Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Penyesuai Lc - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Penyesuai Lc)

  • Jenis Penyesuai Optik Fiber LC

    Jenis Penyesuai Optik Fiber LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Jenis Penyesuai Optik Fiber LC Lc Fiber Optic Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. Lc Fiber Coupler t dia menggabungkan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan yang disediakan dengan...

    Hubungi sekarang

  • Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex

    Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex LC Duplex Adapter terdiri daripada badan luar polimer atau logam dan perhimpunan dalaman yang dilengkapi dengan penjajaran merchanism yang tepat. LC Adapter Duplex digunakan untuk sambungan dan gandingan antara penyambung aktif gentian. Penyesuai LC Pilih jenis yang...

    Hubungi sekarang

  • LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC

    LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    LC Perempuan Kepada Penyesuai Hibrid Optik Fiber Male FC LC ke FC Fiber Optic Adapters digunakan untuk menyambungkan dua kabel patch gentian optik bersama untuk merealisasikan peralihan antara antara muka yang berbeza. dan LC FC Adapter mereka boleh digunakan dengan sama ada mod tunggal atau kabel patch multimode. LC...

    Hubungi sekarang

  • LC PC DX OM3 Adapter

    LC PC DX OM3 Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    LC PC DX OM3 Adapter Penyesuai Kabel Fiber Optic LC kami mematuhi piawaian antarabangsa, adalah kualiti yang diuji, dan boleh didapati dalam singlemode dan multimode dan datang dalam pelbagai konfigurasi jenis penyambung. Penyesuai LC Ini boleh mengubah hujung pemasangan tanpa memerlukan kabel tambahan, oleh itu...

    Hubungi sekarang

  • LC PC APC Quad Adapter

    LC PC APC Quad Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC PC Quad Adapter LC PC Quad Adapter adalah bahagian sambungan. Foclink membekalkan pelbagai adapter, termasuk FC, SC, ST, LC dan penyesuai hibrid, yang digunakan secara meluas dalam ODF, sistem komunikasi fiber optik, peralatan ujian LC / APC DX Adapter . Penyesuai standard adalah untuk menyambung dua hujung gentian...

    Hubungi sekarang

  • LC PC Quad OM4 Adapter

    LC PC Quad OM4 Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC PC Quad OM4 Adapter Penyesuai PC LC terdiri daripada badan luar polimer atau logam dan perhimpunan dalaman yang dilengkapi dengan penjajaran merchanism tepat. LC Hybrid Fiber Adapter Optical gabungan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan logam yang disediakan dengan...

    Hubungi sekarang

  • Simplex dan Dupleks Plastik LC APC Fiber Optic Couplers

    Simplex dan Dupleks Plastik LC APC Fiber Optic Couplers

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    LC PC DX OM3 Adapter S plastik dan dupleks plastik APC LC couplers direka untuk pemasangan panel dengan gulungan segi empat tepat. Penyesuai ini mempunyai lengan penjajaran seramik yang menyediakan perkaterian ketepatan untuk aplikasi APC mod Tunggal. Hubungi kami hari ini untuk diskaun besar jumlah projek. Adaptor...

    Hubungi sekarang

  • SC / APC Coupler gentian optik untuk penyesuai LC / PC

    SC / APC Coupler gentian optik untuk penyesuai LC / PC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Jenis Penyesuai Optik Fiber LC Lc Fiber Optic Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. Lc Fiber Coupler t dia menggabungkan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan yang disediakan dengan...

    Hubungi sekarang

  • LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter

    LC PC Quad Flange OM4 Optical Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC PC Quad OM4 Adapter Lc / pc Om4 Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. The Lc Adapter Empat gabungan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan logam yang disediakan dengan prestasi...

    Hubungi sekarang

  • LC / apc SM DX Quad Dengan Adapter Flange

    LC / apc SM DX Quad Dengan Adapter Flange

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC / apc SM DX Quad Dengan Adapter Flange LC / apc SM DX Quad Dengan Penyesuai Flange terdiri daripada badan luar polimer atau logam dan perhimpunan dalaman yang dilengkapi dengan penjajaran merchanism yang tepat. The Lc Adapter Empat gabungan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan...

    Hubungi sekarang

  • LC / pc-LC / pc Jenis Dupleks Coupler SM DX Adapter

    LC / pc-LC / pc Jenis Dupleks Coupler SM DX Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC / pc-LC / pc Jenis Dupleks Coupler SM DX Adapter LC / pc-LC / pc Jenis Dupleks Coupler SM DX Adapter terdiri daripada badan luar polimer atau logam dan perhimpunan dalaman yang dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. The Lc Adapter Empat gabungan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Optik Fiber Multimode LC / pc Duplex Adapter

    Penyesuai Optik Fiber Multimode LC / pc Duplex Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Penyesuai Optik Fiber Multimode LC / pc Duplex Adapter Adaptor Fiber Optic Multimode LC / pc Duplex Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. The Lc Adapter Empat gabungan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan...

    Hubungi sekarang

  • LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC APC Singlemode Attenuator optik digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC,...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras Foclink FPP Series adalah Sliderable Type 19 Inch Patch Pane l mengandungi 12 Panel Patch Fiber Port, 24 Panel Fiber Patch Port, 48 Patch Panel Fiber Port, 96 Patch Panel Fiber Port, 144 Patch Panel Fiber Port . 24 Panel Panel Patch LC sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 24 LC Din Rail Fiber Patch Panel

    24 LC Din Rail Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    24 LC Din Rail Fiber Patch Panel Foclink FPP Series adalah Sliderable Type of Rail Rail Panel Patch Serat Optik mempunyai 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Patch Panel Fiber Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Patch Panel Fiber Port . Din Rail Fiber Patch Panel sesuai untuk kegunaan dalam...

    Hubungi sekarang

  • Atduator LC Variabel Optik Berbeza

    Atduator LC Variabel Optik Berbeza

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Atduator LC Variabel Optik Berbeza Foclink menawarkan garis lebar dua panjang gelombang (1310 / 1550nm) penguat gentian optik Singlemode. Serat Attenuator termasuk Attenuator Optik Variabel, Attenuator Optik Dalam Talian, Ateduator Optik xed. Attenuators tetap digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya...

    Hubungi sekarang

  • ODF Fiber Optic LC Patch Panel

    ODF Fiber Optic LC Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    ODF Fiber Optic LC Patch Panel ODF Fiber Optic LC Patch Panel dengan Fiber Pigtail dan Adaptor Serat mengandungi satu ODF , adapter dan pigtails. Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang dipasang memasang pigtails dan adapter di tapak ODF . Kotak boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 12 hingga 144. Penutup...

    Hubungi sekarang

  • Panel Patch Fiber Optic 1U LC

    Panel Patch Fiber Optic 1U LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Panel Patch Fiber Optic 1U LC Panel Patch Fiber Optic LC 1U adalah reka bentuk modul dengan dulang boleh dibungkus di dalam dan kotak keluli sejuk yang dilancarkan. Panel Fiber Patch boleh dipasangkan dengan pelbagai jenis Adapter Fiber dan Fiber Pigtai l.Ia adalah dengan saiz 19 inci standard dan direka dengan baik...

    Hubungi sekarang

  • 2 8 2 16 Gawan Optik PLC Splitter

    2 8 2 16 Gawan Optik PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    2 8 2 16 Gawan Optik PLC Splitter Gpon Optical Splitter adalah sejenis alat pengedaran kuasa optik Waveguide optik berdasarkan substrat kuarza. 2 16 Splitter PLC adalah sama rata

    Hubungi sekarang

  • 1X4 Abs Box LGX PLC Splitter

    1X4 Abs Box LGX PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1X4 Abs Box LGX PLC Splitter 1x4 Splitter Abs Box adalah saiz kecil, kebolehpercayaan yang tinggi, pelbagai panjang gelombang operasi yang luas dan saluran yang baik untuk keseragaman saluran dan digunakan secara meluas dalam rangkaian PON (EPON / GPON) untuk mewujudkan pemisahan kuasa isyarat optik . 1X4 LGX Box PLC...

    Hubungi sekarang

  • 2 32 Way Fiber Optic PLC Splitter

    2 32 Way Fiber Optic PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    2 32 Way Fiber Optic PLC Splitter 32 Way Fiber Optic Splitterr adalah prestasi tinggi 1 × N atau 2 × N, mod tunggal, pembahagi kuasa pasif berdasarkan teknologi PLC. 32 Cara Splc Fiber Splitter juga boleh digunakan dalam arah terbalik untuk menggabungkan pelbagai isyarat optik yang terdapat pada port output ke dalam...

    Hubungi sekarang

  • 1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter 1 16 Splitter Serat PLC termasuk jenis 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64, dan 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64 jenis. SC PC APC 1 16 PLC Fiber Splitter adalah pengedaran pelbagai panjang gelombang meliputi teknologi EPON yang digunakan 1310nm, 1490nm dan 1550nm tiga panjang gelombang . 1...

    Hubungi sekarang

  • 1 2 1 8 FTTH FTTX Fiber Optic PLC Splitter

    1 2 1 8 FTTH FTTX Fiber Optic PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1:16 Fiber Tube Fiber Optical Splitte r 1 x 8 Fiber Optic Plc Splitter digunakan secara meluas di bahagian tempatan atau penamatan Rangkaian Optik Pasif (EPON, BPON, GPON dan lain-lain) untuk pemisahan isyarat optik . . Split Flex Flex 2 Way Fiber Optic Splitter adalah meletakkan cip splitter PLC dan input, keluaran...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com