Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Tetap Optik Attenuator - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Tetap Optik Attenuator)

  • Tetapkan Lc Lc Single Mode Optical Attenuator

    Tetapkan Lc Lc Single Mode Optical Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Tetapkan Lc Lc Single Mode Optical Attenuator Kami membekalkan Attenuator Optik Lc Lc Single Tetap ; Serat Attenuator , menghasilkan Rugi laras pada rangkaian gentian optik, digunakan untuk mengawal tahap kuasa isyarat optik pada output sumber cahaya dan penukar elektrik ke optik (E / O). produk ini digunakan dalam...

    Hubungi sekarang

  • Variabel SC APC Serat Optik Attenuator

    Variabel SC APC Serat Optik Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Variabel SC APC Serat Optik Attenuator Serat Attenuator yang biasa digunakan ialah wanita untuk jenis lelaki, yang juga dipanggil Fiber Attenuator . Mereka berada bersama ferrules seramik dan terdapat pelbagai jenis untuk memenuhi pelbagai jenis F Penyambung Iber. Tetap Optik Attenuator boleh mengurangkan kuasa cahaya...

    Hubungi sekarang

  • Attenuator optik Fiber SC 5dB

    Attenuator optik Fiber SC 5dB

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Attenuator optik Fiber SC 5dB Atenuator optik SC 5dB SC antara muka penyambung SC. Mereka mempunyai lengan seramik premium. Jenis pasang Variabel SC APC Fiber Optical Attenuator adalah wanita untuk jenis lelaki, manakala SC Fiber Attenuator bulkhead adalah wanita untuk jenis wanita. Pelbagai rangkaian operasi optik SC...

    Hubungi sekarang

  • Fiber To Ethernet Media Converter

    Fiber To Ethernet Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber To Ethernet Media Converter Media Converter Fiber To Ethernet adalah 10/100 / 1000Mbps cepat Ethernet converter . Fiber To Ethernet Converter antara segmen 10/100 / 1000Base-TX dan segmen 1000Base-FX.Ia direka terutamanya untuk kumpulan kerja menuntut kelajuan tinggi / jalur lebar yang memerlukan pengembangan...

    Hubungi sekarang

  • Gigabit Media Converter Fiber To Ethernet

    Gigabit Media Converter Fiber To Ethernet

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Gigabit Media Converter Fiber To Ethernet Fiber To Ethernet Media Converter adalah peralatan penukaran isyarat optik elektronik Ethernet antara antara muka 10 / 100M UTP (TX) dan antara muka Fiber 100M (FX). Penukar Fiber Optic Media boleh dilanjutkan kepada jarak 120km melalui pautan serat optik. Prestasi dan kualiti...

    Hubungi sekarang

  • Penukar Fiber Optik Tembaga Ethernet

    Penukar Fiber Optik Tembaga Ethernet

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penukar Fiber Optik Tembaga Ethernet Fiber To Copper Media Converter menawarkan cara yang mudah, kos efektif untuk memperluaskan rangkaian anda melalui gentian Gigabit. Ethernet To Fiber Converter dilengkapi dengan transceiver multimode yang menukarkan sambungan RJ45 Ethernet tembaga kepada gentian Gigabit untuk...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single Untuk Penukar Media Gentian Tembaga Multimode

    Mod Single Untuk Penukar Media Gentian Tembaga Multimode

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mod Single Untuk Penukar Media Gentian Tembaga Multimode Fiber Media Converter Mod Single digunakan untuk bertukar antara Ethernet dan fiber. Mod Single Untuk Multimode Converter co mprises 1 Ethernet port dan 2 fiber port, dan memperluas jarak penghantaran kabel LAN dari 100 meter hingga 2 kilometer. Copper To Fiber...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Copper To Ethernet Optic Media Converter

    Fiber Copper To Ethernet Optic Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Copper To Ethernet Optic Media Converter Optical Media Converter adalah 10/100 / 1000M Dual fiber Media Converter boleh menukar isyarat Optical-Electric Ethernet antara antara muka 10/100 / 1000M UTP (TX) dan antara muka serat optik 1000M (FX). Media Penukar Fiber To Copper boleh digunakan di mana sahaja dalam...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single SFP POE Fiber Media Converter

    Mod Single SFP POE Fiber Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mod Single SFP POE Fiber Media Converter Sfp Media Converter adalah peranti komunikasi rangkaian yang menyedikan peningkatan rangkaian yang lancar tanpa sebarang kos tambahan. Mod Single Media Converter saya mempunyai penyelesaian berprestasi tinggi, kos efektif dan fleksibel untuk pelbagai aplikasi dalam bidang...

    Hubungi sekarang

  • RJ45 Optik Serat Untuk Penukar Ethernet Cat6 Media

    RJ45 Optik Serat Untuk Penukar Ethernet Cat6 Media

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    RJ45 Optik Serat Untuk Penukar Ethernet Cat6 Media Fiber To Cat6 Converter mencapai sambungan yang berubah dari 10 / 100BASE-TX ke 100BASE-FX. Fiber To Rj45 Converter menukar jarak penghantaran Ethernet dari 100 meter lengan ke gentian optik tunggal 2-100 Km. Fiber Optic To Ethernet Converter lebih banyak; Serat optik...

    Hubungi sekarang

  • Ethernet Untuk Mod Single Fiber Optic Media Converter

    Ethernet Untuk Mod Single Fiber Optic Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Ethernet Untuk Mod Single Fiber Optic Media Converter Fiber Optic To Ethernet Media Converter direka untuk memenuhi keperluan penggunaan baru muncul rangkaian serat optik. Single Fiber Media Convert er penukar berdiri sendiri membolehkan anda menyambung rangkaian Gigabit twisted-pair ke rangkaian serat optik dengan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter

    Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter Fiber Optic Untuk penyambung media Ethernet adalah unit penukaran media transmisi Ethernet yang menghubungkan isyarat elektrik pada kabel pasangan terpiuh jarak pendek dan isyarat optik jarak jauh. Ethernet To Fiber Converter juga dipanggil serat untuk penukar Ethernet....

    Hubungi sekarang

  • Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian Optical To Ethernet Converter mengantara antara segmen 10Base-T atau 100Base-Tx dan segmen 100 Base-FX. Rangkaian Media Converter direka terutamanya untuk kumpulan kerja yang lebih tinggi, kelajuan / bandwidth yang lebih tinggi yang memerlukan pengembangan rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter Penyambung Media Gentian Optik Gigabit bekalan transceiver gentian optik Ethernet untuk pengguna profesional untuk membangunkan produk pintar yang kuat. Mod Single Untuk Multimode Fiber Converter dengan 1 10 / 100M RJ45 fiber media converter. Multimode Media...

    Hubungi sekarang

  • Fiber To Multimode Cat5 Ethernet Media Conveerter

    Fiber To Multimode Cat5 Ethernet Media Conveerter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber To Multimode Cat5 Ethernet Media Conveerter Fast Ethernet Media Converter mengantara antara segmen 10Base-T atau 100Base-Tx dan segmen 100 Base-FX. Fiber To Cat5 Converter terutamanya direka untuk lebih besar, kelajuan tinggi / bandwidth menuntut kumpulan kerja yang memerlukan pengembangan rangkaian Ethernet....

    Hubungi sekarang

  • Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter

    Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter Fiber To Fiber Media Converter adalah penyesuai media optik gentian optik Ethernet 10/100 / 1000M, yang menyokong isyarat elektrik berpasangan 10/100 / 1000BASE-TX dan interconversion isyarat cahaya 1000BASE-FX. Cat5 To Fiber Converter memperluaskan had rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • Fiber To Ethernet RJ45 Media Converter

    Fiber To Ethernet RJ45 Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber To Ethernet RJ45 Media Converter Fiber To Rj45 Media Converter menyediakan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk menaik taraf rangkaian berasaskan tembaga kepada gentian optik untuk melanjutkan jangkauan isyarat. Media Penukar Serat Untuk Harga Ethernet boleh mencapai 550m manakala serat mod Single maks...

    Hubungi sekarang

  • Tembaga Untuk Mod Single Ethernet Fiber Optical Media Converter

    Tembaga Untuk Mod Single Ethernet Fiber Optical Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Tembaga Untuk Mod Single Ethernet Fiber Optical Media Converter Media Penukar Tembaga Untuk menyediakan Fiber optic serat optik Ethernet untuk pengguna profesional untuk membangunkan produk pintar yang kuat. Single Mode Fiber To Ethernet Converter dengan 1 10 / 100M RJ45 media serat penukar converter gentian media ....

    Hubungi sekarang

  • Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

    Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter Gigabit Ethernet Media Converters direka untuk memenuhi pematuhan penuh dengan keperluan alam sekitar (suhu operasi ambien, kejutan mekanikal, getaran, kelembapan dengan pemeluwapan, keadaan voltan tinggi / garis voltan rendah dan perlindungan voltan...

    Hubungi sekarang

  • Penukar Suis Fiber Cat5

    Penukar Suis Fiber Cat5

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penukar Suis Fiber Cat5 Fiber To Fiber Converter Plug and play, prestasi tinggi, penggunaan kuasa rendah. Fiber To Cat5 Media Converter Port elektrik menyokong Perundingan Auto untuk 10 Mbps atau 100 Mbps, data penuh duplex atau half duplex. Penukar Fiber Media Switchs direka untuk menghantar dan menerima data 10/100...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single Fiber Ethernet Fiber Media Converter

    Mod Single Fiber Ethernet Fiber Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mod Single Fiber Ethernet Fiber Media Converter Penukar Fiber Mod Single boleh dimasukkan ke dalam casis rak-mount atau dimasukkan ke dalam shell berdiri sendiri. Penukar Fiber Media adalah antara segmen Base-TX 10/100/1000 dan segmen 1000Base-FX. Ethernet Copper To Fiber Converter boleh melanjutkan konvensional 10M...

    Hubungi sekarang

  • LC Untuk Penyambung Media Copper Fiber Optic Ethernet

    LC Untuk Penyambung Media Copper Fiber Optic Ethernet

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    LC Untuk Penyambung Media Copper Fiber Optic Ethernet Ethernet To Fo Converter menyediakan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk menaik taraf rangkaian berasaskan tembaga kepada gentian optik untuk melanjutkan jangkauan isyarat. Lc Media Converter Menyediakan satu penyambung serat dan satu penyambung UTP....

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter Fiber Converter To Ethernet menyediakan Power over Ethernet (PoE) 15.4W ke peranti berkuasa (PD) seperti kamera IP, telefon VoIP dan titik akses tanpa wayar. Fast Ethernet Converter memanjangkan jarak penghantaran rangkaian dari 100m ke atas kabel tembaga hingga 120km ke...

    Hubungi sekarang

  • Multimode Rj45 ke Fiber Ethernet Lan Media Converter

    Multimode Rj45 ke Fiber Ethernet Lan Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Multimode Rj45 ke Fiber Ethernet Lan Media Converter Rj45 ke Fiber Optic Converter adalah unit penukaran media transmisi Ethernet yang menghubungkan isyarat elektrik pada kabel pasangan berpintal jarak pendek dan isyarat optik jarak jauh. Fiber To Lan Media Converter juga dikenali sebagai serat untuk penukar Ethernet....

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com