Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > FC Patch Cord > FC-PC Fiber Patch Cord

FC-PC Fiber Patch Cord
FC-PC Fiber Patch Cord
FC-PC Fiber Patch Cord
FC-PC Fiber Patch Cord
FC-PC Fiber Patch Cord

FC-PC Fiber Patch Cord

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-FC-010

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: Fiber Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

FC-PC Fiber Patch Cord

Atrone FC FC Fiber Patch Cord dihasilkan secara ketat mengikut piawaian antarabangsa. Kami mengguna pakai bahan mentah berkualiti tinggi dan kami menggunakan peralatan pembuatan tapak. Pekerja mahir dan jabatan kawalan kualiti kami bekerja rapat untuk menjamin bahawa setiap sekeping Cord Fiber Patch FC-FC kami adalah kualiti dan penampilan yang sangat baik. Kord Patch FC-FC kami mematuhi sepenuhnya piawaian antarabangsa dan dengan kualiti yang sangat baik dan harga yang kompetitif. Foclink menawarkan penyelesaian end-to-end dengan pelbagai produk kami yang termasuk kotak simpang serat, rangka pengedaran serat, penguat optik, Fiber Pigtail dan aksesori serat optik lain.

Ciri-ciri Cord Patch Serat

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Fiber Optic Jumper CableSm Patch CordFc Pc Sm Patch CordOptic Fiber Patch Cord Fc FcFc Pc Sm Sx Patch Cord


Kategori produk : Kawat Patch Fiber > FC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong