Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Splitter Optik Plc - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Splitter Optik Plc)

  • 1x8 Mini Tube Fiber Cable Splc Splitter

    1x8 Mini Tube Fiber Cable Splc Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1x8 Mini Tube Fiber Cable Splc Splitter Splitter Fiber Plc berdasarkan Teknologi Waveguide Planar. Fib er Cable Splitte r menyediakan penyelesaian rangkaian yang berkesan dan menjimatkan ruang. Fiber Splitter adalah komponen utama dalam rangkaian FTTX dan bertanggungjawab untuk mengedarkan isyarat dari pejabat pusat...

    Hubungi sekarang

  • 1x8 LGX Type Gpon Optik Fiber PLC Splitter

    1x8 LGX Type Gpon Optik Fiber PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1x8 LGX Type Gpon Optik Fiber PLC Splitter Planar Lightwave Circuits Optical Plc Power Splitter secara merata ke atas keseluruhan operasi single-mode (1260-1650 nm). Tuntutan Serasi Gpon Fiber tersedia dari 1x4 hingga 2x32 dan serat input / output dapat dibekalkan dengan atau tanpa penyambung. Jenis Splitter Fiber...

    Hubungi sekarang

  • 1: 4 1: 8 Splitter Optik PLC

    1: 4 1: 8 Splitter Optik PLC

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1: 4 1: 8 Splitter Optik PLC Splitter Optik 1 * 8 adalah rangkaian optik pasif (EPON, BPON, GPON, dan lain-lain) untuk menyambungkan pejabat pusat dan peralatan terminal dan untuk mencapai shunt isyarat optik . Splitter 1: 4 sering diperlukan untuk membahagikan isyarat optik ke dalam banyak isyarat yang sama, atau...

    Hubungi sekarang

  • 1 16 2 16 Splitter Modular Fiber Optical PLC

    1 16 2 16 Splitter Modular Fiber Optical PLC

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 16 2 16 Splitter Modular Fiber Optical PLC ABS Module PLC Splitter adalah sejenis peranti pengurusan kuasa optik yang direka menggunakan teknologi Waveguide silika optik . 1 16 PLC Splitter Serat mempunyai saiz kecil, kebolehpercayaan yang tinggi, pelbagai panjang gelombang operasi yang luas dan keseragaman saluran...

    Hubungi sekarang

  • 1 8 1 16 lgx fiber splc splitter optik

    1 8 1 16 lgx fiber splc splitter optik

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 8 1 16 lgx fiber splc splitter optik 1 16 Splitter Optik PLC Fiber adalah berdasarkan kepada teknologi penunjuk gelombang cahaya, teknologi penunjuk kuasa bercahaya, Low PDL produk mempunyai ciri kehilangan sisipan yang rendah dan volum kecil, skop panjang gelombang operasi yang luas, saluran tinggi dan sebagainya....

    Hubungi sekarang

  • LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC APC Singlemode Attenuator optik digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC,...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • 96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF

    96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF Foclink FPP Series adalah Slidable Type 96 Port Optic Fiber Patch Panel ODF mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Panel Fiber Patch Port . ODF 24 Serat sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • 2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. 2U 48 Panel Patch Optik Fiber adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada...

    Hubungi sekarang

  • Atduator LC Variabel Optik Berbeza

    Atduator LC Variabel Optik Berbeza

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Atduator LC Variabel Optik Berbeza Foclink menawarkan garis lebar dua panjang gelombang (1310 / 1550nm) penguat gentian optik Singlemode. Serat Attenuator termasuk Attenuator Optik Variabel, Attenuator Optik Dalam Talian, Ateduator Optik xed. Attenuators tetap digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya...

    Hubungi sekarang

  • Panel Obor Fiber Optik 24 Port ODF

    Panel Obor Fiber Optik 24 Port ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Panel Obor Fiber Optik 24 Port ODF Kotak Pengedaran Serat Optik , ODF UNIT, Box Termination Fiber Optic menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. Panel Fiber ODF adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran

    Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs Fiber Lampiran dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran boleh digunakan dalam garis lurus dan garis cawangan (satu hingga dua, satu kepada tiga) sambungan kabel optik dalam diameter 22mm (φ), semua jenis dan struktur, apabila diletakkan di atas, dalam talian paip, bawah tanah atau di dalam telaga....

    Hubungi sekarang

  • 76 Peti Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF

    76 Peti Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    8 Peti Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF Kotak Pengedaran ODF Tanda depan pada plat adalah mudah untuk pengenalpastian dan operasi, Berat ringan, kekuatan yang kukuh, anti-mengejutkan dan tahan debu yang baik, Fiber optik ODF Pengurusan kabel yang baik, Kabel Rangka Pengedaran Serat optik boleh dibezakan dengan...

    Hubungi sekarang

  • 24 Frame Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF

    24 Frame Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    24 Frame Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF 24 Frame Pengedaran Optik ODF adalah kapasiti maksimum mencapai 4-96 pelabuhan, 4 gentian di pelabuhan, ODF Optical Distribution Frame ODF Serat Optik 24 Port ODF juga terdapat di pelabuhan penyesuai: ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, saiz standard, ringan dan struktur yang...

    Hubungi sekarang

  • 19 Frame Rangka Pengedaran Optik Gunung Rak ODF

    19 Frame Rangka Pengedaran Optik Gunung Rak ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    19 Frame Rangka Pengedaran Optik Gunung Rak ODF Rak Gunung Rangka Pengedaran Serat Optik ODF terdiri daripada sarung, komponen dalaman, pelindung bersama serat optik terdiri daripada 3 bahagian. Rangka Pengedaran Serat Optik ODF harus dapat dengan mudah membuka, pemasangan mudah; Rak Gunung 19 Serat ODF serat optik...

    Hubungi sekarang

  • Rangka Pengedaran Serat Optik ODF

    Rangka Pengedaran Serat Optik ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangka Pengedaran Serat Optik ODF Bingkai Pengedaran Serat Rak-mount adalah reka bentuk modul dengan dulang boleh ditarik di dalam dan kotak keluli sejuk-dilancarkan. Ia boleh dipasang dengan pelbagai jenis penyesuai gentian optik dan pigtails. Bingkai Pengedaran Optik adalah bersaiz 19 inci dan dirancang dengan baik...

    Hubungi sekarang

  • 2 8 2 16 Gawan Optik PLC Splitter

    2 8 2 16 Gawan Optik PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    2 8 2 16 Gawan Optik PLC Splitter Gpon Optical Splitter adalah sejenis alat pengedaran kuasa optik Waveguide optik berdasarkan substrat kuarza. 2 16 Splitter PLC adalah sama rata

    Hubungi sekarang

  • 1X4 Abs Box LGX PLC Splitter

    1X4 Abs Box LGX PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1X4 Abs Box LGX PLC Splitter 1x4 Splitter Abs Box adalah saiz kecil, kebolehpercayaan yang tinggi, pelbagai panjang gelombang operasi yang luas dan saluran yang baik untuk keseragaman saluran dan digunakan secara meluas dalam rangkaian PON (EPON / GPON) untuk mewujudkan pemisahan kuasa isyarat optik . 1X4 LGX Box PLC...

    Hubungi sekarang

  • 2 32 Way Fiber Optic PLC Splitter

    2 32 Way Fiber Optic PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    2 32 Way Fiber Optic PLC Splitter 32 Way Fiber Optic Splitterr adalah prestasi tinggi 1 × N atau 2 × N, mod tunggal, pembahagi kuasa pasif berdasarkan teknologi PLC. 32 Cara Splc Fiber Splitter juga boleh digunakan dalam arah terbalik untuk menggabungkan pelbagai isyarat optik yang terdapat pada port output ke dalam...

    Hubungi sekarang

  • 1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter 1 16 Splitter Serat PLC termasuk jenis 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64, dan 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64 jenis. SC PC APC 1 16 PLC Fiber Splitter adalah pengedaran pelbagai panjang gelombang meliputi teknologi EPON yang digunakan 1310nm, 1490nm dan 1550nm tiga panjang gelombang . 1...

    Hubungi sekarang

  • 1 2 1 8 FTTH FTTX Fiber Optic PLC Splitter

    1 2 1 8 FTTH FTTX Fiber Optic PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1:16 Fiber Tube Fiber Optical Splitte r 1 x 8 Fiber Optic Plc Splitter digunakan secara meluas di bahagian tempatan atau penamatan Rangkaian Optik Pasif (EPON, BPON, GPON dan lain-lain) untuk pemisahan isyarat optik . . Split Flex Flex 2 Way Fiber Optic Splitter adalah meletakkan cip splitter PLC dan input, keluaran...

    Hubungi sekarang

  • Penukar gentian optik gentian optik Gigabit

    Penukar gentian optik gentian optik Gigabit

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penukar gentian optik gentian optik Gigabit Penukar Fiber Optic boleh digunakan di mana sahaja di rangkaian untuk mengintegrasikan teknologi baru dengan peralatan sedia ada untuk menyokong aplikasi baru, teknologi dan pertumbuhan masa hadapan. Bukannya menaikkan harga secara keseluruhan. Penukar Gigabit Media boleh...

    Hubungi sekarang

  • Gpon 1 16 ABS Box Optical Fiber Splitter

    Gpon 1 16 ABS Box Optical Fiber Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    Gpon 1 16 ABS Box Optical Fiber Splitter Plc Gpon Splitter juga dinamakan splitter balok, berdasarkan substrat kuarza peranti pengedaran kuasa optik Waveguide terpadu, sama dengan sistem penghantaran kabel sepaksi. PLC 1 16 Optical Fiber Splitter juga perlu menjadi isyarat optik ditambah kepada pengedaran cawangan ,...

    Hubungi sekarang

  • Gpon Passive Fiber Optic Coupler Splitter Cable

    Gpon Passive Fiber Optic Coupler Splitter Cable

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    Gpon Passive Fiber Optic Coupler Splitter Cable Splitter Serat Pasif digunakan untuk memisahkan rasuk optik serat ke beberapa rasuk pada nisbah pecahan tertentu. Coupler Cable Optik adalah salah satu komponen utama dalam FTTH. Parameter tipikal serat optik termasuk input dan output panjang kabel bahagian, nisbah...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com