Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:FC Fiber Connector,Penyambung FC,Fiber Optic FC Connector,FC Optical Connector,,
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

FC Fiber Connector,Penyambung FC,Fiber Optic FC Connector,FC Optical Connector,,

Home > Produk-produk > Penyambung gentian > FC Fiber Connector

FC Fiber Connector

Penuh semua kategori product of FC Fiber Connector, kami adalah pengeluar khusus dari China, FC Fiber Connector, Penyambung FC pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Fiber Optic FC Connector R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!
Lihat : Senarai Grid
Mod Single dan Penyambung Serat Multimode
  • Harga seunit:USD 0.2 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    100 Piece/Pieces USD 0.2 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC / OEM
  • Pembungkusan: pembungkusan polibeg
  • Keupayaan bekalan: 10000PCS
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO90001

Mod Single dan Penyambung Serat Multimode Mod tunggal dan penyambung serat multimode boleh dibahagikan kepada: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, D4 dan lain-lain. WAN. Spesifikasi ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC...

 Klik untuk maklumat lanjut
Fiber Optic Sinlge Mode FC Connector
  • Harga seunit:USD 0.2 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    100 Piece/Pieces USD 0.2 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC / OEM
  • Pembungkusan: pembungkusan polibeg
  • Keupayaan bekalan: 10000PCS
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO90001

Fiber Optic Sinlge Mode FC Connector Fiber Optic FC connector, sm dx fiber optic connector penyambung, Threaded, mekanisme gandingan berorientasikan key yang membolehkan perhubungan yang sangat berulang, rendah kehilangan Simplex, duplex dan...

 Klik untuk maklumat lanjut
Fiber FC Upc Optical Connector
  • Harga seunit:USD 0.2 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    100 Piece/Pieces USD 0.2 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC / OEM
  • Pembungkusan: pembungkusan polibeg
  • Keupayaan bekalan: 10000PCS
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO90001

Fiber FC Upc Optical Connector Penyambung Kabel Gentian termasuk kabel patch serat optik singlemode dan multimode datang dengan ferrule seramik zirkonia dengan PC pra-digilap, UPC, profil APC dan akhir bulat cembung. FC Upc Connector Duplex , jenis...

 Klik untuk maklumat lanjut
Penyambung Fiber Optik Jenis FC
  • Harga seunit:USD 0.2 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    100 Piece/Pieces USD 0.2 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC / OEM
  • Pembungkusan: pembungkusan polibeg
  • Keupayaan bekalan: 10000PCS
  • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
  • Sijil: ISO90001

Penyambung Fiber Optik Jenis FC Penyambung Jenis FC terdiri daripada badan tembaga nikel yang bersalut Nickel dan seramik ferrule / spring / crimp barisan perhimpunan serta kelim di atas lengan dan boot getah. FC Optical Connector, FC Fiber Optic...

 Klik untuk maklumat lanjut
FC PC Fiber Optical Ftth Fast Connector Quick
  • Harga seunit:USD 0.55 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    1 Piece/Pieces USD 0.55 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 12 unit / beg
  • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week
  • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
  • Sijil: GS RoHS ISO CE

FC PC Fiber Optical Ftth Fast Connector Quick FC PC Fast Connector Quick Connector menghalang wajah akhir optik dari awal. Fiber Optical Fast Connector teknologi penggilap matang, mematuhi standard 3D. Fast Connector FT mempunyai 0.5 ferrule...

 Klik untuk maklumat lanjut
FT FC Fast Connector Fiber Fast Connector
  • Harga seunit:USD 0.55 / Piece/Pieces
    Min.Order Harga seunit
    1 Piece/Pieces USD 0.55 / Piece/Pieces
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 12 unit / beg
  • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week
  • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces
  • Sijil: GS RoHS ISO CE

FT Fc Quick Fiber Optic Connector Fast Fast Connector Fiber Optic Untuk Serat mempunyai masa penyambung serat yang berpotensi kurang dari 30 saat, termasuk penyediaan. Selain daripada alat penyediaan serat piawai, tiada alat khusus lain yang...

 Klik untuk maklumat lanjut
China FC Fiber Connector Pembekal
Penyambung gentian FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi dan menyediakan performa putar bukan optik. Penyambung gentian optik fiber juga menggunakan ferrule 2.5 mm, tetapi beberapa yang mula-mula menggunakan seramik di dalam ferrules keluli tahan karat. Penyambung optik FC direka dengan gandingan berulir untuk sambungan tahan lama. Ferrule untuk penyambung FC adalah PC selesai untuk pra radius, yang memastikan refleksi belakang rendah. Satu siri penyambung gentian optik FC adalah mod tunggal dan penyambung optik FC multimode, penyambung fleksibel FC dan duplex FC Foclink, pembekal yang boleh dipercayai penyambung gentian FC sentiasa bersebelahan dengan anda 7 * 24.

Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal