Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Pigtail Fc - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Pigtail Fc)

  • SC FC LC ST Fiber Pigtail

    SC FC LC ST Fiber Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Pigtail Fiber Optic Pigtail digunakan dalam telekom, rangkaian Datacom dan juga digunakan untuk rangkaian metropolitan dan akses kelajuan tinggi. LC Fiber Optic Pigtail ditamatkan dengan penyambung standard yang memberikan prestasi optimum optimum. Penampan separa ketat memenuhi keperluan di pasaran...

    Hubungi sekarang

  • LC Simplex Single Mode Pigtail

    LC Simplex Single Mode Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC Simplex Single Mode Pigtail Foclink membekalkan Simplex Fiber Pigtail dengan harga yang sangat kompetitif. Fiber Pigtail LC adalah dengan penyambung LC gred premium dan kabel diameter luar biasa 0.9mm. Mod Pigtail Single LC boleh didapati, dengan warna kabel yang berbeza, diameter kabel dan jenis jaket pilihan....

    Hubungi sekarang

  • SC Simplex Pigtail optik

    SC Simplex Pigtail optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC Simplex Pigtail optik SC APC Singlemode Ethernet Pigtail un-buffered, mempunyai penyambung optik pra-dipasang pada satu hujung bersama dengan tempoh serat terdedah pada hujung yang lain. Diameter Pigtail SC SM Simplex adalah 0.9mm, 2.0mm dan lain-lain. Pigtail Simplex mempunyai panjang yang berbeza dan warna...

    Hubungi sekarang

  • Fiber SC Single Mode Pigtail

    Fiber SC Single Mode Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Fiber SC Single Mode Pigtail Pigtail Single Mode adalah medium ideal untuk semua aplikasi gentian optik anda. SC Optik Pigtail direka, dihasilkan dan diuji oleh standard industri. Kualiti komponen yang digunakan untuk membina Pigtail Fiber Optic memastikan sambungan berulang yang panjang dan tinggi. Bekalan Kosong...

    Hubungi sekarang

  • SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail

    SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    SC Fiber Optic Multimode OM3 Pigtail Multimode Fiber Pigtail termasuk OM3 Fiber Optic Pigtail . SC Fiber Optic Pigtail adalah dengan penyambung gred premium dan dengan diameter diameter luar biasa 0.9mm.Multimode Fiber Pigtail dengan warna kabel yang berbeza, diameter kabel dan jenis jaket pilihan. penyambung mematuhi...

    Hubungi sekarang

  • SC SM Fiber Optik Connector Pigtail

    SC SM Fiber Optik Connector Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC SM Fiber Optik Connector Pigtail SC SM Pigtail salah satu daripada stype terawal dan salah satu kabel serat optik yang paling biasa digunakan, SC SM Pigtail adalah mudah untuk digunakan dan menjimatkan kos, Penyambung Pigtail Fiber Optik telah meluas dalam rangkaian gentian optik. Pigtail Fiber Optik adalah dengan...

    Hubungi sekarang

  • SC Fiber Optic Cable Single Mode FO Pigtail

    SC Fiber Optic Cable Single Mode FO Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC Fiber Optic Cable Single Mode FO Pigtail SC Pigtail Serat mematuhi spesifikasi IEC, TIA / EIA, NTT dan JIS. Kawat Fiber Optic Pigtail adalah dengan satu bahagian pembinaan dan menarik reka bentuk bukti. Mod Pigtail Single SC adalah kos rendah tetapi prestasi tinggi, yang menjadikannya salah satu kabel yang paling...

    Hubungi sekarang

  • FO SC APC Single Pigtail

    FO SC APC Single Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    FO SC APC Single Pigtail Fiber Optic Pigtail SC APC SM 9 125 Foclink membekalkan mod tunggal 9/125, multimode 50/125 dan multimode 62.5 / 125 jenis. SC / APC Fiber Optic Pigtails mempunyai pelbagai PC, UPC, dan penyambung APC. SC APC Fiber Pigtail boleh didapati dalam versi simplex atau duplex, dengan Reka bentuk SC...

    Hubungi sekarang

  • OFC FC SM Fiber Pigtail

    OFC FC SM Fiber Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    OFC FC SM Pigtail Serat optik Pigtail boleh didapati dalam kedua-dua versi singlemode dan multimod, dan Pigtail Optical Fiber adalah sepenuhnya intermateable dengan produk NTT-FC. Kedua-dua versi smf dan mmf Single-Mode 0.9mm Fiber Optic Pigtail datang dengan ferrule seramik zirkonia dengan profil PC pra-digilap dan...

    Hubungi sekarang

  • ST Fiber Optic Single Mode Pigtail

    ST Fiber Optic Single Mode Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    ST Fiber Optic Single Mode Pigtail G652d Optical Singlemode Fiber Pigtail mempunyai perumahan bergaya bayonet dan ferrule yang dimuatkan pada musim bunga yang panjang memegang serat. Mod Tunggal Pigtail Fiber Optic boleh didapati dalam kedua-dua versi multimode atau singlemode. Horizontally ST Pigtal dipasang...

    Hubungi sekarang

  • 12 Port FC Fiber Patch Panel

    12 Port FC Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 Port FC Fiber Patch Panel 12 Port FC Fiber Patch Panel dengan Fiber Pigtail dan Fiber Optic adapter mengandungi satu 12 Port Fiber Patch Panel , FC Adapter s dan Pigtail FC . Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang memasang pigtails dan adapter di Panel Patch Fiber Optic di tapak. Kotak boleh dibekalkan untuk...

    Hubungi sekarang

  • 3 Meter Simplex Fiber Optic Patch Cord

    3 Meter Simplex Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    3 Meter Simplex Fiber Optic Patch Cord Kawat patch serat adalah serat yang menghubungkan komputer dengan peralatan. Ia sangat mudah untuk menyambung dan mengurus, lapisan perlindungan yang lebih tebal, yang biasanya digunakan dalam sambungan antara kotak penamatan optik dan gentian optik . 3 Patch Serat Optik Meter...

    Hubungi sekarang

  • Jumper Patch Serat Pistol

    Jumper Patch Serat Pistol

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Cord Patch Serat Armored FC Patch Armor Fiber Armored dengan perisai logam terbina dalam boleh memberikan perlindungan yang lebih kuat dari gentian optik daripada kabel gentian optik piawai. Kabel Patch Armored FC / APC membolehkan gentian optik dipasang di kawasan yang paling berbahaya, termasuk persekitaran dengan...

    Hubungi sekarang

  • SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail

    SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    SC G652d Lszh Pvc Jacket Fiber Pigtail SC Fiber Pigtail juga dikenali sebagai G652d Lszh Fiber Pigtail. Pigtail Jaket Pvc adalah penting bagi rangkaian optik. Mereka mempunyai penyambung yang sama atau berbeza yang dipasang pada akhir kabel gentian optik.SC Fiber Pigtail digunakan dalam dua kawasan permohonan utama:...

    Hubungi sekarang

  • LC Duplex 0.9 mm 12 warna Optical Fiber Optic Pigtail

    LC Duplex 0.9 mm 12 warna Optical Fiber Optic Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    LC Duplex 0.9 mm 12 warna Optical Fiber Optic Pigtail LC Pigtail 0.9mm 12 warna memberikan cara yang cepat untuk membuat penamatan kilang di lapangan. 0.9 mm Optical Pigtail dengan mudah boleh menjadi gabungan atau mekanikal disambungkan kepada talian gentian yang sedia ada. Foclink menyediakan fleksibiliti darjah...

    Hubungi sekarang

  • LC SM berwarna 12 core Fiber Optic Pigtail

    LC SM berwarna 12 core Fiber Optic Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    FO SC APC Single Pigtail LC Fiber Pigtail adalah kabel serat optik yang dihadkan pada kedua-dua hujung dengan penyambung yang membolehkan ia cepat dan mudah disambungkan ke CATV, suis optik, atau peralatan telekomunikasi lain. Mempunyai lapisan perlindungan yang tebal, 12 inti Fiber Optic Pigtail digunakan untuk...

    Hubungi sekarang

  • 12 Core LC Singlemode Pigtail Fiber

    12 Core LC Singlemode Pigtail Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    12 Core LC Singlemode Pigtail Fiber LC Pigtail Serat adalah komponen yang boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. 12 Teras Fiber Teras datang dengan pilihan konfigurasi kabel simplex atau dupleks anda. Pelbagai rangkaian LC Singlemode Pigtail Fiber ditamatkan dengan...

    Hubungi sekarang

  • 12 Teras Bundle Ribbon SM Optik kabel serat optik pigtail

    12 Teras Bundle Ribbon SM Optik kabel serat optik pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    12 Teras Bundle Ribbon SM Optik kabel serat optik pigtail 12 Teras Teras SM Fiber Optic Pigtail digunakan untuk aplikasi sambatan apabila menamatkan kabel tanaman luar. Kabel Serat Optik Pigtail adalah penyelesaian yang hebat untuk penyambungan fusion di dalam kandang serat optik. Serat Reben 12 Teras datang dengan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic ODF 12 Fiber FC

    Fiber Optic ODF 12 Fiber FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 2PCS / Kadbod

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Sijil: ISO,SGS,CE

    Rangka Pengedaran Serat Optik ODF Penerangan: ODF dengan pigtails dan adapter mempunyai satu ODF, adapter dan pigtail. Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang dipasang memasang pigtails dan penyesuai di ODF di tapak. Kotak boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Semua ODFs boleh ditarik dan direka...

    Hubungi sekarang

  • Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC

    Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC Attenuators Serat ini terdiri daripada penyambung FC lelaki pada satu hujung dan penyambung FC wanita di hujung yang lain. Apabila hujung kabel dimasukkan ke dalam hujung betina, hujung lelaki yang lain boleh disambungkan ke peralatan di mana kabel sebaliknya akan menyambung...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC

    Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC Semua FC-FC / PC Simplex Fiber Adapter ini dilengkapi dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian multimode FC terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC /...

    Hubungi sekarang

  • Adatper FC Fiber Optic

    Adatper FC Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai Fiber Optic FC / PC APC UPC SM SX Semua Penyesuai Optik PC FC ini dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Adapter

    SC FC LC ST Fiber Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk multimode Fc Fiber Adapte r ada jenis perumahan...

    Hubungi sekarang

  • FC Flange Type Attenuator Optik Fiber

    FC Flange Type Attenuator Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC Flange Type Attenuator Optik Fiber Kami menyediakan FC UPC single mode fiber optic attenuator dan FC APC single mode Serat Attenuator, kedua-duanya mempunyai lengan seramik dan antara muka sambungan FC yang tepat. Pelbagai pengecilan adalah dari 1dB hingga 30dB tersedia. Penguat gentian FC mempunyai ketahanan kuasa...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com