Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai FC > Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX
Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX
Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX
Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX
Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-FC-006

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Model Number: FC Adapter

    Interface Type: PC/UPC/APC

    Housing: Zinc Alloy

    Insertion Loss: <0.2dB Maximum

    Return Loss: >45dB For SM; >35dB For MM

    Fiber Type: G657A / G652D

    Type: Simplex, Duplex

    Dust Cap: Red Or Yellow Or Customized

    Sleeve: Ceramic Or Bronze

    Product Name: FC SM SX D Adatper

Additional Info

    Pembungkusan: 25 pek / pek

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: ShenZhen

    Keupayaan bekalan: 2000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: ShenZhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Penyesuai Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM SX yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri Industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel piawai dan jenis gentian, mematuhi piawaian mekanikal dan persekitaran industri. Ini FC Fiber Optic Adatper menggabungkan perumahan logam dan ketepatan SC zirconia seramik atau lengan fosforus lengan gangsa. Flange gunung atau gaya penyesuai gunung D-lubang boleh didapati. Kami membekalkan Penyesuai Fiber Optik FC / pc , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis D ganda, dalam mod tunggal dan versi multimod. Semua ini PC FC Fiber Optic Adapter adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Adapter FC D Jenis D Jenis FC Fiber Optik Adatper FC Penyesuai Simplex D Type. Fiber Patch Cord , serat penyesuai , serat Splitter , serat cepat penyambung , gentian Attenuator , Box penamatan serat

Gambar penyesuai FC

Fiber Optic Adapter FC/PC APC UPC SM SXFcpc Fiber Optic AdaptorFc Fiber Optic AdatperFc Pc Fiber Optic Adapter

Spesifikasi Adapter FC

Optical Parameter

W/ A+ Ceramic Sleeve

W/ A Ceramic Sleeve

W/ P.B Sleeve

Insertion Loss

<0.10dB

<0.20dB

<0.30dB

Durability

<0.10 dB typical change, 1000 times

<0.20 dB typical change, 1000 times

<0.30 dB typical change, 500 times

Operating Temperature

-20 ~+ 75℃

Storage Temperature

-40 ~+ 85℃

Ciri Penyesuai FC :


1. LC penyesuai gentian optik
2. Memohon CATV, LAN, rangkaian Telecom, peralatan ujian, penyambung LC
3. Mod Multimode atau Single, OM3, OM4 tersedia
4. Quad
5. Lengan seramik, perumahan ABS
6. Insertion Loss≤ 0.2dB, Rugi Pulangan≥ 45dB (pc), ≥ 60dB (apc)
7. Operasi temp .: -40 ° C ~ + 85 ° C
8. Gaya memasang standard: 2 ~ 6N
9. Ketahanan> 1000 kali
10. Warna: Biru (pc / SM), Hijau (apc), Kuning (pc / MM), Asam biru (OM3), Ungu (OM4)

Aplikasi Penyesuai FC :


    • CATV
    • Rangkaian telekomunikasi
    • Peralatan ujian
    • Metro
    • Rangkaian kawasan setempat
    • Rangkaian pemprosesan data
Fiber Optic Adapter FC/PC APC UPC SM SX


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai FC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong