Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Sc Patch Cord - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Sc Patch Cord)

  • SC FC LC ST Fiber Patch Cord

    SC FC LC ST Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC FC LC ST Fiber Patch Cord Kabel patch serat menghantar satu isyarat cahaya pada satu masa, dan SC Patch Cord boleh digunakan untuk berjalan lebih lama daripada multimode kerana mereka mempunyai lebih banyak penentangan terhadap pelemahan. Teras kabel Duplex Fiber Patch adalah 9 / 125μ (mikron). Kabel Patch Optik...

    Hubungi sekarang

  • SC Pakej Serat Singlemode

    SC Pakej Serat Singlemode

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC Pakej Serat Singlemode Kabel Patch Patch juga dikenali sebagai jumper serat atau kabel patch gentian optik . SC SC Patch Cord adalah salah satu komponen paling biasa digunakan dalam rangkaian gentian optik. Definisi `mode` seperti dalam Singlemode merujuk kepada mod penghantaran cahaya gentian optik dalam kabel...

    Hubungi sekarang

  • ST Simplex Fiber Optic Jumper

    ST Simplex Fiber Optic Jumper

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    ST Simplex Fiber Optic Jumper ST Patch Cord menyediakan media laluan kembali untuk isyarat, sama ada Simplex Optical Patch Cord adalah untuk tujuan ujian atau disebabkan pemulihan rangkaian. Dalam kes ujian, Cord Patch Optical Simplex digunakan untuk mendiagnosis masalah. Jenis yang disediakan termasuk semua jenis...

    Hubungi sekarang

  • LSZH Fiber Patch Cable

    LSZH Fiber Patch Cable

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LSZH Fiber Patch Cable Jumper Fiber Optic adalah serat jarak pendek dihadkan dengan penyambung pada kedua-dua hujung untuk pemasangan mudah di Panel Patch Fiber , suis optik, dan peralatan telco. Kami adalah pembekal utama Patch Murah Patch termasuk: mod tunggal dan multimode OM1, OM2, OM3. Kabel Patch Serat boleh...

    Hubungi sekarang

  • SC APC Duplex Fiber Patch Cord

    SC APC Duplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC APC Duplex Fiber Patch Cord Kabel patch serat boleh didapati dalam semua gaya penyambung standard, semua jenis gentian standard dan semua konfigurasi kabel standard untuk memenuhi semua keperluan interkoneksi anda. Duplex Patch Cord adalah komponen yang boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah...

    Hubungi sekarang

  • FO Multimode SC Patch Cord

    FO Multimode SC Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FO Multimode SC Patch Cord Kord patch gentian optik boleh diklasifikasikan kepada FC, SC, LC, MU dan ST. Dengan ferrules seramik berkualiti tinggi, ia mempunyai pematuhan yang baik dan Kehilangan Insertion yang rendah. Dan ia menggunakan Rangkaian intheTelecommunication, Penghantaran Data, Peralatan Ujian dan LAN CATV...

    Hubungi sekarang

  • SC PC Fiber Patch Cord

    SC PC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC PC Fiber Patch Cord SC PC Patch Cord adalah penting bagi rangkaian optik. Ia mempunyai SC Fiber Connector yang dipasang pada akhir kabel fiber optik. Siri SC-SC Patch dilengkapi dengan koleksi panjang dan penyambung yang komprehensif untuk memenuhi permintaan anda untuk penggunaannya. Patch Cord SC To SC mempunyai...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single Duplex Fiber Optical Patch Cord

    Mod Single Duplex Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Mod Single Duplex Fiber Optical Patch Cord Mod Single Patch Duplex terdiri daripada dua gentian, biasanya dalam gaya zip (sisi-sisi) gaya. Gunakan Patch Cord Duplex MM untuk aplikasi yang memerlukan pemindahan data secara serentak, bi-arah. Workstation, suis serat dan pelayan, modem serat, dan perkakasan yang sama...

    Hubungi sekarang

  • SC SC Optic Patch Cord

    SC SC Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC SC Optic Patch Cord Foclink tawaran kualiti SC gentian optik Patch Cord dengan harga yang kompetitif. SC optik Patch Cord Menampilkan pelbagai adat Simplex, Duplex dan Zip Mini, single mode (SM) dan pelbagai mod (MM) Fiber Optic Patch Cord Serat Penyambung termasuk ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000 -etc .,. yang...

    Hubungi sekarang

  • SC PC / APC Jumper Fiber Optic

    SC PC / APC Jumper Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC PC / APC Jumper Fiber Optic Kami adalah pembekal kord kabel patch , kami menawarkan penghantaran cepat untuk SC Fiber Optic Jumper . SC / PC Fiber Optic Patch Cable mempunyai kelebihan dalam dupleksiblity yang berkunci untuk menyokong menghantar / menerima saluran. SC APC SM Patch Cord adalah kos rendah, sederhana,...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Cord

    SC LC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Cord Kami membekalkan Cord SC LC 2m Fiber Patch , ini SC LC SX Fiber Patch Cord dengan pilihan gentian multimode 50/125 atau gentian multimode 62.5 / 125, SC Patch Outdoor LC Patch Cord boleh menjadi 0.9mm, 1.8mm, 2mm atau 3mm outer jaket kabel optik, kabel adalah Rizer diberi nilai, Plenum diberi...

    Hubungi sekarang

  • SC SC Fiber Optic Patch Cord

    SC SC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC SC Fiber Optic Patch Cord SC Fiber Patch Cord terdiri daripada kord gentian single-mode atau multi-mode dan dua penyambung, satu pada setiap hujungnya. Kabel Patch SC Optik boleh didapati dalam mod Tunggal dan versi multimod, datang dengan ferrule seramik zirkonia dengan UPC atau APC pra-digilap. Patch Cord SC SC...

    Hubungi sekarang

  • LC / FC / ST / SC Fiber Patch Cord

    LC / FC / ST / SC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC / FC / ST / SC Fiber Patch Cord LC FC ST SC Patch Cord adalah komponen ultra boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. ST SC Patch Cord juga dikenali sebagai jumper serat optik atau kawat patch serat. Ia terdiri daripada kabel gentian optik yang ditamatkan dengan...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC Multimode Patch Cord

    SC FC LC Multimode Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC FC LC Multimode Patch Cord Kord SC Patch yang berkualiti tinggi adalah sesuai untuk rangkaian gentian dalaman dengan habuk canggih dan mekanisme perlindungan laser. Mudah dipasang / keluar, kedua-dua penutup pada penyambung dan penyesuai boleh dibuka dan ditutup secara automatik apabila penyambung sedang dipasang...

    Hubungi sekarang

  • LC SX Multimode Fiber Patch Cord

    LC SX Multimode Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC SX Multimode Fiber Patch Cord LC LC Multimode Patch Cord datang dengan pilihan anda Mutilmode LC SX Fiber Patch Cord atau duplex Flex Patch Cord konfigurasi. Kami membekalkan LC Patch Cord , Itu boleh LC LCC Fiber Optic Jumper Cord akhir LC PC Fiber Optical Patch Cord . Ia mematuhi piawaian Telcordia, EIA / TIA dan...

    Hubungi sekarang

  • LC Fiber Optic Jumper Cable

    LC Fiber Optic Jumper Cable

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Fiber Optic Jumper Cable Foclink menawarkan LC Patch Cord FC . LC om3 Fiber Optic Jumper Cable dibina dengan kaca OM3 dalam AB untuk BA polariti untuk menyokong rangkaian multimode optima LOMMF dan rangkaian kabel berkelajuan tinggi 10G. Kabel LC Fiber Optic LC DX adalah OM3 50/125 Kabel Serat Dupleks. Bahan jaket...

    Hubungi sekarang

  • lC Harga Kabel Patch Fiber Optic

    lC Harga Kabel Patch Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    lC Harga Kabel Patch Fiber Optic Pengambilan LC ke LC Fiber Patch secara amnya adalah oren atau kelabu, dengan krim atau penyambung hitam, dan jarak penghantaran yang lebih pendek. Harga FC Patch Patch diperkuat oleh benang aramid dan dikelilingi oleh jaket pelindung. LC SC Fiber Optic Jumper dibina dari teras dengan...

    Hubungi sekarang

  • LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord

    LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord SC / UPC-LC / UPC SM Fiber Jumper adalah salah satu gaya terawal dan salah satu kabel patch gentian yang paling biasa digunakan, mudah digunakan dan menjimatkan kos, Ia adalah kabel serat jenis yang paling termurah. SC ke LC Patch Cord digunakan secara meluas dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • 3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic SC APC Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras Foclink FPP Series adalah Sliderable Type 19 Inch Patch Pane l mengandungi 12 Panel Patch Fiber Port, 24 Panel Fiber Patch Port, 48 Patch Panel Fiber Port, 96 Patch Panel Fiber Port, 144 Patch Panel Fiber Port . 24 Panel Panel Patch LC sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan

    19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 19 Rak Mount Panel Patch Panel 24 Port sesuai...

    Hubungi sekarang

  • 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 1U 19 Inch SC 24 Port Patch Panel sesuai untuk kegunaan...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com