Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai FC > FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter

FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter
FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter
FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter
FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter

FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-FC-009

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Model Number: FC Adapter

    Interface Type: PC/UPC/APC

    Housing: Zinc Alloy

    Insertion Loss: <0.2dB Maximum

    Return Loss: >45dB For SM; >35dB For MM

    Fiber Type: G657A / G652D

    Type: Simplex, Duplex

    Dust Cap: Red Or Yellow Or Customized

    Sleeve: Ceramic Or Bronze

    Product Name: FC SM SX D Adatper

Additional Info

    Pembungkusan: 25 pek / pek

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: ShenZhen

    Keupayaan bekalan: 2000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: ShenZhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter

Penyesuai gentian optik digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. Semua FC-FC / PC FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Rectangle FC Adapter PC yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran-cabaran industri industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel standard dan jenis serat, mengikut piawaian mekanikal dan alam sekitar industri. Ini LC FC Fiber Adapter menggabungkan perumahan logam dan ketepatan SC zirconia seramik atau lengan fosfor lengan gangsa. Flange gunung atau gaya penyesuai gunung D-lubang boleh didapati. Kami membekalkan Adapter Duplex MM Male FC , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimod. Fiber Patch Cord , serat penyesuai , serat Splitter , serat cepat penyambung , gentian Attenuator , Box penamatan serat

Gambar penyesuai FC

FC Adapter PC

Spesifikasi Adapter FC

Optical Parameter

W/ A+ Ceramic Sleeve

W/ A Ceramic Sleeve

W/ P.B Sleeve

Insertion Loss

<0.10dB

<0.20dB

<0.30dB

Durability

<0.10 dB typical change, 1000 times

<0.20 dB typical change, 1000 times

<0.30 dB typical change, 500 times

Operating Temperature

-20 ~+ 75℃

Storage Temperature

-40 ~+ 85℃

Ciri Penyesuai FC :


1. LC penyesuai gentian optik
2. Memohon CATV, LAN, rangkaian Telecom, peralatan ujian, penyambung LC
3. Mod Multimode atau Single, OM3, OM4 tersedia
4. Quad
5. Lengan seramik, perumahan ABS
6. Insertion Loss≤ 0.2dB, Rugi Pulangan≥ 45dB (pc), ≥ 60dB (apc)
7. Operasi temp .: -40 ° C ~ + 85 ° C
8. Gaya memasang standard: 2 ~ 6N
9. Ketahanan> 1000 kali
10. Warna: Biru (pc / SM), Hijau (apc), Kuning (pc / MM), Asam biru (OM3), Ungu (OM4)

Aplikasi Penyesuai FC :
Penyambung- FC (perempuan) ke FC (perempuan)
Bahan Badan - Logam
Pemasangan- Pendirian Percuma atau lubang 8.5mm sekeliling (.34in)
Penjajaran bahan lengan- Zirkonia Seramik
Saluran- Simplex
Precision- Singlemode
Warna- Logam
Kehilangan Insert (IL) - <0.2dB
Ketahanan - <0.1dB selepas 500 matings
Suhu Pengoperasian - -4 º C hingga +75 º C (+25 º F hingga +165 º F)


Metal Fiber Optic FC APC PC Adapter


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai FC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong