Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Penyesuai Optik - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Penyesuai Optik)

  • SC SX Fiber Optic Adapter

    SC SX Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC SX Fiber Optic Adapter SC Fiber Optic Adapter untuk PON PLC Splitter yang dihasilkan oleh Foclink's International Co., Limited mematuhi sepenuhnya piawai industri telekom dan bekerja dengan aplikasi seperti SC pigtails, splitters dan PLCs. Badan penyesuai SC Fiber SC menyediakan penyelesaian yang ringan namun...

    Hubungi sekarang

  • Jenis Penyesuai Optik Fiber LC

    Jenis Penyesuai Optik Fiber LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Jenis Penyesuai Optik Fiber LC Lc Fiber Optic Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. Lc Fiber Coupler t dia menggabungkan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan yang disediakan dengan...

    Hubungi sekarang

  • ST Multimode Fiber Patch Cord

    ST Multimode Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    ST Multimode Fiber Patch Cord ST Fiber Patch Cord adalah Patch Cord Fibra yang digunakan untuk melampirkan satu peranti yang lain untuk penghalaan isyarat. P tali keluli ST dengan penyambung gentian ST, dibuat di China dengan harga OEM, masa penghantaran yang cepat. Dalam kes ujian, Cord Patch Multimode Fiber...

    Hubungi sekarang

  • ST Kabel Singlemode Fiber Patch

    ST Kabel Singlemode Fiber Patch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    ST Kabel Singlemode Fiber Patch Fiber Optic ST Patch Cord dihasilkan dengan ketat mengikut piawaian antarabangsa. Patch patch serat Optik Singlemode Simplex mempunyai teras berdiameter besar yang jauh lebih besar daripada panjang gelombang cahaya yang dihantar, dan oleh itu mempunyai pelbagai jalur cahaya-beberapa...

    Hubungi sekarang

  • FC Simplex Fiber Patch Cord

    FC Simplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC Simplex Fiber Patch Cord FC Patch Cord mempunyai pita keluli tahan karat helical di atas gentian buffer yang dikelilingi oleh lapisan aramid dan mesh keluli tahan karat dengan jaket luar. Cangkangnya yang tahan lasak dengan keluli dan kevlar lebih kuat daripada FO Patch Cord yang biasa dan mempunyai suhu operasi...

    Hubungi sekarang

  • APC LC Fiber Optical Patch Cord

    APC LC Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC APC Fiber Optical Patch Cord Kabel Patch Optik LC APC , 10 Gig Multimode 50/125, Duplex popular dengan rangkaian ketumpatan tinggi. Ini kabel patch lc lc ditamatkan dengan snap dalam penyambung optik gentian optik gaya. Mereka serasi dengan peranti plug-and-play seperti modul SFP dan transceiver XFP. Ini boleh...

    Hubungi sekarang

  • ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC

    ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Beg PE atau pakej & karton yang disesuaikan

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    ST Perempuan Untuk Penyesuai Optik Serat Perempuan LC Fiber ST To LC Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan serat optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan Penyesuai Hibrid Fiber , termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. ST To LC...

    Hubungi sekarang

  • LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC

    LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    LC Perempuan Kepada Penyesuai Hibrid Optik Fiber Male FC LC ke FC Fiber Optic Adapters digunakan untuk menyambungkan dua kabel patch gentian optik bersama untuk merealisasikan peralihan antara antara muka yang berbeza. dan LC FC Adapter mereka boleh digunakan dengan sama ada mod tunggal atau kabel patch multimode. LC...

    Hubungi sekarang

  • SC SC SM Duplex Patch Cord

    SC SC SM Duplex Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC APC Fiber Patch Cord Kami menawarkan kualiti SC-ST Fiber Patch Cord dengan harga yang kompetitif. SC SC SM Duplex Patch kami digunakan secara meluas dalam jaringan komunikasi optik dan aplikasi FTTH yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi. SC SC MM Fiber Patch Cord adalah...

    Hubungi sekarang

  • FC APC SM SX Adapter

    FC APC SM SX Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    FC APC SM SX Adapter FC APC SM SX Adapter digunakan dalam sambungan gentian optik, kegunaan biasa adalah untuk menyediakan sambungan serat kabel ke kabel. Atongda menyediakan penyelesaian yang boleh dipercayai untuk penyambung serat, adaptoes gentian optik mod tunggal dan penyesuai gentian optik multimode boleh...

    Hubungi sekarang

  • LC PC Quad OM4 Adapter

    LC PC Quad OM4 Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC PC Quad OM4 Adapter Penyesuai PC LC terdiri daripada badan luar polimer atau logam dan perhimpunan dalaman yang dilengkapi dengan penjajaran merchanism tepat. LC Hybrid Fiber Adapter Optical gabungan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan logam yang disediakan dengan...

    Hubungi sekarang

  • SC PC MM DX Adapter

    SC PC MM DX Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC PC MM DX Adapter Atongda mengamalkan bahan mentah berkualiti tinggi dan menjadikan penyesuai optik ini ketat mengikut standard antarabangsa. Kami menawarkan SC MM DX Fiber Optic Adapter , yang terpakai untuk menyambungkan dua kabel patch gentian optik bersama-sama dan mendapatkan kehilangan sisipan yang rendah...

    Hubungi sekarang

  • SC APC SM DX Adatper

    SC APC SM DX Adatper

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC APC SM DX Adatper SC Fiber Optical Adapter juga dikenali sebagai lengan optik SC fiber optik. Satu penyesuai tunggal SC-APC termasuk mod tunggal dan penyesuai SC multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, pengganding SC simplex dan duplex. Adaptor serat optik SC hibrid, seperti wanita kepada lelaki & lelaki...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex

    Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC SX Fiber Optic Adapter Penyesuai Optik Dupleks Simplex Duplex juga dikenali sebagai bebibir, komponen sambungan serat. Ia termasuk banyak jenis seperti FC, SC, ST, LC, MTRJ, dan lain-lain. Digunakan secara meluas dalam ODF, Adatper Cable Optical Fiber peralatan penghantaran dan sebagainya. Fiber Optical Adapters...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam)

    Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam)

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam) Adatper Optik Fiber Optik ST STAM kami sesuai dengan standard cutout ST untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk antara muka ST, dan dilengkapi dengan mesin...

    Hubungi sekarang

  • Duplex Plastic SC kepada SC Fiber Optic Couplers

    Duplex Plastic SC kepada SC Fiber Optic Couplers

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC PC MM DX Adapter Pengeluar SC Plastik Duplex direka untuk pemasangan panel gaya segi empat tepat piawai. Siri ini mempunyai lengan penjajaran gangsa atau seramik untuk memenuhi keperluan reka bentuk khusus anda. Selain itu, pengganding ini boleh digunakan dengan penyambung serat gaya PC atau UPC. Hubungi kami hari...

    Hubungi sekarang

  • Simplex dan Dupleks Plastik LC APC Fiber Optic Couplers

    Simplex dan Dupleks Plastik LC APC Fiber Optic Couplers

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    LC PC DX OM3 Adapter S plastik dan dupleks plastik APC LC couplers direka untuk pemasangan panel dengan gulungan segi empat tepat. Penyesuai ini mempunyai lengan penjajaran seramik yang menyediakan perkaterian ketepatan untuk aplikasi APC mod Tunggal. Hubungi kami hari ini untuk diskaun besar jumlah projek. Adaptor...

    Hubungi sekarang

  • FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

    FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter Singkatan FC adalah penyambung ferrule, yang menunjukkan bahawa cara menguatkan luarannya adalah menggunakan lengan logam, cara berpusing sebagai giliran gesper. Pertama, penyambung jenis FC, penggunaan seramik pada butt pin. Penyambung sedemikian mempunyai struktur mudah, operasi...

    Hubungi sekarang

  • ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki

    ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 40 penyesuai per pek; dalam 28 * 28 * 28 karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    ST Perempuan kepada Penyesuai Optik Fiber Optic Singlemode SC Lelaki ST Female to SC Male Simplex Singlemode Fiber Optic Ada pter yang digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai...

    Hubungi sekarang

  • LC PC / UPC SX Cord Patch Fiber Optik

    LC PC / UPC SX Cord Patch Fiber Optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC PC / UPC SX Cord Patch Fiber Optik Foclink bekalan LC Patch Cord, Itu boleh LC UPC Fiber Optical Cable akhir LC PC Fiber Optical Patch Cord . Ia mematuhi piawaian Telcordia, EIA / TIA dan IEC. LC Fiber Patch Cable adalah komponen ultra boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian...

    Hubungi sekarang

  • MPO Fiber Optical Patch Cord

    MPO Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    MPO Fiber Optical Patch Cord Perhimpunan Cord Patch MPO Fiber memudahkan penyebaran ketinggian tulang belakang berkepadatan tinggi di pusat-pusat data dan persekitaran serat tinggi yang lain, mengurangkan pemasangan rangkaian atau masa konfigurasi dan kos, mereka digunakan untuk sambungkan kaset, kapal terbang atau...

    Hubungi sekarang

  • SC LC / PC OM4 Duplex Optic Fiber Patch Cord

    SC LC / PC OM4 Duplex Optic Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC LC / PC OM4 Duplex Optic Fiber Patch Cord Perhimpunan tali pinggang optik gentian optik OM4 kami bersedia untuk memenuhi keperluan untuk 40G dan 100G rangkaian optik gentian optik masa depan, kami mempunyai rangkaian kabel serat optik om4 optik , kabel lc / pc duplex om4 patch cord dan sc duplex om4 jenis cord...

    Hubungi sekarang

  • Adatper FC Fiber Optic

    Adatper FC Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai Fiber Optic FC / PC APC UPC SM SX Semua Penyesuai Optik PC FC ini dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex

    Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Penyesuai Optik Fiber ST-ST Singlemode Duplex Ini pengganding ST logam FOC dupleks direka untuk pemasangan dalam panel dengan pemotongan segi empat tepat. Siri ini mempunyai lengan penjajaran gangsa atau seramik untuk memenuhi keperluan reka bentuk khusus anda. Selain itu, pengganding ini boleh digunakan dengan...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com