Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai FC > Adatper FC Fiber Optic

Adatper FC Fiber Optic
Adatper FC Fiber Optic
Adatper FC Fiber Optic
Adatper FC Fiber Optic
Adatper FC Fiber Optic

Adatper FC Fiber Optic

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-FC-007

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Model Number: FC Adapter

    Interface Type: PC/UPC/APC

    Housing: Zinc Alloy

    Insertion Loss: <0.2dB Maximum

    Return Loss: >45dB For SM; >35dB For MM

    Fiber Type: G657A / G652D

    Type: Simplex, Duplex

    Dust Cap: Red Or Yellow Or Customized

    Sleeve: Ceramic Or Bronze

    Product Name: FC SM SX D Adatper

Additional Info

    Pembungkusan: 25 pek / pek

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: ShenZhen

    Keupayaan bekalan: 2000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: ShenZhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

Penyesuai Fiber Optic FC / PC APC UPC SM SX

Semua Penyesuai Optik PC FC ini dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM SX yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran-cabaran industri industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel dan jenis gentian piawai, mengikut piawaian mekanikal dan alam sekitar industri. Ini FC Fiber Optic Adatper menggabungkan perumahan logam dan ketepatan SC zirconia seramik atau lengan fosforus lengan gangsa. Flange mount atau D-lubang mount adapter boleh didapati. Kami membekalkan Penyesuai Fiber Optik FC / pc , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis D ganda, dalam mod tunggal dan versi multimod. Fiber Patch Cord, Fiber Adapter, Splitter Fiber, Fiber Fast Connector, Fiber Attenuator, Box Termination Fiber

Gambar penyesuai FC

FC Metal Fiber Optic Adatper

Spesifikasi Penyesuai FC

Optical Parameter

W/ A+ Ceramic Sleeve

W/ A Ceramic Sleeve

W/ P.B Sleeve

Insertion Loss

<0.10dB

<0.20dB

<0.30dB

Durability

<0.10 dB typical change, 1000 times

<0.20 dB typical change, 1000 times

<0.30 dB typical change, 500 times

Operating Temperature

-20 ~+ 75℃

Storage Temperature

-40 ~+ 85℃

Ciri Penyesuai FC :


1. LC penyesuai gentian optik
2. Memohon CATV, LAN, rangkaian Telecom, peralatan ujian, penyambung LC
3. Mod Multimode atau Single, OM3, OM4 tersedia
4. Quad
5. Lengan seramik, perumahan ABS
6. Insertion Loss≤ 0.2dB, Rugi Pulangan≥ 45dB (pc), ≥ 60dB (apc)
7. Temp operasi: -40 ° C ~ + 85 ° C
8. kuasa palam standard: 2 ~ 6N
9. Ketahanan> 1000 kali
10. Warna: Biru (pc / SM), Hijau (apc), Kuning (pc / MM), Asam biru (OM3), Ungu (OM4)

Permohonan Penyesuai FC :


    • CATV
    • Rangkaian telekomunikasi
    • Peralatan ujian
    • Metro
    • Rangkaian kawasan setempat
    • Rangkaian pemprosesan data
Fiber Optic Adapter FC/PC APC UPC SM SX


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai FC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong