Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > FC Patch Cord > FC APC Fiber Patch Cord

FC APC Fiber Patch Cord
FC APC Fiber Patch Cord
FC APC Fiber Patch Cord
FC APC Fiber Patch Cord
FC APC Fiber Patch Cord

FC APC Fiber Patch Cord

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-FC-006

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: FC Fiber Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

FC APC Fiber Patch Cord

FC APC Patch Pord juga dikenali sebagai jumper serat optik atau Cord Patch Fiber . Foclink adalah pengeluar Patch FC Fiber Patch profesional, Fiber Patch Pords FC adalah komponen yang boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. FC Patch Pord terdiri daripada kord patch optik yang ditamatkan dengan penyambung gentian FC pada hujungnya. FC Fiber Patch Pord datang dengan pilihan anda simplex patch cord atau konfigurasi kabel duplex.

Ciri-ciri Cord Patch FC

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Aplikasi Patch FC Patch

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Kotak pemecah kekunci peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Patch Kord Terperinci FC

Fc Apc Patch PordFc Fiber Patch PordsFc Fiber Patch PordFc Apc Sm Sx Patch Cord

Kategori produk : Kawat Patch Fiber > FC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong