Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Simplex Duplex Simplex Duplex - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Simplex Duplex Simplex Duplex)

  • Multimode Simplex Duplex Cord Patch

    Multimode Simplex Duplex Cord Patch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Multimode Simplex Duplex Cord Patch Foclink menawarkan penyelesaian end-to-end dengan rangkaian produk kami yang termasuk, Fiber Optic Pigtail, Fiber Connectors, Fiber Patch Pannel dan aksesori fiber optik yang lain. Multimode Duplex Patch Cord adalah komponen ultra dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang...

    Hubungi sekarang

  • Simplex atau Duplex Fiber Optical Patch Cord

    Simplex atau Duplex Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Simplex atau Duplex Fiber Optical Patch Cord Simplex atau Duplex Fiber Patch Cord terdiri daripada serat tunggal, dan digunakan dalam aplikasi yang hanya memerlukan pemindahan data satu arah. SM DX Fiber Optical Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua SX DX Patch Cord adalah 100% optically tested untuk...

    Hubungi sekarang

  • Kawat Jumper Serat Optik Simplex

    Kawat Jumper Serat Optik Simplex

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Kawat Jumper Serat Optik Simplex Kami menyediakan SM DX Patch Cord sepanjang tahun. SC / APC Simplex SMF Patch Cord adalah faktor bentuk kecil kompak Simplex optik penyambung penyambung. SM DX Patch Cord mempunyai antara muka gaya RJ-45 dengan kehilangan sisipan yang rendah dan refleksi belakang yang rendah, ia adalah...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex

    Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC SX Fiber Optic Adapter Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex juga dikenali sebagai bebibir, komponen sambungan serat. Ia termasuk banyak jenis seperti FC, SC, ST, LC, MTRJ, dan lain-lain. Digunakan secara meluas dalam ODF, Adatper Cable Optical Fiber peralatan penghantaran dan sebagainya. Fiber Optical Adapters...

    Hubungi sekarang

  • ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

    ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik Penyesuai ST Fiber kami sesuai dengan stail ST standard untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk antaramuka ST, dan dilengkapi dengan mesin basuh dan mesin basuh kunci. ST...

    Hubungi sekarang

  • Simplex Duplex Quad LC Adapter Shutter

    Simplex Duplex Quad LC Adapter Shutter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Simplex Duplex Quad LC Adapter Shutter Foclink's Simplex Duplex Quad LC Shutter Adapter , kadang-kadang juga dipanggil coupler, ST LC Adapter adalah peranti kecil yang direka untuk menamatkan atau menghubungkan kabel optik gentian atau penyambung gentian optik di antara dua garis gentian optik. Dengan...

    Hubungi sekarang

  • 1u Lc Duplex 48 Port Fiber Patch Panel

    1u Lc Duplex 48 Port Fiber Patch Panel

    • Pembungkusan: pembungkusan dengan kotak kadbod

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-023

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air,express

    1u Lc Duplex 48 Port Fiber Patch Panel 1u 48 Port Patch Panel disediakan untuk sistem komunikasi kapasiti kecil, pemasangan dinding, struktur yang munasabah dan padat, disesuaikan dengan bilik mesin. Sc Panel Optic Patch Duplex terdiri daripada dua bahagian, satu pautan dengan kabel pilihan untuk sambungan gabungan...

    Hubungi sekarang

  • SC Duplex Fiber Optic Adapter

    SC Duplex Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC Duplex Fiber Optic Adapter Menghapuskan tekanan menyambungkan Penyambung Duplex S anda dengan menggunakan penyesuai gaya snap-in ini. F iber Optic Cable Adapter dibuat untuk kekayaan pengedaran serat kami. SC Adapter Setiap D uplex Fiber optik penyesuai sesuai dengan selamat ke dalam slot yang ditetapkan dan...

    Hubungi sekarang

  • SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter

    SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter SC PC / APC SM Simplex Optical Fiber Adapter juga dikenali sebagai lengan optik SC fiber optik. Serangkaian Penyesuai Serat Optik termasuk mod tunggal dan penyesuai SC multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, penyambung SC duplex dan duplex. Penyesuai gentian SC PC APC...

    Hubungi sekarang

  • Lc / upc Sc / upc Mpo Duplex Adapter Tanpa Flange

    Lc / upc Sc / upc Mpo Duplex Adapter Tanpa Flange

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Lc / upc Sc / upc Mpo Duplex Adapter Tanpa Flange SC Fiber Optical Adapter juga dikenali sebagai lengan optik SC fiber optik. Satu penyesuai tunggal SC-APC termasuk mod tunggal dan penyesuai SC multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, pengganding SC simplex dan duplex. Adaptor serat optik SC hibrid, seperti wanita...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai optik Simplex Singlemode SM SC / upc

    Penyesuai optik Simplex Singlemode SM SC / upc

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Penyesuai optik Simplex Singlemode SM SC / upc SC Fiber Optical Adapter juga dikenali sebagai lengan optik SC fiber optik. Satu penyesuai tunggal SC-APC termasuk mod tunggal dan penyesuai SC multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, pengganding SC simplex dan duplex. Adaptor serat optik SC hibrid, seperti wanita...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Optik Fiber Multimode LC / pc Duplex Adapter

    Penyesuai Optik Fiber Multimode LC / pc Duplex Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Penyesuai Optik Fiber Multimode LC / pc Duplex Adapter Adaptor Fiber Optic Multimode LC / pc Duplex Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. The Lc Adapter Empat gabungan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan...

    Hubungi sekarang

  • LC / upc Aqua Color Om3 Simplex Duplex Adapter

    LC / upc Aqua Color Om3 Simplex Duplex Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC / upc Aqua Color Om3 Simplex Duplex Adapter Foclink's LC-quad lc pc quad flange adapter , kadang-kadang juga disebut coupler, Lc Quad Flange Adapter adalah peranti kecil yang direka untuk menamatkan atau menghubungkan kabel optik gentian atau penyambung gentian optik di antara dua garis gentian optik. Dengan...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single Simplex LC Attenuator Optik

    Mod Single Simplex LC Attenuator Optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Mod Single Simplex LC Fiber Attenuator Mod Single Simplex LC Attenuator Optik digunakan untuk menyambung Kabel Serat Patch dalam hubungan gentian optik untuk mengurangkan kuasa optik pada tahap tertentu. Terutamanya termasuk F ixed Attenuator optik, saya nline Attenuator optik, V ariable Attenuator optik. Kami...

    Hubungi sekarang

  • Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter

    Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 40 penyesuai per pek; dalam 28 * 28 * 28 karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter FOC menyediakan Duplex Metal ST ke SC Fiber Optic Adapter merapatkan jenis penyambung popular , seperti FC, SC, ST dan LC.ST Untuk Adapter SC ST-SC Fiber Optic Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex

    Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex Ini pengganding ST logam FOC dupleks direka untuk pemasangan dalam panel dengan pemotongan segi empat tepat. Siri ini mempunyai lengan penjajaran gangsa atau seramik untuk memenuhi keperluan reka bentuk khusus anda. Selain itu, pengganding ini boleh digunakan dengan...

    Hubungi sekarang

  • SC Perempuan kepada LC Male Simplex Singlemode Adapter

    SC Perempuan kepada LC Male Simplex Singlemode Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC Perempuan kepada LC Male Simplex Singlemode Adapter SC Female to LC Male Simplex Singlemode Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan serat optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus...

    Hubungi sekarang

  • Duplex Plastic SC kepada SC Fiber Optic Couplers

    Duplex Plastic SC kepada SC Fiber Optic Couplers

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC PC MM DX Adapter Pengeluar SC Plastik Duplex direka untuk pemasangan panel gaya segi empat tepat piawai. Siri ini mempunyai lengan penjajaran gangsa atau seramik untuk memenuhi keperluan reka bentuk khusus anda. Selain itu, pengganding ini boleh digunakan dengan penyambung serat gaya PC atau UPC. Hubungi kami hari...

    Hubungi sekarang

  • Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex

    Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex LC Duplex Adapter terdiri daripada badan luar polimer atau logam dan perhimpunan dalaman yang dilengkapi dengan penjajaran merchanism yang tepat. LC Adapter Duplex digunakan untuk sambungan dan gandingan antara penyambung aktif gentian. Penyesuai LC Pilih jenis yang...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam)

    Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam)

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam) Adatper Optik Fiber Optik ST STAM kami sesuai dengan standard cutout ST untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk antara muka ST, dan dilengkapi dengan mesin...

    Hubungi sekarang

  • FC Fiber Optic Duplex Cord Patch

    FC Fiber Optic Duplex Cord Patch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC Fiber Optic Duplex Cord Patch FC / UPC Duplex Patch Cord adalah kurang pengurangan apabila bengkok atau berpintal berbanding dengan tradisional FC-FC Fiber FC Patch Cord dan ini akan menjadikan pemasangan dan penyelenggaraan Fiber Optic FC / UPC Duplex Patch Cord lebih efisien. Ia juga boleh menjimatkan lebih...

    Hubungi sekarang

  • LC Duplex 0.9 mm 12 warna Optical Fiber Optic Pigtail

    LC Duplex 0.9 mm 12 warna Optical Fiber Optic Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    LC Duplex 0.9 mm 12 warna Optical Fiber Optic Pigtail LC Pigtail 0.9mm 12 warna memberikan cara yang cepat untuk membuat penamatan kilang di lapangan. 0.9 mm Optical Pigtail dengan mudah boleh menjadi gabungan atau mekanikal disambungkan kepada talian gentian yang sedia ada. Foclink menyediakan fleksibiliti darjah...

    Hubungi sekarang

  • SC LC / PC OM4 Duplex Optic Fiber Patch Cord

    SC LC / PC OM4 Duplex Optic Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC LC / PC OM4 Duplex Optic Fiber Patch Cord Perhimpunan tali pinggang optik gentian optik OM4 kami bersedia untuk memenuhi keperluan untuk 40G dan 100G rangkaian optik gentian optik masa depan, kami mempunyai rangkaian kabel serat optik om4 optik , kabel lc / pc duplex om4 patch cord dan sc duplex om4 jenis cord...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Optik Fiber LC Duplex

    Penyambung Optik Fiber LC Duplex

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Optik Fiber LC Duplex Penyelesaian Penyambung Penyambung Serat LC telah dibangunkan sebagai tindak balas kepada keperluan pelanggan bagi kesambungan optik gentian yang lebih kecil dan mudah digunakan. Penyambung Duplex Zirconia ferrule PC atau 8 darjah APC, diameter125 ~ 128 um, concentricity yang tinggi....

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com