Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Rangka Pengedaran Optik - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Rangka Pengedaran Optik)

  • Rangka Pengedaran Serat Optik ODF

    Rangka Pengedaran Serat Optik ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangka Pengedaran Serat Optik ODF Bingkai Pengedaran Serat Rak-mount adalah reka bentuk modul dengan dulang boleh ditarik di dalam dan kotak keluli sejuk-dilancarkan. Ia boleh dipasang dengan pelbagai jenis penyesuai gentian optik dan pigtails. Bingkai Pengedaran Optik adalah bersaiz 19 inci dan dirancang dengan baik...

    Hubungi sekarang

  • Rangka Pengedaran Optik Fiber ODF

    Rangka Pengedaran Optik Fiber ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangka Pengedaran Optik Fiber ODF Bingkai Pengedaran Optik ODF digunakan di pejabat pusat, titik sambungan silang optik dan titik akses rangkaian dalam projek rangkaian akses serat untuk merealisasikan gabungan gentian, pengedaran kabel gentian optik, pengurusan dan perlindungan Pengedaran Optik Rangka . ODF Optical...

    Hubungi sekarang

  • Frame Pengedaran Gunung Rak ODF 96

    Frame Pengedaran Gunung Rak ODF 96

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Frame Pengedaran Gunung Rak ODF 96 ODF Rack Mount dengan Fiber Pigtail dan Adaptor Fiber mengandungi satu ODF , adapter dan pigtails. Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang memasang pigtails dan penyesuai dalam bingkai pengedaran Optik di tapak. Rangka Pengedaran Optik Fiber boleh dibekalkan untuk mengandungi...

    Hubungi sekarang

  • 48 ODF Mount Rack Mount Rack dengan Adapter

    48 ODF Mount Rack Mount Rack dengan Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    48 ODF Mount Rack Mount Rack dengan Adapter Untuk tempahan, lurus, peruntukan serat dan penjadualan untuk nod kabel suapan, kabel pengedaran. Bahan kabinet Rack Mount Fiber Optic ODF dibahagikan kepada dua jenis: Keluli tahan karat dan SMC (FRP). Novel dalam reka bentuk struktur dan berkesan dalam hujan-bukti, tahan...

    Hubungi sekarang

  • 12 Core Cold Rolling Steel Fiber Optik ODF

    12 Core Cold Rolling Steel Fiber Optik ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 Core Cold Rolling Steel Fiber Optik ODF ODF Fiber Optik adalah kapasiti besar, ketumpatan yang tinggi, The Cold Rolling Steel ODF boleh ditukar ke dalam port yang berbeza, seperti SC, LC, FC ect, ODF 12 port dan 24 pelabuhan. Pigtail Fiber optik, pelompat masuk melebihi garis masing-masing dalam pergantungan tidak...

    Hubungi sekarang

  • 24 ODF Fiber Optical Mount Rak Teras

    24 ODF Fiber Optical Mount Rak Teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    24 ODF Fiber Optical Mount Rak Teras Badan ODF gentian optik diperbuat daripada plat keluli yang dilancarkan sejuk, semburan elektrostatik permukaan, seragam warna, pembinaan mudah. Penetapan Fiber ODF peranti 24 Teras bagi jaket kabel: kabel tetap menguatkan anggota, tetap dan pendawaian tetap Fiber Kuncir .Semua...

    Hubungi sekarang

  • 19 Frame Rangka Pengedaran Optik Gunung Rak ODF

    19 Frame Rangka Pengedaran Optik Gunung Rak ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    19 Frame Rangka Pengedaran Optik Gunung Rak ODF Rak Gunung Rangka Pengedaran Serat Optik ODF terdiri daripada sarung, komponen dalaman, pelindung bersama serat optik terdiri daripada 3 bahagian. Rangka Pengedaran Serat Optik ODF harus dapat dengan mudah membuka, pemasangan mudah; Rak Gunung 19 Serat ODF serat optik...

    Hubungi sekarang

  • Panel Pengedaran Serat LC-Port ODF 96

    Panel Pengedaran Serat LC-Port ODF 96

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Panel Pengedaran Serat LC-Port ODF 96 Bilangan teras 12- 96 Port ODF , berdasarkan permintaan pengguna. Panel Pengedaran Fiber Inlet kabel import dilengkapi dengan cincin penjepit yang boleh laras dan stiffener, dengan mudah diselaraskan mengikut saiz kabel, sehingga mengunci. 96 LC-Port ODF terutamanya digunakan...

    Hubungi sekarang

  • 12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame

    12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame Fiber ODF 48 Port Digunakan untuk pelbagai bingkai pengedaran gentian optik, kabinet pengedaran dan kabinet sambungan kabel optik. Serat ODF 12 Port Memohon dulang splice optik berstruktur serat optik untuk menggunakan sepenuhnya kedua-dua belah papan. Ia sesuai untuk kabel...

    Hubungi sekarang

  • 24 Port Optical 19 Rak Gunung ODF Box

    24 Port Optical 19 Rak Gunung ODF Box

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    24 Port Optical 19 Rak Gunung ODF Box ODF Fiber Box Sokongan mod tunggal atau multi mode Fiber Optic Cable tetap, kimpalan dan pengurusan pengedaran. Sesuai untuk pemasangan FC, SC, ST, LC Fiber Adapter ; Rangka Pengedaran Optik ODF Bingkai Pengedaran Optik Lengkapkan semua jenis unit pendawaian dan aksesori, boleh...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Terminal Fiber Mount 4u ODF Rak Gunung

    Kotak Terminal Fiber Mount 4u ODF Rak Gunung

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Kotak Terminal Fiber Mount 4u ODF Rak Gunung Rak Mount Fiber Optic Terminal Box direka untuk sambungan gentian dan pengedaran kabel serat tulang belakang; Rak Gunung 4u ODF sesuai untuk splicing serat, penyimpanan dan perlindungan. Untuk Rangka Pengedaran Optik standard lebar 19 inci menjadikannya serasi dengan...

    Hubungi sekarang

  • 72 Frame Fiber Optical Port ODF

    72 Frame Fiber Optical Port ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    72 Frame Fiber Optical Port ODF Rangka Pengedaran Optik ODF ODF dimuatkan dengan 12 bilah sambatan serat dan 12 penyesuai SC.Ciri-ciri: 1. Bingkai Pengedaran Optik Lebar lebar membuatnya boleh digunakan untuk bidang yang luas2. Inti teras dan shell telah terisolasi3. Pemimpin gentian yang boleh dipercayai dan...

    Hubungi sekarang

  • 24 Frame Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF

    24 Frame Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    24 Frame Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF 24 Frame Pengedaran Optik ODF adalah kapasiti maksimum mencapai 4-96 pelabuhan, 4 gentian di pelabuhan, ODF Optical Distribution Frame ODF Serat Optik 24 Port ODF juga terdapat di pelabuhan penyesuai: ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, saiz standard, ringan dan struktur yang...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Fast Connector

    SC FC LC ST Fiber Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC FC LC ST Fiber Fast Connector Connector Fast Connector Optical sudah menjadi penyelesaian yang popular untuk pendawaian optik di dalam bangunan dan lantai untuk aplikasi LAN & CCTV dan dengan pengembangan FTTH, SC Connector Fast sudah membuktikan dirinya sebagai penyambung pilihan oleh penyandang, majlis...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Fiber Cepat SC Penyambung Cepat 5CM

    Penyambung Fiber Cepat SC Penyambung Cepat 5CM

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Ft Fiber Optic SC APC Fast Field Assembly Quick Connector Penyambung Pantas Fiber Perhimpunan boleh menyediakan penamat gentian yang cepat dan mudah di lapangan, dan pilihan Penyambung SC Cepat disediakan untuk 900 mikron dan 250 mikron. SC Fast Connector membolehkan pemasang untuk menamatkan dan membuat sambungan...

    Hubungi sekarang

  • Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector

    Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector Penggunaan concentricity tinggi seramik ferrule Fiber Optik FT SC Penyambung cepat tertanam memastikan kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi Penyambung Perhimpunan Field ketepatan V-groove yang akan dipotong pada mekanisme penguncian gelangsar tapak...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Fast Fiber Optik SC SC Optik

    Penyambung Fast Fiber Optik SC SC Optik

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penyambung Fast Fiber Optik SC SC Optik Menggunakan penyambung cepat Fiber Optic Fiber SC SC , mungkin untuk meningkatkan fleksibiliti reka bentuk pendawaian optik serta mengurangkan masa yang diperlukan untuk penamatan serat. Sambung Serat Fiber Optic Fast adalah penyelesaian yang popular untuk pendawaian optik di...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Pantas Penyambung Optikal Medan

    Penyambung Pantas Penyambung Optikal Medan

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penyambung Pantas Penyambung Optikal Medan Penyambung Pantas APC SC adalah penyambung gentian optik yang dipasang pada bidang revolusioner yang tidak memerlukan epoksi dan tidak menggilap. Perhimpunan Optical Connector Field adalah serat optik yang tertanam, untuk memastikan wajah pengilat seramik yang terkawal,...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Fast Connector SC UPC

    Fiber Optic Fast Connector SC UPC

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic Fast Connector SC Fiber optik cepat penyambung SC adalah peranti pasif, digunakan untuk menyambung kabel gentian optik untuk membentuk patch optik berterusan. SC UPC cepat penyambung telah digunakan secara meluas dalam penghantaran gentian optik, panel patch serat, dan gentian optik ujian instruments.The...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single SC APC Fiber Fast Connector

    Mod Single SC APC Fiber Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mod Single SC APC Fiber Fast Connector Penyambung Fiber Optic Fiber Optic SC APC direka untuk kualiti tinggi dan kecekapan tinggi untuk pemasangan Struktur kedudukan crimping adalah reka bentuk yang unik, dan Fast Connector SC APC tidak perlu merekatkan, tidak menggilap sebarang bahan habis pakai. struktur gentian...

    Hubungi sekarang

  • SC APC Optik Fiber Optic Fast Fast Connector

    SC APC Optik Fiber Optic Fast Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC APC Optik Fiber Optic Fast Fast Connector SC APC Optical Fast Connector produk telah dipoles kilang, menghapuskan keperluan untuk apa-apa bahan polishing, dengan itu membolehkan penyediaan dan penamatan gentian optik dalam sebahagian kecil daripada masa kaedah konvensional yang lain. Penyambung Serat Optik Optik...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic SC PC Quick Fast Connector

    Fiber Optic SC PC Quick Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic SC PC Quick Fast Connector Pemasangan Fiber Optic SC PC Fast Connector hanya memerlukan alat penyediaan serat biasa: alat pengupas serat, lap dan pecah serat. Tiada bekalan elektrik diperlukan untuk SC UPC Fiber Fast Connector . Hanya Strip penampan, simpan dan bersihkan serat dan masukkan serat ke...

    Hubungi sekarang

  • Luar Dalaman 24 Frame Pengedaran Optik Pelabuhan ODF

    Luar Dalaman 24 Frame Pengedaran Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Luar Dalaman 24 Frame Pengedaran Optik Pelabuhan ODF 24 Frame Pengedaran Optik Pelabuhan (ODF) Struktur yang boleh dipasangkan yang disegel telah digunakan. ODF Luaran Positif dalam operasi terminal, pemasangan mudah di dinding. 12/24/48 Bingkai Pengedaran Optik Pelabuhan Dengan serasi , serat tetap dan dawai asas...

    Hubungi sekarang

  • 96 Rak Teras Gunung LC-Port Optical Cross ODF

    96 Rak Teras Gunung LC-Port Optical Cross ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    96 Rak Teras Gunung LC-Port Optical Cross ODF 96 Rak Teras Gunung LC-Port Optical Cross ODF Sesuai untuk serat tunggal dan reben & bundle fibercables, 96 Rak Teras Gunung ODF Reka bentuk khas menjamin dawai serat dan pigtail yang berlebihan dalam keadaan baik, ODF Cross Optical Tiada selang dan mudah untuk...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com