Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > FC Patch Cord

FC Patch Cord

Penuh semua kategori product of FC Patch Cord, kami adalah pengeluar khusus dari China, FC Patch Cord, FC FC Patch Cord pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang FC Apc Patch Cord R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!

Lihat:

    • FC APC Fiber Patch Cord

    FC APC Fiber Patch Cord

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    FC APC Fiber Patch Cord FC APC Patch Pord juga dikenali sebagai jumper serat optik atau Cord Patch Fiber . Foclink adalah pengeluar Patch FC Fiber Patch profesional, Fiber Patch Pords FC adalah komponen yang boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. FC Patch Pord terdiri...

    • Jumper Patch Serat Pistol

    Jumper Patch Serat Pistol

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    Cord Patch Serat Armored FC Patch Armor Fiber Armored dengan perisai logam terbina dalam boleh memberikan perlindungan yang lebih kuat dari gentian optik daripada kabel gentian optik piawai. Kabel Patch Armored FC / APC membolehkan gentian optik dipasang di kawasan yang paling berbahaya, termasuk persekitaran dengan...

    • LC Kepada FC Fiber Patch Cord

    LC Kepada FC Fiber Patch Cord

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    LC Kepada FC Fiber Patch Cord Kabel Patch Fiber Optic adalah dengan penyambung faktor bentuk kecil (SFF) dan sesuai untuk aplikasi berkepadatan tinggi. Penyambung patch serat mempunyai zirkonia seramik ferrule berukuran 1.25mm OD dengan sama ada PC atau APC endface, dan menyediakan pemilihan optimum dan pulangan...

    • FC-PC Fiber Patch Cord

    FC-PC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    FC-PC Fiber Patch Cord Atrone FC FC Fiber Patch Cord dihasilkan secara ketat mengikut piawaian antarabangsa. Kami mengguna pakai bahan mentah berkualiti tinggi dan kami menggunakan peralatan pembuatan tapak. Pekerja mahir dan jabatan kawalan kualiti kami bekerja rapat untuk menjamin bahawa setiap sekeping Cord Fiber...

    • FC Simplex Fiber Patch Cord

    FC Simplex Fiber Patch Cord

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    FC Simplex Fiber Patch Cord FC Patch Cord mempunyai pita keluli tahan karat helical di atas gentian buffer yang dikelilingi oleh lapisan aramid dan mesh keluli tahan karat dengan jaket luar. Cangkangnya yang tahan lasak dengan keluli dan kevlar lebih kuat daripada FO Patch Cord yang biasa dan mempunyai suhu operasi...

    • FC PC Fiber Optic Patch Cord

    FC PC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    FC PC Fiber Optic Patch Cord FC PC Fiber Patch Cord adalah yang paling popular Fiber Patch Cord yang digunakan hari ini, FC Fiber patchcord telah digunakan dalam getaran tinggi persekitaran. FC Patch Cord sepenuhnya boleh intermateable dengan produk FC. FC SC Fiber Patch Cord boleh mengetatkan secara tegas, tetapi...

    • FC PC Fiber Patch Cord

    FC PC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    FC PC Fiber Patch Cord FC / PC Patch Cord adalah penting bagi rangkaian optik. Patch Cord FC / UPC mempunyai penyambung yang sama atau berbeza yang dipasang pada akhir kabel gentian optik. Siri Single Patch Cable dilengkapi dengan koleksi panjang dan penyambung yang komprehensif untuk memenuhi permintaan anda untuk...

    • FC SM Fiber Patch Cord

    FC SM Fiber Patch Cord

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    FC SM Patch Cord Cord Patch Fiber Optic FC FC Terdapat dalam jenis Patch Cord MM dan SM Patch Cord . FC Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua Fiber Optic Jumper Cable adalah 100% optically tested untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. FC Patch...

    • FC Duplex Optical Patch Cord

    FC Duplex Optical Patch Cord

    • Harga seunit: USD 0.75 / Piece/Pieces

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    FC Duplex Optical Patch Cord FC FC Patch Cord adalah kurang pengurangan apabila bengkok atau berpintal berbanding dengan Patch Fiber Optik tradisional dan ini akan menjadikan pemasangan dan penyelenggaraan Dual Patch Cable lebih efisien. FC Patch Cord juga boleh menjimatkan lebih banyak ruang untuk pengkabelan...

China FC Patch Cord Pembekal

Kord patch FC bermaksud Sambungan Tetap. Ia diperbetulkan melalui perumahan tong berbalut. Penyambung FC biasanya dibina dengan perumahan logam dan bersalut nikel. FC FC patch cord ia terdiri daripada kabel gentian optik yang ditamatkan dengan penyambung yang berbeza di hujungnya. Kelengkapan patch FC APC digunakan dalam dua kawasan permohonan utama: stesen kerja komputer ke outlet dan panel patch atau pusat pengedaran sambungan silang optik.Foclink, pembekal yang boleh dipercayai FC pigtail, sentiasa di sebelah anda 7 * 24. Kami menyediakan pelbagai jenis kabel patch gentian optik termasuk mod tunggal, multimode, multi-core, kabel patch perisai, serta kabel fiber optik dan lain-lain kabel patch khas. Bagi sebahagian besar kabel patch, penyambung SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000 (APC / UPC polish) semuanya boleh didapati. Di samping itu, kami juga mempunyai kabel MTP / MPO dalam stok.

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih