Butiran syarikat

  • Foclink Co., Ltd

  •  [Guangdong,China]
  • Jenis perniagaan:pengeluar
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:71% - 80%
  • CERT:ISO9001, RoHS, Test Report, UL
  • Penerangan:Penyesuai FC,FC FC Adapter,Penyesuai gentian optik,FC Fiber Adapter,,
Bakul siasatan (0)

Foclink Co., Ltd

Penyesuai FC,FC FC Adapter,Penyesuai gentian optik,FC Fiber Adapter,,

Home > Produk-produk > Penyesuai gentian > Penyesuai FC

Penyesuai FC

Penuh semua kategori product of Penyesuai FC, kami adalah pengeluar khusus dari China, Penyesuai FC, FC FC Adapter pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Penyesuai gentian optik R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!
Lihat : Senarai Grid
Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: 25 pek / pek
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC Semua FC-FC / PC Simplex Fiber Adapter ini dilengkapi dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian multimode FC terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka...

 Klik untuk maklumat lanjut
Adatper FC Fiber Optic
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: 25 pek / pek
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

Penyesuai Fiber Optic FC / PC APC UPC SM SX Semua Penyesuai Optik PC FC ini dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk...

 Klik untuk maklumat lanjut
SC FC LC ST Fiber Adapter
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan...

 Klik untuk maklumat lanjut
FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: 25 pek / pek
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter Penyesuai gentian optik digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian...

 Klik untuk maklumat lanjut
Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: 25 pek / pek
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Penyesuai Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM SX yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri...

 Klik untuk maklumat lanjut
FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: 25 pek / pek
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter Singkatan FC adalah penyambung ferrule, yang menunjukkan bahawa cara menguatkan luarannya adalah menggunakan lengan logam, cara berpusing sebagai giliran gesper. Pertama, penyambung jenis FC, penggunaan seramik...

 Klik untuk maklumat lanjut
Big D Small D Fc / upc Adapter D-Type
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: 25 pek / pek
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

Besar d kecil d fc / upc adapter d-type Reka bentuk Big D Small D Fc / upc Adapter D-Type yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel piawai dan...

 Klik untuk maklumat lanjut
FC SM SX D Adatper
  • Jenama: Foclink
  • Pembungkusan: 25 pek / pek
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

FC SM SX D Adatper Penyesuai FC Reka Bentuk Simplex D Jenis yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri Industri Datacom dan Telekom, termasuk keserasian dengan saiz kabel dan jenis gentian piawai, mengikut piawaian...

 Klik untuk maklumat lanjut
FC APC SM SX Adapter
  • Jenama: FOC
  • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)
  • Keupayaan bekalan: 2000
  • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags
  • Sijil: ISO

FC APC SM SX Adapter FC APC SM SX Adapter digunakan dalam sambungan gentian optik, kegunaan biasa adalah untuk menyediakan sambungan serat kabel ke kabel. Atongda menyediakan penyelesaian yang boleh dipercayai untuk penyambung serat, adaptoes...

 Klik untuk maklumat lanjut
China Penyesuai FC Pembekal
Penyesuai FC menamatkan hujung serat optik dan membolehkan sambungan dan pemutusan yang lebih cepat daripada splicing. Penyesuai FC disediakan untuk menjamin kesan sambungan yang tinggi di kalangan jumper serat. Penyesuai gentian optik FC, seperti wanita untuk lelaki & lelaki kepada adapter serat lelaki, digunakan secara meluas dalam sistem komunikasi optik, rangkaian televisyen kabel, LAN. Anda boleh memilih bahan perumahan dan bahan lengan sesuai dengan projek FTTH. Foclink boleh menawarkan mod tunggal dan multimode FC adapter, zirconia lengan dan lengan gangsa, simplex dan duplex penyesuai FC.
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal