Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Penyambung Optik Sc - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Penyambung Optik Sc)

  • SC Pakej Serat Singlemode

    SC Pakej Serat Singlemode

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC Pakej Serat Singlemode Kabel Patch Patch juga dikenali sebagai jumper serat atau kabel patch gentian optik . SC SC Patch Cord adalah salah satu komponen paling biasa digunakan dalam rangkaian gentian optik. Definisi `mode` seperti dalam Singlemode merujuk kepada mod penghantaran cahaya gentian optik dalam kabel...

    Hubungi sekarang

  • FC Multimode Optic Patch Cord

    FC Multimode Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC Multimode Optic Patch Cord FC PC Patch Cord Terdapat dalam jenis Patch Cord Multimodo dan Singlemode. FC Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua Patchcord Fiber Optic adalah 100% optik diuji untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. Ciri-ciri Cord...

    Hubungi sekarang

  • SC APC Duplex Optic Patch Cord

    SC APC Duplex Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC APC Duplex Optic Patch Cord SC APC Patch Cord mempunyai kelebihan dalam dua kemudahlayanan yang diperintahkan untuk menyokong menghantar / menerima saluran. SC FC Fiber Patch Cord adalah kos rendah, sederhana, dan tahan lama. SC / APC Duplex Cord Patch Optik menyediakan penjajaran yang tepat melalui ferrules...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Cleaner Pen Untuk SC FC ST Connector

    Fiber Cleaner Pen Untuk SC FC ST Connector

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-CP-002

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Fiber Cleaner Pen Untuk SC FC ST Connector Fiber Optic One Click Cleaner Pen Direka untuk berfungsi dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen pen membersihkan hujung ferrule menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menendang atau menggores muka akhir....

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Cleaner Pen SC

    Fiber Optic Cleaner Pen SC

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FFC-FT-028

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Fiber Optic Cleaner Pen SC Fiber Optic Cleaner Pen SC Direka untuk berfungsi dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menendang atau menggores muka akhir. SC FC ST Connectors...

    Hubungi sekarang

  • 2.5MM penapis kabel penapis gentian optik

    2.5MM penapis kabel penapis gentian optik

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-008

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    2.5MM penapis kabel penapis gentian optik 2.5MM Fiber Optic Cleaner Pen Pen direka untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Alat penapis membersihkan hujung ferrule menghilangkan habuk, minyak dan serpihan lain tanpa menendang atau menggores muka akhir Penyambung...

    Hubungi sekarang

  • 2.5mm SC Fiber optik serat pembersih pen

    2.5mm SC Fiber optik serat pembersih pen

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-009

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    2.5mm SC Fiber optik serat pembersih pen 2.5mm SC Fiber optik serat pembersih pen Direka khas untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule muka menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menjilat atau menggores...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic One Click Cleaner Mpo

    Fiber Optic One Click Cleaner Mpo

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-016

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Fiber Optic One Click Cleaner Mpo Fiber Optic One Click Cleaner Mpo Direka khas untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule yang menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menendang atau menggores muka akhir....

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Cleaning Pen Satu klik Cleaner SC

    Fiber Optic Cleaning Pen Satu klik Cleaner SC

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FFC-FT-029

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Fiber Optic Cleaning Pen Satu klik Cleaner SC Fiber Optic Cleaning Pen Satu-klik Cleaner SC Direka untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule muka menghilangkan habuk, minyak dan serpihan lain tanpa menendang atau menggaruk...

    Hubungi sekarang

  • Barang Kemas Pencetak Ketua Pembersihan Pen Thermal

    Barang Kemas Pencetak Ketua Pembersihan Pen Thermal

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FFC-FT-030

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Barang Kemas Pencetak Ketua Pembersihan Pen Thermal Perhiasan Pemanas Pencetak Ketua Pena Direka untuk berfungsi dengan baik dengan penyambung SC, FC dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen pen membersihkan hujung ferrule menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menendang atau menggores...

    Hubungi sekarang

  • LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC APC Singlemode Attenuator optik digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC,...

    Hubungi sekarang

  • 3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic SC APC Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 1U 19 Inch SC 24 Port Patch Panel sesuai untuk kegunaan...

    Hubungi sekarang

  • SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel mempunyai kelengkapan gelongsor logam dengan fungsi mengunci diri menghalang laci daripada jatuh apabila bergerak; SC 19 Panel Panel Inci untuk ST, SC, LC, MTRJ, penyesuai FC. Laci adalah papan induk untuk splicing, mudah untuk menarik balik gentian...

    Hubungi sekarang

  • 96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF

    96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF Foclink FPP Series adalah Slidable Type 96 Port Optic Fiber Patch Panel ODF mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Panel Fiber Patch Port . ODF 24 Serat sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • 2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. 2U 48 Panel Patch Optik Fiber adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada...

    Hubungi sekarang

  • Atduator LC Variabel Optik Berbeza

    Atduator LC Variabel Optik Berbeza

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Atduator LC Variabel Optik Berbeza Foclink menawarkan garis lebar dua panjang gelombang (1310 / 1550nm) penguat gentian optik Singlemode. Serat Attenuator termasuk Attenuator Optik Variabel, Attenuator Optik Dalam Talian, Ateduator Optik xed. Attenuators tetap digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya...

    Hubungi sekarang

  • Panel Obor Fiber Optik 24 Port ODF

    Panel Obor Fiber Optik 24 Port ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Panel Obor Fiber Optik 24 Port ODF Kotak Pengedaran Serat Optik , ODF UNIT, Box Termination Fiber Optic menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. Panel Fiber ODF adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 2U SC Fiber Optic Patch Panel

    2U SC Fiber Optic Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U SC Fiber Optic Patch Panel 2U SC Fiber Optic Patch Panel direka untuk penamatan langsung sehingga 48 gentian Rak mount Fiber Patch Panel enclosures direka untuk (24xSC / LC / ST / FC DUPLEX). Badan logam berat memberikan perlindungan yang sangat baik terhadap gentian insida. Untuk memenuhi keperluan khusus anda,...

    Hubungi sekarang

  • Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran

    Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs Fiber Lampiran dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran Lampiran Sempadan Serat Optik Luaran boleh digunakan dalam garis lurus dan garis cawangan (satu hingga dua, satu kepada tiga) sambungan kabel optik dalam diameter 22mm (φ), semua jenis dan struktur, apabila diletakkan di atas, dalam talian paip, bawah tanah atau di dalam telaga....

    Hubungi sekarang

  • SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF , FTTH Outdoor Indoor 1U 2U Wall Rack Mount ODF, Installer memasang Fiber Pigtail and Fiber Adapter di ODF di lokasi. Kotak Fiber Optic Patch Mini Mini ODF boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Kami juga boleh...

    Hubungi sekarang

  • 76 Peti Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF

    76 Peti Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    8 Peti Pengedaran Serat Optik Pelabuhan ODF Kotak Pengedaran ODF Tanda depan pada plat adalah mudah untuk pengenalpastian dan operasi, Berat ringan, kekuatan yang kukuh, anti-mengejutkan dan tahan debu yang baik, Fiber optik ODF Pengurusan kabel yang baik, Kabel Rangka Pengedaran Serat optik boleh dibezakan dengan...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com