Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai FC > FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter
FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter
FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter
FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter
FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
Masa penghantaran: 5 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FA-FC-004

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Model Number: FC Adapter

    Interface Type: PC/UPC/APC

    Housing: Zinc Alloy

    Insertion Loss: <0.2dB Maximum

    Return Loss: >45dB For SM; >35dB For MM

    Fiber Type: G657A / G652D

    Type: Simplex, Duplex

    Dust Cap: Red Or Yellow Or Customized

    Sleeve: Ceramic Or Bronze

    Product Name: FC SM SX D Adatper

Additional Info

    Pembungkusan: 25 pek / pek

    Produktiviti: 30000

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: ShenZhen

    Keupayaan bekalan: 2000

    Sijil: ISO

    Kod HS: 853670/851770

    Port: ShenZhen,HK,GuangZhou

Penerangan produk

FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

Singkatan FC adalah penyambung ferrule,

yang menunjukkan bahawa cara menguatkan luarannya adalah menggunakan lengan logam, cara berpusing sebagai giliran
gesper. Pertama, penyambung jenis FC, penggunaan seramik pada butt pin. Penyambung sedemikian mempunyai
struktur mudah, operasi yang mudah, mudah, tetapi wajah serat optik sensitif debu, dan rawan
kepada refleks Fresnel, adalah sukar untuk memperbaiki kehilangan kembali hartanah. Kemudian, dibuat peningkatan untuk jenis ini
daripada penyambung, mengguna pakai akhir pin pin sfera (PC), dan struktur luaran tidak berubah,

kerugian sisipan dan prestasi pulangan telah bertambah baik dengan ketara.



Rectangle FC / PC Square Adapter yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran-cabaran industri industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel dan jenis gentian standard, mematuhi piawaian mekanikal dan alam sekitar industri. Ini FC PC / UPC Fiber Optic Adapter menggabungkan perumahan logam dan ketepatan SC zirconia seramik atau lengan fosforus lengan gangsa. Flange gunung atau gaya penyesuai gunung D-lubang boleh didapati. Kami membekalkan Type Square Adapter FC / APC , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis D ganda, dalam mod tunggal dan versi multimod. Semua penyesuai optik FC APC UPC SM MM ini mempunyai perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai serat multimode FC terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Adapter FC D Jenis D Jenis FC Fiber Optik Adatper FC Penyesuai Simplex D Type. Fiber Patch Cord , serat penyesuai , serat Splitter , serat cepat penyambung , gentian Attenuator , Box penamatan serat


Gambar penyesuai FC

FC PC /UPC Fiber Optic Adapter

Spesifikasi Adapter FC

Optical Parameter

W/ A+ Ceramic Sleeve

W/ A Ceramic Sleeve

W/ P.B Sleeve

Insertion Loss

<0.10dB

<0.20dB

<0.30dB

Durability

<0.10 dB typical change, 1000 times

<0.20 dB typical change, 1000 times

<0.30 dB typical change, 500 times

Operating Temperature

-20 ~+ 75℃

Storage Temperature

-40 ~+ 85℃

Ciri Penyesuai FC :


1. LC penyesuai gentian optik
2. Memohon CATV, LAN, rangkaian Telecom, peralatan ujian, penyambung LC
3. Mod Multimode atau Single, OM3, OM4 tersedia
4. Quad
5. Lengan seramik, perumahan ABS
6. Insertion Loss≤ 0.2dB, Rugi Pulangan≥ 45dB (pc), ≥ 60dB (apc)
7. Operasi temp .: -40 ° C ~ + 85 ° C
8. Gaya memasang standard: 2 ~ 6N
9. Ketahanan> 1000 kali
10. Warna: Biru (pc / SM), Hijau (apc), Kuning (pc / MM), Asam biru (OM3), Ungu (OM4)

Aplikasi Penyesuai FC :


    • CATV
    • Rangkaian telekomunikasi
    • Peralatan ujian
    • Metro
    • Rangkaian kawasan setempat
    • Rangkaian pemprosesan data
FC/PC Square Adapter


Kategori produk : Penyesuai gentian > Penyesuai FC

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong