Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Penyesuai Sc Mini - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Penyesuai Sc Mini)

  • 3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic SC APC Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 1U 19 Inch SC 24 Port Patch Panel sesuai untuk kegunaan...

    Hubungi sekarang

  • SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel mempunyai kelengkapan gelongsor logam dengan fungsi mengunci diri menghalang laci daripada jatuh apabila bergerak; SC 19 Panel Panel Inci untuk ST, SC, LC, MTRJ, penyesuai FC. Laci adalah papan induk untuk splicing, mudah untuk menarik balik gentian...

    Hubungi sekarang

  • 2U SC Fiber Optic Patch Panel

    2U SC Fiber Optic Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U SC Fiber Optic Patch Panel 2U SC Fiber Optic Patch Panel direka untuk penamatan langsung sehingga 48 gentian Rak mount Fiber Patch Panel enclosures direka untuk (24xSC / LC / ST / FC DUPLEX). Badan logam berat memberikan perlindungan yang sangat baik terhadap gentian insida. Untuk memenuhi keperluan khusus anda,...

    Hubungi sekarang

  • SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF , FTTH Outdoor Indoor 1U 2U Wall Rack Mount ODF, Installer memasang Fiber Pigtail and Fiber Adapter di ODF di lokasi. Kotak Fiber Optic Patch Mini Mini ODF boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Kami juga boleh...

    Hubungi sekarang

  • 1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter 1 16 Splitter Serat PLC termasuk jenis 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64, dan 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64 jenis. SC PC APC 1 16 PLC Fiber Splitter adalah pengedaran pelbagai panjang gelombang meliputi teknologi EPON yang digunakan 1310nm, 1490nm dan 1550nm tiga panjang gelombang . 1...

    Hubungi sekarang

  • 1x8 Mini Tube Fiber Cable Splc Splitter

    1x8 Mini Tube Fiber Cable Splc Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1x8 Mini Tube Fiber Cable Splc Splitter Splitter Fiber Plc berdasarkan Teknologi Waveguide Planar. Fib er Cable Splitte r menyediakan penyelesaian rangkaian yang berkesan dan menjimatkan ruang. Fiber Splitter adalah komponen utama dalam rangkaian FTTX dan bertanggungjawab untuk mengedarkan isyarat dari pejabat pusat...

    Hubungi sekarang

  • 48 Peti ODF Penyesuai Port

    48 Peti ODF Penyesuai Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 2PCS / Kadbod

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Sijil: ISO,SGS,CE

    Rangka Pengedaran Serat Optik ODF Penerangan: ODF dengan pigtails dan adapter mempunyai satu ODF, adapter dan pigtail. Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang dipasang memasang pigtails dan penyesuai di ODF di tapak. Kotak boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Semua ODFs boleh ditarik dan direka...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Terminal Fiber Optic SC 4

    Kotak Terminal Fiber Optic SC 4

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Terminal Fiber Optic SC 4 Kotak Pengedaran Serat Fiber adalah kotak FTTH yang baru dibangunkan untuk aplikasi dalaman. Kotak Penamatan Optik digunakan untuk aplikasi dipasang pada dinding dan rak, dan kebanyakannya digunakan dalam vila, bangunan pejabat komersil, kafe internet, keluarga dan pengguna lain. Kotak...

    Hubungi sekarang

  • FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC

    Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC Semua FC-FC / PC Simplex Fiber Adapter ini dilengkapi dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian multimode FC terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC /...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex

    Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC SX Fiber Optic Adapter Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex juga dikenali sebagai bebibir, komponen sambungan serat. Ia termasuk banyak jenis seperti FC, SC, ST, LC, MTRJ, dan lain-lain. Digunakan secara meluas dalam ODF, Adatper Cable Optical Fiber peralatan penghantaran dan sebagainya. Fiber Optical Adapters...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Adapter

    SC FC LC ST Fiber Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk multimode Fc Fiber Adapte r ada jenis perumahan...

    Hubungi sekarang

  • 10 db SC / UPC Attenuator

    10 db SC / UPC Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas dalam...

    Hubungi sekarang

  • Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian Fiber To Copper Transceiver direka untuk memenuhi keperluan penggunaan baru bagi rangkaian gentian optik. Fiber To Lan Converter penukar berdiri sendiri membolehkan anda menyambung rangkaian Gigabit twisted-pair ke rangkaian serat optik dengan mudah dan kos efektif...

    Hubungi sekarang

  • 1 hingga 30 dB FTTH Attenuator SC

    1 hingga 30 dB FTTH Attenuator SC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    1 hingga 30 db FTTH Attenuator SC APC Fiber Optic Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas dalam rangkaian telekomunikasi, rangkaian komunikasi serat optik, kemudahan ujian serat optik, LAN, sistem CATV dan...

    Hubungi sekarang

  • Sc48 72 96 Panel Serat Teras Fiber

    Sc48 72 96 Panel Serat Teras Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pembungkusan dengan kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Sc48 72 96 Panel Serat Teras Fiber 1u 96 Serat Teras Patch Panel siri kotak terminal yang boleh dipasang di dinding adalah peralatan bantu pendawaian terminal dalam penghantaran gentian optik dan rangkaian komunikasi. Panel Patch Fiber Optic Teras 72 terutamanya digunakan untuk pemasangan terminal kabel gentian optik,...

    Hubungi sekarang

  • Lampiran Bersama FOSC Fiber Optic

    Lampiran Bersama FOSC Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs Fiber Lampiran dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Lampiran Bersama FOSC Fiber Optic Fiber Optic sambat Bersama Box de ditandatangani untuk CATV, The penutupan boleh digunakan untuk kabel optik jenis reben dan kabel optik biasa. Dulang splice di dalam penutupan boleh diubah seperti buku kecil, dan mempunyai jejari kelengkungan yang mencukupi dan ruang untuk...

    Hubungi sekarang

  • Serat SC UPC Attenuator Lelaki kepada Wanita

    Serat SC UPC Attenuator Lelaki kepada Wanita

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Serat SC UPC Attenuator Lelaki kepada Wanita Biasa Fiber SC UPC Attenuator Male to Female adalah wanita untuk jenis lelaki, yang juga dikenali sebagai Attenuator Fiber Plug . Mereka berada bersama ferrules seramik dan terdapat pelbagai jenis untuk memenuhi pelbagai jenis F Penyambung Iber. Tetap Optik Attenuator boleh...

    Hubungi sekarang

  • SC Female To LC Male Adapter

    SC Female To LC Male Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC Female To LC Male Adapter SC To LC Fiber Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju perkahwinan dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khas . SC To LC Coupler dibangunkan untuk...

    Hubungi sekarang

  • SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC

    SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Beg PE atau pakej & karton yang disesuaikan

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC SC TO FC Fiber Adapter digunakan untuk mengawan 2 gaya penyambung yang berbeza. Penyesuai SC FC kami mematuhi piawaian antarabangsa, diuji kualiti, dan boleh didapati dalam satu rangkap, multimod dan pelbagai konfigurasi jenis penyambung. SC TO FC Adapter dibangunkan kepada...

    Hubungi sekarang

  • SC Duplex Fiber Optic Adapter

    SC Duplex Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC Duplex Fiber Optic Adapter Menghapuskan tekanan menyambungkan Penyambung Duplex S anda dengan menggunakan penyesuai gaya snap-in ini. F iber Optic Cable Adapter dibuat untuk kekayaan pengedaran serat kami. SC Adapter Setiap D uplex Fiber optik penyesuai sesuai dengan selamat ke dalam slot yang ditetapkan dan...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com