Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > FC Patch Cord > FC Simplex Fiber Patch Cord

FC Simplex Fiber Patch Cord
FC Simplex Fiber Patch Cord
FC Simplex Fiber Patch Cord
FC Simplex Fiber Patch Cord
FC Simplex Fiber Patch Cord

FC Simplex Fiber Patch Cord

Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces
Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-FC-001

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: FC Fiber Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

FC Simplex Fiber Patch Cord

FC Patch Cord mempunyai pita keluli tahan karat helical di atas gentian buffer yang dikelilingi oleh lapisan aramid dan mesh keluli tahan karat dengan jaket luar. Cangkangnya yang tahan lasak dengan keluli dan kevlar lebih kuat daripada FO Patch Cord yang biasa dan mempunyai suhu operasi yang lebih tinggi. Walaupun kawat patch F iber ini mengandungi logam. Simplex Optic Fiber Patch Cord direka khusus untuk premis pelanggan, pejabat pusat dan persekitaran kasar dalaman atau kawasan trafik yang berat yang memerlukan perlindungan tambahan. Foclink ditawarkan secara meluas menawarkan Fiber Lampiran, Fiber Patch Pannel, Rangka Pengedaran Fiber, penyesuai optik dan aksesori gentian optik yang lain.

Ciri-ciri Cord Patch FC

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Simplex Optic Patch CordFc Patch CordFo Patch CordFc Fiber Patch CordFc Apc Sm Sx Patch Cord









Kategori produk : Kawat Patch Fiber > FC Patch Cord

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong