Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Sc Fast Connector - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Sc Fast Connector)

  • Penyambung Fiber Cepat SC Penyambung Cepat 5CM

    Penyambung Fiber Cepat SC Penyambung Cepat 5CM

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Ft Fiber Optic SC APC Fast Field Assembly Quick Connector Penyambung Pantas Fiber Perhimpunan boleh menyediakan penamat gentian yang cepat dan mudah di lapangan, dan pilihan Penyambung SC Cepat disediakan untuk 900 mikron dan 250 mikron. SC Fast Connector membolehkan pemasang untuk menamatkan dan membuat sambungan...

    Hubungi sekarang

  • Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector

    Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector Penggunaan concentricity tinggi seramik ferrule Fiber Optik FT SC Penyambung cepat tertanam memastikan kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi Penyambung Perhimpunan Field ketepatan V-groove yang akan dipotong pada mekanisme penguncian gelangsar tapak...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single SC APC Fiber Fast Connector

    Mod Single SC APC Fiber Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mod Single SC APC Fiber Fast Connector Penyambung Fiber Optic Fiber Optic SC APC direka untuk kualiti tinggi dan kecekapan tinggi untuk pemasangan Struktur kedudukan crimping adalah reka bentuk yang unik, dan Fast Connector SC APC tidak perlu merekatkan, tidak menggilap sebarang bahan habis pakai. struktur gentian...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic SC PC Quick Fast Connector

    Fiber Optic SC PC Quick Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic SC PC Quick Fast Connector Pemasangan Fiber Optic SC PC Fast Connector hanya memerlukan alat penyediaan serat biasa: alat pengupas serat, lap dan pecah serat. Tiada bekalan elektrik diperlukan untuk SC UPC Fiber Fast Connector . Hanya Strip penampan, simpan dan bersihkan serat dan masukkan serat ke...

    Hubungi sekarang

  • SC Apc Single Mode Fiber Optic Fast Connector

    SC Apc Single Mode Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Apc Single Mode Fiber Optic Fast Connector FTTH SC Fast Connector direka untuk kualiti tinggi dan kecekapan tinggi untuk pemasangan. Struktur kedudukan crimping adalah reka bentuk yang unik, dan tidak perlu merekatkan, tidak menggilap sebarang bahan habis. Penyambung Fiber Fast Mode Single mengadopsi struktur serat...

    Hubungi sekarang

  • SC Apc Plastic Quick Fiber Optic Fast Connector Square

    SC Apc Plastic Quick Fiber Optic Fast Connector Square

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Apc Plastic Quick Fiber Optic Fast Connector Square SC Apc Fiber Optic Fast Connector digunakan untuk penyambung gentian optik yang dipasang di bidang , yang digunakan secara meluas dalam fiber optik ke rumah (FTTH) rangkaian optik, untuk memasang kabel drop cepat. SC Penyambung Cepat sejajar dengan V-groove...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Fast Fiber Optic SC / APC Untuk Drop Cable

    Penyambung Fast Fiber Optic SC / APC Untuk Drop Cable

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penyambung Fast Fiber Optic SC / APC Untuk Kabel Drop Singlemode FTTH SC / APC SC Fast Connector Kabel Drop Optik. Penyambung Cepat-SC FAST direka untuk penamatan bidang mudah dan pantas gentian tunggal, tanpa penggilap atau pelekat. Reka bentuk yang unik dari badan penyempitan mekanik yang dipatenkan menggabungkan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber SC Fusion Quick Connector

    Fiber SC Fusion Quick Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber SC Fusion Quick Connector Struktur Fast Connect SC APC berasaskan teknologi crimping box-building yang unik. Menetapkan gentian Bending menghalang kabel dari pengsan. SC Fusion Standard Penyambung Pantas IEC, SC / UPC Cepat Penamatan Fast Optical Conector Telcordia. Masa pemasangan 60 saat. Fiber SC Connector...

    Hubungi sekarang

  • SC APC Single Mode Fast Connector

    SC APC Single Mode Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC APC Single Mode Fast Connector SC Fiber Optical Quick Connector APC SC Fast Connector Single Mode FTTH Fiber Cold Connection Telecom Fast Connector Level. Cepat penyambung SC / APC menggabungkan guna sistem alat baji baru, bahan penggilap, SC APC penyambung sekali gus membolehkan preparati pada dan penamatan...

    Hubungi sekarang

  • FC Simplex Fast Connector LC SC Fiber Optic

    FC Simplex Fast Connector LC SC Fiber Optic

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    FC Simplex Fast Connector LC SC Fiber Optic Penyambung cepat FC kami membuat penamatan serat cepat, mudah dan boleh dipercayai. Penyambung Fast Connector ini menawarkan terminasi tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada penggilap, splicing, tidak pemanasan dan boleh mencapai parameter transmisi yang...

    Hubungi sekarang

  • SC / APC SC / UPC FTTH Penyambung Fast Fiber Optik

    SC / APC SC / UPC FTTH Penyambung Fast Fiber Optik

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC / APC SC / UPC FTTH Penyambung Fast Fiber Optik Penggunaan concentricity tinggi serat ferrule yang dibina semula memastikan kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi Penyambung Perhimpunan ketepatan ketepatan Al-alur untuk dipotong pada mekanisme loket slaid loket tetap ke gentian mempunyai...

    Hubungi sekarang

  • SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector

    SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector Foclink penyambung cepat membuat penamatan gentian cepat, mudah dan boleh dipercayai. Penyambung optik gentian ini menawarkan penamatan tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada penggilap, tiada splicing, tidak pemanasan dan boleh mencapai parameter...

    Hubungi sekarang

  • Perhimpunan Field FC Quick Connect Fiber Optic Connectors Green And Blue

    Perhimpunan Field FC Quick Connect Fiber Optic Connectors Green And Blue

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Perhimpunan Field FC Quick Connect Fiber Optic Connectors Green And Blue Field Assembly Fast Connector Green And Blue are mainly applied to FTTH cable in FTTH projects.FC Quick Connect Fiber Optic Connectors make fiber terminations quick, easy and reliable. FC Quick Fiber can greatly reduce the assembly and set up...

    Hubungi sekarang

  • 3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic SC APC Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 1U 19 Inch SC 24 Port Patch Panel sesuai untuk kegunaan...

    Hubungi sekarang

  • SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel mempunyai kelengkapan gelongsor logam dengan fungsi mengunci diri menghalang laci daripada jatuh apabila bergerak; SC 19 Panel Panel Inci untuk ST, SC, LC, MTRJ, penyesuai FC. Laci adalah papan induk untuk splicing, mudah untuk menarik balik gentian...

    Hubungi sekarang

  • 2U SC Fiber Optic Patch Panel

    2U SC Fiber Optic Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U SC Fiber Optic Patch Panel 2U SC Fiber Optic Patch Panel direka untuk penamatan langsung sehingga 48 gentian Rak mount Fiber Patch Panel enclosures direka untuk (24xSC / LC / ST / FC DUPLEX). Badan logam berat memberikan perlindungan yang sangat baik terhadap gentian insida. Untuk memenuhi keperluan khusus anda,...

    Hubungi sekarang

  • SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF , FTTH Outdoor Indoor 1U 2U Wall Rack Mount ODF, Installer memasang Fiber Pigtail and Fiber Adapter di ODF di lokasi. Kotak Fiber Optic Patch Mini Mini ODF boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Kami juga boleh...

    Hubungi sekarang

  • 1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter 1 16 Splitter Serat PLC termasuk jenis 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64, dan 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64 jenis. SC PC APC 1 16 PLC Fiber Splitter adalah pengedaran pelbagai panjang gelombang meliputi teknologi EPON yang digunakan 1310nm, 1490nm dan 1550nm tiga panjang gelombang . 1...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Terminal Fiber Optic SC 4

    Kotak Terminal Fiber Optic SC 4

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Terminal Fiber Optic SC 4 Kotak Pengedaran Serat Fiber adalah kotak FTTH yang baru dibangunkan untuk aplikasi dalaman. Kotak Penamatan Optik digunakan untuk aplikasi dipasang pada dinding dan rak, dan kebanyakannya digunakan dalam vila, bangunan pejabat komersil, kafe internet, keluarga dan pengguna lain. Kotak...

    Hubungi sekarang

  • FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Adapter

    SC FC LC ST Fiber Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk multimode Fc Fiber Adapte r ada jenis perumahan...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com