Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:Penyambung gentian optik,Penyambung Serat,SC Fiber Connector,Fiber Optic SC Connector,,
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

Penyambung gentian optik,Penyambung Serat,SC Fiber Connector,Fiber Optic SC Connector,,

Home > Produk-produk > Penyambung gentian

Penyambung gentian

Penuh semua kategori product of Penyambung gentian, kami adalah pengeluar khusus dari China, Penyambung gentian optik, Penyambung Serat pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang SC Fiber Connector R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!
China Penyambung gentian Pembekal
Penyambung gentian adalah komponen penting, menggunakan rangkaian gentian optik. Ia juga merupakan bahagian utama yang digunakan dalam kawat patch gentian optik dan fiber optik pigtail.Main jenis penyambung gentian optik adalah penyambung serat SC, penyambung serat LC, penyambung serat FC, penyambung serat ST, penyambung MPO, penyambung MTRJ dan lain-lain mod Single penyambung gentian optik dan penyambung optik serat multimode ditawarkan untuk memenuhi permintaan pelanggan. Mengikut wajah akhir seramik yang digilap, ia membahagikan PC, UPC dan APC. Sementara penyambung serat boleh didapati dengan warna dan diameter yang berbeza, yang boleh dimuatkan untuk Projek FTTH. Penyambung gentian optik digunakan secara meluas untuk Fiber to home (FTTH), Local Areal Networks (LAN), Rangkaian Optik Pasif (PON), CATV, Sistem komunikasi serat, peralatan transmisi serat, rangkaian televisyen kabel, rangkaian telekomunikasi, Pemprosesan data rangkaian dan peralatan ujian optik dan medan telekom lain.Foclink, pembekal yang boleh dipercayai penyambung serat, sentiasa di sebelah anda 7 * 24.
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal