Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > Duplex Cord Patch > Multimode Simplex Duplex Cord Patch

Multimode Simplex Duplex Cord Patch
Multimode Simplex Duplex Cord Patch
Multimode Simplex Duplex Cord Patch
Multimode Simplex Duplex Cord Patch

Multimode Simplex Duplex Cord Patch

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces
Masa penghantaran: 7 Hari

Maklumat asas

    Model No.: FPC-DX-001

    Pensijilan: GS, RoHS, ISO, CE

    Keadaan: Baru

    Wavelength: 1260-1650nm

    Dimension: 0.9 Mm 2.0 Mm 3.0mm

    Certification: CE ROHS FCC

    Insertion Loss: ≤0.3dB

    Quality Control: 100% Test Before Shipping

    Jacket: PVC/LSZH

    Color: Yellow Orange

    Cable Length: Customized

    Type: Fiber Patch Cord

Additional Info

    Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    Produktiviti: 5000pieces/day

    Jenama: Foclink

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: shenzhen

    Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    Sijil: ISO

    Kod HS: 8544700000

    Port: Shenzhen,Guangzhou

Penerangan produk

Multimode Simplex Duplex Cord Patch

Foclink menawarkan penyelesaian end-to-end dengan rangkaian produk kami yang termasuk, Fiber Optic Pigtail, Fiber Connectors, Fiber Patch Pannel dan aksesori fiber optik yang lain. Multimode Duplex Patch Cord adalah komponen ultra dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. Duplex Cord Patch Serat boleh menjadi PC, muka akhir UPC. Ia mematuhi piawaian Telcordia, EIA / TIA dan IEC. terutamanya yang digunakan pada panel patch atau untuk sambungan antara cawangan dan peralatan terminal. Kami menyediakan Simplex Duplex Cord Patch sepanjang tahun.

ciri-ciri

(1) Inner: Seramik Ferrule

(2) Telcordia`s GR-326-Core, IEC Standard
(3) Pengeluaran Hijau, Standard RoHS
(4) Cemerlang Digilap dan 100% diuji.
(5) Kestabilan tinggi pelbagai persekitaran

(6) Sesuaikan pesanan yang ada

Specifications

UPC SM

PC MM

APC SM

 Insertion Loss 

 ≤0.3dB 

≤0.3dB

≤0.3dB

 Return Loss 

 ≥50dB 

≥20dB

≥60dB

 Operating Temperature 

   –40 °C to +75 °C

 Durability 

  ≤0.1 dB typical change , 500 matings

 Available Wavelengths 

SM=1310 & 1550nm  ,  MM=850nm

Permohonan

Rangkaian Kawasan Tempatan (LAN)

Rangkaian komunikasi data

Rangkaian penghantaran optik telekomunikasi

Rangkaian akses optik (OAN)

Penamatan peranti aktif

Penghantaran data serat optik (FODT)

Peralatan Ujian

CATV

Imej Terperinci

Fc Om3 Dx Patch Cord2Fiber Patch Cord DuplexFiber Patch Cord Simplex DuplexLc Sm Dx Patch Cord

Syarikat kita

Foclink Communications Co, Ltd adalah sebuah syarikat Hi-Tech yang memiliki jenama sendiri dan mengkhususkan diri dalam R & D, pembuatan dan penjualan peralatan komunikasi optik serat. Produk utama Foclink termasuk Kabel Patch Fiber, Penyambung Fiber, Penyesuai Fiber Optic, Attenuator Fiber Optic, Penukar Fiber Media, Lampiran Fiber, Peti Penamatan Fiber, Frame Pengedaran Optik dan sebagainya yang banyak digunakan dalam telekomunikasi, jalur lebar, siaran, CATV dan industri rangkaian.

Kategori produk : Kawat Patch Fiber > Duplex Cord Patch

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong