Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Sm Patch Cord - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Sm Patch Cord)

  • Singlemode FC Fiber Patch Cord

    Singlemode FC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Singlemode FC Fiber Patch Cord Kabel Patch Singlemode boleh digunakan sebagai alat kelengkapan dan wayar kawasan kerja. Pengertian 'mod' seperti dalam Singlemode merujuk kepada mod penghantaran cahaya gentian optik dalam teras Cord Fiber Patch FC , Singlemode memancarkan sinar cahaya atau mod cahaya secara...

    Hubungi sekarang

  • APC LC Fiber Optical Patch Cord

    APC LC Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC APC Fiber Optical Patch Cord Kabel Patch Optik LC APC , 10 Gig Multimode 50/125, Duplex popular dengan rangkaian ketumpatan tinggi. Ini kabel patch lc lc ditamatkan dengan snap dalam penyambung optik gentian optik gaya. Mereka serasi dengan peranti plug-and-play seperti modul SFP dan transceiver XFP. Ini boleh...

    Hubungi sekarang

  • FC SM Fiber Patch Cord

    FC SM Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC SM Patch Cord Cord Patch Fiber Optic FC FC Terdapat dalam jenis Patch Cord MM dan SM Patch Cord . FC Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua Fiber Optic Jumper Cable adalah 100% optically tested untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. FC Patch...

    Hubungi sekarang

  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord Mod Single Patch Cable LC Key Ciri-ciri pelbagai simplex Simplex, Duplex dan Mini Zip. Mod Single Patch Fiber Optic memenuhi memenuhi syarat RoHS, dan semua Kabel Patch Fiber Single Mode 100% optik diuji untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, ia sangat kos...

    Hubungi sekarang

  • FC-PC Fiber Patch Cord

    FC-PC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC-PC Fiber Patch Cord Atrone FC FC Fiber Patch Cord dihasilkan secara ketat mengikut piawaian antarabangsa. Kami mengguna pakai bahan mentah berkualiti tinggi dan kami menggunakan peralatan pembuatan tapak. Pekerja mahir dan jabatan kawalan kualiti kami bekerja rapat untuk menjamin bahawa setiap sekeping Cord Fiber...

    Hubungi sekarang

  • SC FC Fiber Patch Cord

    SC FC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC APC SC UPC Fiber Jumper pengilang, kami SC UPC SC APC Jumper digunakan secara meluas dalam aplikasi FTTH dan aplikasi FTTx, Rangkaian pemprosesan data, rangkaian telekomunikasi dll. SC APC Jumper kehilangan dan kerugian pulangan. Folink menawarkan kualiti kawat patch serat multimode dan kawat patch gentian mod...

    Hubungi sekarang

  • SC PC / APC Jumper Fiber Optic

    SC PC / APC Jumper Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC PC / APC Jumper Fiber Optic Kami adalah pembekal kord kabel patch , kami menawarkan penghantaran cepat untuk SC Fiber Optic Jumper . SC / PC Fiber Optic Patch Cable mempunyai kelebihan dalam dupleksiblity yang berkunci untuk menyokong menghantar / menerima saluran. SC APC SM Patch Cord adalah kos rendah, sederhana,...

    Hubungi sekarang

  • PVC Simplex Duplex cord patch fiber

    PVC Simplex Duplex cord patch fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    PVC Simplex Duplex cord patch fiber Pembekalan yang stabil telah mengikatkan tali pinggang optik Simplex Duplex Optical Patch yang digunakan secara langsung di dalam persekitaran yang berbeza tanpa perlindungan tambahan. Jaket keluar kedua menghalang Kabel Patch SM Optik SM Duplex dari kerosakan dan ia meningkatkan...

    Hubungi sekarang

  • Kabel Patch Fiber Optik Single Model

    Kabel Patch Fiber Optik Single Model

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Kabel Patch Fiber Optik Single Model Kabel Patch Serat Single Model sangat sesuai untuk jurutera yang memerlukan kabel patch gentian optik untuk kelajuan tinggi dan / atau penghantaran jarak jauh. Saiz mod, 8.3 / 125, ditulis dengan jelas pada jaket, jadi tidak akan ada kekeliruan dengan tali patch serat lain yang...

    Hubungi sekarang

  • Simplex atau Duplex Fiber Optical Patch Cord

    Simplex atau Duplex Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Simplex atau Duplex Fiber Optical Patch Cord Simplex atau Duplex Fiber Patch Cord terdiri daripada serat tunggal, dan digunakan dalam aplikasi yang hanya memerlukan pemindahan data satu arah. SM DX Fiber Optical Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua SX DX Patch Cord adalah 100% optically tested untuk...

    Hubungi sekarang

  • SC APC Single Mode Lszh Patch Cord

    SC APC Single Mode Lszh Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC APC Single Mode Lszh Patch Cord SC Lszh Patch Cord juga dikenali sebagai jumper fiber optik atau kawat patch fiber optik. Ia terdiri daripada satu Patch Mode SC Patch ditamatkan dengan penyambung yang berbeza di hujung. SC Indc SM Patch Cord Dalaman digunakan dalam dua kawasan aplikasi utama: stesen kerja komputer...

    Hubungi sekarang

  • SC-PC Singlemode Patch Cord

    SC-PC Singlemode Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC-PC Singlemode Patch Cord SC-PC SM Patch Cord juga dikenali sebagai jumper serat optik atau kawat patch fiber optik. Ia terdiri daripada Cord Patch Singlemode yang ditamatkan dengan penyambung yang berbeza pada hujungnya. SM Patch Cord digunakan dalam dua bidang permohonan utama: stesen kerja komputer ke outlet dan...

    Hubungi sekarang

  • lC Harga Kabel Patch Fiber Optic

    lC Harga Kabel Patch Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    lC Harga Kabel Patch Fiber Optic Pengambilan LC ke LC Fiber Patch secara amnya adalah oren atau kelabu, dengan krim atau penyambung hitam, dan jarak penghantaran yang lebih pendek. Harga FC Patch Patch diperkuat oleh benang aramid dan dikelilingi oleh jaket pelindung. LC SC Fiber Optic Jumper dibina dari teras dengan...

    Hubungi sekarang

  • Mode Singel Fiber Optical Jumper Cord Patch

    Mode Singel Fiber Optical Jumper Cord Patch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Mode Singel Fiber Optical Jumper Cord Patch Singel Mode Fiber Optical Patch Cord adalah sempurna untuk jurutera yang memerlukan kabel patch gentian optik untuk kelajuan tinggi dan / atau penghantaran jarak jauh. Kabel Patch Optik SM ini tahan lama dan dibina untuk bertahan sementara memberikan prestasi yang berkualiti...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras Foclink FPP Series adalah Sliderable Type 19 Inch Patch Pane l mengandungi 12 Panel Patch Fiber Port, 24 Panel Fiber Patch Port, 48 Patch Panel Fiber Port, 96 Patch Panel Fiber Port, 144 Patch Panel Fiber Port . 24 Panel Panel Patch LC sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan

    19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 19 Rak Mount Panel Patch Panel 24 Port sesuai...

    Hubungi sekarang

  • 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 1U 19 Inch SC 24 Port Patch Panel sesuai untuk kegunaan...

    Hubungi sekarang

  • SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel mempunyai kelengkapan gelongsor logam dengan fungsi mengunci diri menghalang laci daripada jatuh apabila bergerak; SC 19 Panel Panel Inci untuk ST, SC, LC, MTRJ, penyesuai FC. Laci adalah papan induk untuk splicing, mudah untuk menarik balik gentian...

    Hubungi sekarang

  • 96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF

    96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF Foclink FPP Series adalah Slidable Type 96 Port Optic Fiber Patch Panel ODF mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Panel Fiber Patch Port . ODF 24 Serat sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • 2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. 2U 48 Panel Patch Optik Fiber adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada...

    Hubungi sekarang

  • Rak 1U dipasang 24 Panel Patch Panel

    Rak 1U dipasang 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 24 Port Panel Fiber Optic Patch ODF Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . ODF 24 Serat sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • 24 LC Din Rail Fiber Patch Panel

    24 LC Din Rail Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    24 LC Din Rail Fiber Patch Panel Foclink FPP Series adalah Sliderable Type of Rail Rail Panel Patch Serat Optik mempunyai 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Patch Panel Fiber Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Patch Panel Fiber Port . Din Rail Fiber Patch Panel sesuai untuk kegunaan dalam...

    Hubungi sekarang

  • 1U 24 Port Panel Fiber Optic Patch ODF

    1U 24 Port Panel Fiber Optic Patch ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 24 Port Panel Fiber Optic Patch ODF Foclink FPP Series adalah Sliderable Type of Rail Rail Panel Patch Fiber Optic terdiri daripada 12 Panel Patch Fiber Port, 24 Patch Panel Fiber Port, Panel Patch Fiber Port 48, Panel Patch Panel Fiber 96, Panel Patch Panel 144 Port. Ia sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com