Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Sc St Adapter - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Sc St Adapter)

  • ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki

    ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 40 penyesuai per pek; dalam 28 * 28 * 28 karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki ST Female to SC Male Simplex Singlemode Fiber Optic Ada pter yang digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai...

    Hubungi sekarang

  • 3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic SC APC Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 1U 19 Inch SC 24 Port Patch Panel sesuai untuk kegunaan...

    Hubungi sekarang

  • SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel mempunyai kelengkapan gelongsor logam dengan fungsi mengunci diri menghalang laci daripada jatuh apabila bergerak; SC 19 Panel Panel Inci untuk ST, SC, LC, MTRJ, penyesuai FC. Laci adalah papan induk untuk splicing, mudah untuk menarik balik gentian...

    Hubungi sekarang

  • 2U SC Fiber Optic Patch Panel

    2U SC Fiber Optic Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U SC Fiber Optic Patch Panel 2U SC Fiber Optic Patch Panel direka untuk penamatan langsung sehingga 48 gentian Rak mount Fiber Patch Panel enclosures direka untuk (24xSC / LC / ST / FC DUPLEX). Badan logam berat memberikan perlindungan yang sangat baik terhadap gentian insida. Untuk memenuhi keperluan khusus anda,...

    Hubungi sekarang

  • SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF , FTTH Outdoor Indoor 1U 2U Wall Rack Mount ODF, Installer memasang Fiber Pigtail and Fiber Adapter di ODF di lokasi. Kotak Fiber Optic Patch Mini Mini ODF boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Kami juga boleh...

    Hubungi sekarang

  • Wall Mounted ODF Steel-rolling Cold

    Wall Mounted ODF Steel-rolling Cold

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Wall Mounted ODF Steel-rolling Cold kehilangan polarisasi dan penyisipan yang lebih rendah , pengaliran yang baik dan stabil dan boleh dipercayai, Wall Mount ODF Prestasi optik yang baik dengan konsistensi yang tinggi , titik sambungan keluli sejuk dan titik akses rangkaian dalam projek rangkaian akses serat. kotak...

    Hubungi sekarang

  • 12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame

    12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame Fiber ODF 48 Port Digunakan untuk pelbagai bingkai pengedaran gentian optik, kabinet pengedaran dan kabinet sambungan kabel optik. Serat ODF 12 Port Memohon dulang splice optik berstruktur serat optik untuk menggunakan sepenuhnya kedua-dua belah papan. Ia sesuai untuk kabel...

    Hubungi sekarang

  • 1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter 1 16 Splitter Serat PLC termasuk jenis 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64, dan 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64 jenis. SC PC APC 1 16 PLC Fiber Splitter adalah pengedaran pelbagai panjang gelombang meliputi teknologi EPON yang digunakan 1310nm, 1490nm dan 1550nm tiga panjang gelombang . 1...

    Hubungi sekarang

  • Panel Pan Fiber Optic ST Din Rail

    Panel Pan Fiber Optic ST Din Rail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Panel Pan Fiber Optic ST Din Rail Foclink FPP Series adalah Slidable Type ST Din Rail Fiber Optic Patch Panel adalah dari 6 port ke 144 ports. Ia sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian telekomunikasi, sistem pusat Patch Cord optik pejabat pejabat dan rangkaian serat premis. Panel Penamatan Serat dengan 2 pelabuhan...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Terminal Fiber Optic SC 4

    Kotak Terminal Fiber Optic SC 4

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Terminal Fiber Optic SC 4 Kotak Pengedaran Serat Fiber adalah kotak FTTH yang baru dibangunkan untuk aplikasi dalaman. Kotak Penamatan Optik digunakan untuk aplikasi dipasang pada dinding dan rak, dan kebanyakannya digunakan dalam vila, bangunan pejabat komersil, kafe internet, keluarga dan pengguna lain. Kotak...

    Hubungi sekarang

  • FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk...

    Hubungi sekarang

  • ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

    ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik Penyesuai ST Fiber kami sesuai dengan stail ST standard untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk antaramuka ST, dan dilengkapi dengan mesin basuh dan mesin basuh kunci. ST...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Adapter

    SC FC LC ST Fiber Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk multimode Fc Fiber Adapte r ada jenis perumahan...

    Hubungi sekarang

  • 10 db SC / UPC Attenuator

    10 db SC / UPC Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas dalam...

    Hubungi sekarang

  • Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian Fiber To Copper Transceiver direka untuk memenuhi keperluan penggunaan baru bagi rangkaian gentian optik. Fiber To Lan Converter penukar berdiri sendiri membolehkan anda menyambung rangkaian Gigabit twisted-pair ke rangkaian serat optik dengan mudah dan kos efektif...

    Hubungi sekarang

  • 1 hingga 30 dB FTTH Attenuator SC

    1 hingga 30 dB FTTH Attenuator SC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    1 hingga 30 db FTTH Attenuator SC APC Fiber Optic Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas dalam rangkaian telekomunikasi, rangkaian komunikasi serat optik, kemudahan ujian serat optik, LAN, sistem CATV dan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter Fiber Converter To Ethernet menyediakan Power over Ethernet (PoE) 15.4W ke peranti berkuasa (PD) seperti kamera IP, telefon VoIP dan titik akses tanpa wayar. Fast Ethernet Converter memanjangkan jarak penghantaran rangkaian dari 100m ke atas kabel tembaga hingga 120km ke...

    Hubungi sekarang

  • 48 ODF Mount Rack Mount Rack dengan Adapter

    48 ODF Mount Rack Mount Rack dengan Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    48 ODF Mount Rack Mount Rack dengan Adapter Untuk tempahan, lurus, peruntukan serat dan penjadualan untuk nod kabel suapan, kabel pengedaran. Bahan kabinet Rack Mount Fiber Optic ODF dibahagikan kepada dua jenis: Keluli tahan karat dan SMC (FRP). Novel dalam reka bentuk struktur dan berkesan dalam hujan-bukti, tahan...

    Hubungi sekarang

  • LC-quad lc pc quad flange adapter

    LC-quad lc pc quad flange adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Simplex Duplex Quad LC Adapter Shutter Foclink's LC-quad lc pc quad flange adapter , kadang-kadang juga disebut coupler, Lc Quad Flange Adapter adalah peranti kecil yang direka untuk menamatkan atau menghubungkan kabel optik gentian atau penyambung gentian optik di antara dua garis gentian optik. Dengan...

    Hubungi sekarang

  • Simplex Duplex Quad LC Adapter Shutter

    Simplex Duplex Quad LC Adapter Shutter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Simplex Duplex Quad LC Adapter Shutter Foclink's Simplex Duplex Quad LC Shutter Adapter , kadang-kadang juga dipanggil coupler, ST LC Adapter adalah peranti kecil yang direka untuk menamatkan atau menghubungkan kabel optik gentian atau penyambung gentian optik di antara dua garis gentian optik. Dengan...

    Hubungi sekarang

  • 12 Core 24Core Fiber Box Distribution Box

    12 Core 24Core Fiber Box Distribution Box

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pembungkusan dengan kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 100000pcs /month

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 Core 24Core Fiber Box Distribution Box Kotak pengedaran 12core fiber optik terutamanya digunakan dalam sambungan kabel luar, pengedaran dan penyesuaian. Kotak Pengedaran Serat 24core dapat merealisasikan sambungan fleksibel kabel melalui penyesuai dan kord patch dupleks. Siri produk ini menyediakan pengurusan yang...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com