambung yang berbeza. Penyesuai SC FC kami mematuhi piawaian antarabangsa, diuji kualiti, dan boleh didapati dalam satu rangkap, multimod dan pelbagai konfigurasi jenis penyambung. SC TO FC Adapter dibangunkan kepada...

    • SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan

    SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    SC APC untuk fc apc wanita kepada penyesuai pengatup wanita SC Female to LC Male Simplex Singlemode Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan serat optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki...

    • SC / APC Coupler gentian optik untuk penyesuai LC / PC

    SC / APC Coupler gentian optik untuk penyesuai LC / PC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    Jenis Penyesuai Optik Fiber LC Lc Fiber Optic Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. Lc Fiber Coupler t dia menggabungkan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan yang disediakan dengan...

    • Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter

    Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter

    • Harga seunit: USD 0.1 / Bag/Bags

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan:  40 penyesuai per pek; dalam 28 * 28 * 28 karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter FOC menyediakan Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter merapatkan jenis penyambung popular , seperti FC, SC, ST dan LC.ST Untuk Adapter SC ST-SC Fiber Optic Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami...

    • SC Perempuan kepada LC Male Simplex Singlemode Adapter

    SC Perempuan kepada LC Male Simplex Singlemode Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    SC Perempuan kepada LC Male Simplex Singlemode Adapter SC Female to LC Male Simplex Singlemode Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan serat optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus...

    • ST Perempuan Untuk Penyesuai Male SC

    ST Perempuan Untuk Penyesuai Male SC

    • Harga seunit: USD 0.1 / Bag/Bags

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan:  40 penyesuai per pek; dalam 28 * 28 * 28 karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    ST Perempuan Untuk Penyesuai Male SC ST (Perempuan) ini kepada penyesuai hibrid optik SC (Lelaki) jenis penyambung hibrid optik yang dikawal selia yang disambungkan dengan operasi splicing dan gandingan antara optik gentian. Fiber Optic SC To ST Adapter dengan konfigurasi lelaki dan perempuan sangat berguna dalam...

    • SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC

    SC APC Ke FC Adapter Perempuan APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Butiran Pembungkusan 25pcs / box

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    SC APC Kepada FC APC Perempuan Kepada Penyesuai Perempuan SC Female To Fc Female Adapter membolehkan pengguna menukar dari satu jenis penyambung ke yang lain .. FC To SC Fiber Adapter terdiri daripada sebuah badan luar polimer / Metal dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan mekanisme penyelarasan ketepatan....

    • LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC

    LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan:  50 pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    LC Perempuan Kepada Penyesuai Hibrid Optik Fiber Male FC LC ke FC Fiber Optic Adapters digunakan untuk menyambungkan dua kabel patch gentian optik bersama untuk merealisasikan peralihan antara antara muka yang berbeza. dan LC FC Adapter mereka boleh digunakan dengan sama ada mod tunggal atau kabel patch multimode. LC...

    • ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki

    ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki

    • Harga seunit: USD 0.1 / Bag/Bags

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan:  40 penyesuai per pek; dalam 28 * 28 * 28 karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki ST Female to SC Male Simplex Singlemode Fiber Optic Ada pter yang digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai...

    • SC Female To LC Adapter Serat Perempuan

    SC Female To LC Adapter Serat Perempuan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Pembungkusan dalaman: 1 unit dalam beg plastik. Pembungkusan luar: karton akan dibungkus dengan karung, melindungi karton daripada habuk dan basah.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    SC Perempuan Untuk Penyesuai Hibrid Optik Fiber Optik Perempuan LC Fiber SC To LC Adapter , Logam, lengan mengait ini direka untuk menyambungkan 2 kabel optik gentian atau penyambung. Sambungkan lelaki SC kepada penyambung lelaki LC bersama-sama. Penyelaras LC SC Penyesuai gentian optik hibrid ini menerima penyambung...

    • ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC

    ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Beg PE atau pakej & karton yang disesuaikan

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    • Sijil: ISO

    ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC Fiber ST To LC Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan serat optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan Penyesuai Hibrid Fiber , termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. ST To LC...

China Penyesuai Hibrid Serat Pembekal

Penyesuai optik gentian hibrid untuk rangkaian FTTH yang dihasilkan oleh Foclink, menyediakan penyelesaian yang boleh dipercayai untuk sambungan serat dan memenuhi keperluan pasaran. Adaptor hibrid termasuk siri FC, ST, SC, LC, MU, DIN SMA. Penyesuai gentian hibrid ini adalah mod tunggal dan jenis multimod, dengan lengan PC atau APC zirconia, dalam gaya simplex dan duplex. Adaptor hibrid membenarkan perkaitan antara penyambung gentian optik. Lengan ketepatan tinggi penyesuai hibrid ini membolehkan diameter ferrule mengawal SC dan ST ferrule, memastikan penyisipan rendah dan kehilangan kembali. Penyesuai hibrid gentian boleh didapati dengan bebibir persegi atau segi empat tepat, dan perumahan logam atau polimer.

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih