Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Produk-produk

Home > Produk-produk > Kawat Patch Fiber > Duplex Cord Patch

Duplex Cord Patch

Penuh semua kategori product of Duplex Cord Patch, kami adalah pengeluar khusus dari China, Duplex Cord Patch, Duplex Cable Patch pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang Kabel Patch Fiber R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!

Lihat:

    • OM3 Duplex Fiber Patch Cord

    OM3 Duplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    OM3 Duplex Fiber Patch Cord Kami adalah OM3 Duplex Patch Cord pembekal, kami juga menawarkan penghantaran cepat untuk SM Duplex Patch Cord . OM3 bermaksud serat multi-mode 50 / 125um dioptimumkan untuk laser dan digunakan untuk sistem dengan jalur lebar yang tinggi. Sistem kabel patch serat adalah puncak reka bentuk...

    • SC ke FC Patch Fiber Optic Cord

    SC ke FC Patch Fiber Optic Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    SC ke FC Patch Fiber Optic Cord SC ke FC Patch Cord di Simplex, Duplex dan Mini Zip, mod tunggal (SM) dan pelbagai mod (MM); SC Serat untuk pemasangan Cord Patch FC yang boleh dibina untuk spesifikasi anda. The Patch Cord SC-FC Duplex memenuhi RoHS compliant, dan semua kabel 100% optik diuji untuk kehilangan sisipan...

    • PVC Simplex Duplex cord patch fiber

    PVC Simplex Duplex cord patch fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    PVC Simplex Duplex cord patch fiber Pembekalan yang stabil telah mengikatkan tali pinggang optik Simplex Duplex Optical Patch yang digunakan secara langsung di dalam persekitaran yang berbeza tanpa perlindungan tambahan. Jaket keluar kedua menghalang Kabel Patch SM Optik SM Duplex dari kerosakan dan ia meningkatkan...

    • SC SC SM Duplex Patch Cord

    SC SC SM Duplex Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    SC APC Fiber Patch Cord Kami menawarkan kualiti SC-ST Fiber Patch Cord dengan harga yang kompetitif. SC SC SM Duplex Patch kami digunakan secara meluas dalam jaringan komunikasi optik dan aplikasi FTTH yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi. SC SC MM Fiber Patch Cord adalah...

    • Mod Single Duplex Fiber Optical Patch Cord

    Mod Single Duplex Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    Mod Single Duplex Fiber Optical Patch Cord Mod Single Patch Duplex terdiri daripada dua gentian, biasanya dalam gaya zip (sisi-sisi) gaya. Gunakan Patch Cord Duplex MM untuk aplikasi yang memerlukan pemindahan data secara serentak, bi-arah. Workstation, suis serat dan pelayan, modem serat, dan perkakasan yang sama...

    • Multimode Simplex Duplex Cord Patch

    Multimode Simplex Duplex Cord Patch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    Multimode Simplex Duplex Cord Patch Foclink menawarkan penyelesaian end-to-end dengan rangkaian produk kami yang termasuk, Fiber Optic Pigtail, Fiber Connectors, Fiber Patch Pannel dan aksesori fiber optik yang lain. Multimode Duplex Patch Cord adalah komponen ultra dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang...

    • SC APC Duplex Fiber Patch Cord

    SC APC Duplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    SC APC Duplex Fiber Patch Cord Kabel patch serat boleh didapati dalam semua gaya penyambung standard, semua jenis gentian standard dan semua konfigurasi kabel standard untuk memenuhi semua keperluan interkoneksi anda. Duplex Patch Cord adalah komponen yang boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah...

    • ST Duplex Fiber Patch Cord

    ST Duplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    ST Duplex Fiber Patch Cord ST-ST Duplex Patch Cord dihasilkan secara ketat mengikut piawaian antarabangsa. ST Fiber Patch Cord mempunyai teras berdiameter besar yang jauh lebih besar daripada panjang gelombang cahaya yang dihantar, dan oleh itu mempunyai banyak jalur cahaya-beberapa panjang gelombang cahaya digunakan...

    • LC Duplex Singlemode Patch Cord

    LC Duplex Singlemode Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    • Sijil: ISO

    LC Duplex Singlemode Patch Cord LC Duplex Patch Cord adalah penting dalam rangkaian optik. mereka mempunyai penyambung sama atau berbeza yang dipasang pada hujung kord Patch gentian optik. Siri Patch Cord FC-LC Duplex datang dengan koleksi komprehensif panjang dan penyambung untuk memenuhi permintaan anda untuk...

China Duplex Cord Patch Pembekal

Kelengkapan patch duplex juga dikenali sebagai penyambung gentian optik, merujuk kepada kabel di kedua-dua hujung penyambung plug mount, digunakan untuk melaksanakan sambungan aktiviti patch cahaya. Pada satu hujung dengan plag dipanggil serabut ekor. Serat optik
jumper (Optical Fiber Patch Cord / Cable) dan Kabel sepaksi adalah sama, tetapi tiada lapisan pelindung mesh. Pusat ini adalah penyebaran inti kaca cahaya. Dalam diameter gentian optik multimode optik adalah 50 mikron hingga 65 mikron,
kira-kira perbandingan dengan ketebalan rambut manusia. Dan diameter teras serat singlemode ialah 8 mikron hingga 10 mikron. Teras yang dikelilingi oleh lapisan indeks biasan adalah lebih rendah daripada sampul kaca teras, untuk membuat serat optik untuk tetap berada di dalam teras. Di luar adalah lapisan nipis lapisan plastik sekali lagi, untuk melindungi lengan.

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih