Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Penyambung Lc - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Penyambung Lc)

  • LC Simplex Single Mode Pigtail

    LC Simplex Single Mode Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC Simplex Single Mode Pigtail Foclink membekalkan Simplex Fiber Pigtail dengan harga yang sangat kompetitif. Fiber Pigtail LC adalah dengan penyambung LC gred premium dan kabel diameter luar biasa 0.9mm. Mod Pigtail Single LC boleh didapati, dengan warna kabel yang berbeza, diameter kabel dan jenis jaket pilihan....

    Hubungi sekarang

  • FC Multimode Optic Patch Cord

    FC Multimode Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC Multimode Optic Patch Cord FC PC Patch Cord Terdapat dalam jenis Patch Cord Multimodo dan Singlemode. FC Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua Patchcord Fiber Optic adalah 100% optik diuji untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. Ciri-ciri Cord...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Duplex Simplex SM SM

    Penyambung Duplex Simplex SM SM

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Duplex Simplex SM SM Penyambung Duplex LC SM, LC Simplex Connector adalah kabel serat optik yang dihadkan pada kedua-dua hujung dengan penyambung yang membolehkannya menjadi cepat dan mudah disambungkan ke CATV, suis optik, atau peralatan telekomunikasi lain. Mod Single Fiber LC Connector Mempunyai lapisan...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Serat Optik LC Multimode

    Penyambung Serat Optik LC Multimode

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Serat Optik LC Multimode LC Multimode Fiber Connector mudah untuk memasang dengan splice mekanikal dan tidak menggilap, Multimode LC Connector Mudah untuk pembelajaran teknologi dengan kaedah pemasangan mudah (dalam masa 1 dan setengah minit), LC MM Penyambung Meminimumkan kadar kecacatan oleh ciri-ciri...

    Hubungi sekarang

  • LC Dual Fiber Connector

    LC Dual Fiber Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Dual Fiber Connector LC Duplex Fiber Connector, Dual LC Connector, LC Duplex Connector adalah dua penghujung optik optik jumper jumper, dok sesuai dengan medium transmisi boleh dibahagikan kepada optik tunggal mod tunggal optik, pelompat multi-mode, dan lain-lain seperti sebagai plastik untuk medium penghantaran...

    Hubungi sekarang

  • LC APC Fiber Optic Patch Cord

    LC APC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC APC Fiber Optic Patch Cord Kami adalah pengeluar Cord LC APC Fiber Patch yang profesional, LC APC Patch Cord adalah komponen ultra dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. LC Patch Cord juga dikenali sebagai jumper serat optik atau Cord Patch Fiber . Ia terdiri daripada kabel...

    Hubungi sekarang

  • Fiber APC LC Connector

    Fiber APC LC Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Fiber APC LC Connector APC LC Connector menggunakan tiub plastik terdedah perumahan gentian optik. Ini memerlukan sambungan ke kabel sepadan di sisi yang lain, dengan memasukkan penyambung yang berkawan dengan yang lain. LC Fiber LC Connector, FO LC Connector adalah jenis penyambung optik komersial yang paling biasa....

    Hubungi sekarang

  • 19 Panel Patch Mount Fiber Patch

    19 Panel Patch Mount Fiber Patch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    19 Panel Patch Mount Fiber Patch 19 Rak Mount Fiber Patch Panel adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, Foclink menawarkan dinding yang dipasang dan rak dipasang Foclink boleh membekalkan 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Port Fiber Patch Panel, 144 Port Panel...

    Hubungi sekarang

  • LC Jenis Penyambung Mod Tunggal

    LC Jenis Penyambung Mod Tunggal

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Jenis Penyambung Mod Tunggal Penyambung Fiber Optic Jenis LC yang dilesenkan oleh Lucent Technologies menyediakan reka bentuk menarik dan saiz kecil yang sempurna untuk aplikasi berkepadatan tinggi. Penyambung LC / APC dan Penyambung LC Mod Single dalam versi simplex atau dupleks. Spesifikasi: ( Fiber Connector, FC...

    Hubungi sekarang

  • LC UPC OM3 Connector

    LC UPC OM3 Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Fiber APC LC Connector Penyambung LC OM3 disediakan dengan ferrule 1.25mm zirkonia. LC Penyambung Beige, LC UPC Optic Fiber Connector juga menggabungkan mekanisme penguncian yang unik yang menyediakan kestabilan dalam sistem rak mount. Spesifikasi ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Optik Fiber Mini LC

    Penyambung Optik Fiber Mini LC

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Optik Fiber Mini LC Antaramuka penyambung LC Fiber Optic telah dibangunkan oleh Lucent Technologies (oleh itu, Lucent Connector). Penyambung PC LC Fiber Optik Simplex Duplex menggunakan mekanisme tab penahan, serupa dengan penyambung telefon atau RJ45, dan 9 125 Penyambung Fiber Optic menyerupai bentuk...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Multimode Fiber Optik LC

    Penyambung Multimode Fiber Optik LC

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Multimode Fiber Optik LC Penyambung LC Mutlitmode Fiber Optic menamatkan hujung serat optik, dan membolehkan penyambungan dan pemutusan yang lebih cepat daripada splicing. Penyambung serabut LC Penyerapan rendah dan kehilangan kembali. Multimode lc duplex penyambung Boots UL-rated plastic housing and boot....

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic LC Connector

    Fiber Optic LC Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Fiber Optic LC Connector Penyambung LC Perumahan plastik UL yang diberi nilai dan boot dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm , penyambung fiber optik lc Zirconia ferrule PC atau 8 darjah APC, diameter125 ~ 128 um, konsentrisiti tinggi, penyambung optik l Single mode , Multimode dan Sudut PC. Spesifikasi...

    Hubungi sekarang

  • FC SM SX D Adatper

    FC SM SX D Adatper

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC SM SX D Adatper Penyesuai FC Reka Bentuk Simplex D Jenis yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri Industri Datacom dan Telekom, termasuk keserasian dengan saiz kabel dan jenis gentian piawai, mengikut piawaian mekanikal dan alam sekitar industri. Ini Jenis D Kecil FC Fiber Optical...

    Hubungi sekarang

  • Peti Pengedaran Optik Fiber Luar

    Peti Pengedaran Optik Fiber Luar

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Peti Pengedaran Optik Fiber Luar Kotak Terminal Optik Luaran Luaran membolehkan organisasi optik kabel gentian optik. Lubang-lubang di dalam Kotak Pengedaran Serat Optik Mount Mounted adalah sesuai untuk pemasangan penyesuai simplex SC (menyambung sehingga 24 serat dengan penyambung SC atau FC, atau sehingga 24...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Optik Fiber LC Duplex

    Penyambung Optik Fiber LC Duplex

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Optik Fiber LC Duplex Penyelesaian Penyambung Penyambung Serat LC telah dibangunkan sebagai tindak balas kepada keperluan pelanggan bagi kesambungan optik gentian yang lebih kecil dan mudah digunakan. Penyambung Duplex Zirconia ferrule PC atau 8 darjah APC, diameter125 ~ 128 um, concentricity yang tinggi....

    Hubungi sekarang

  • Medan Jenis Penyambung Serat Optik Jenis Pemasangan

    Medan Jenis Penyambung Serat Optik Jenis Pemasangan

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Medan Jenis Penyambung Serat Optik Jenis Pemasangan LC jenis penyambung gentian optik, Penyambung LC Fiber Optic penyambung rendah dan kerugian pulangan. Bidang penyambung gentian optik boleh dipasang Bangku perumahan dan butiran plastik UL yang diberi nilai, penyambung optik LC UL perumahan plastik yang diberi nilai...

    Hubungi sekarang

  • FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

    FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter Singkatan FC adalah penyambung ferrule, yang menunjukkan bahawa cara menguatkan luarannya adalah menggunakan lengan logam, cara berpusing sebagai giliran gesper. Pertama, penyambung jenis FC, penggunaan seramik pada butt pin. Penyambung sedemikian mempunyai struktur mudah, operasi...

    Hubungi sekarang

  • FTTH SC Fiber Optic Jumpers

    FTTH SC Fiber Optic Jumpers

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FTTH SC Fiber Optic Jumpers Jumper Fiber Optic , kadangkala dipanggil tali patch serat adalah panjang kabel gentian dipasang dengan penyambung LC, SC, MTRJ atau ST pada setiap hujungnya. SC, penyambung faktor bentuk yang lebih kecil, paling biasa digunakan. Pelompat optik FTTH juga datang dalam jenis hibrid dengan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

    Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Penyesuai Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM SX yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri Industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel piawai...

    Hubungi sekarang

  • Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

    Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi FO LC Connector Kehilangan kemasukan rendah dan kerugian pulangan .Multimode lc duplex penyambung Boots perumahan plastik plastik dan baut UL. Jenis Penyambung LC FO dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm. Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber...

    Hubungi sekarang

  • Penamatan Penyambung LC Fiber LC

    Penamatan Penyambung LC Fiber LC

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penamatan Penyambung LC Fiber LC Kombinasi unik saiz kecil dan klik penyambungan menjadikan Fiber LC LC Connector sebagai pilihan tepat untuk rangkaian anda. Penyambung CL Connection termination loss loss Simplex, duplex dan multi-fiber assemblies tersedia dalam standard dan custom. Permohonan ( Fiber Connector, FC...

    Hubungi sekarang

  • Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC

    Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC Spesifikasi Penyambung Optik LC termasuk kawat patch gentian optik versi singlemode dan multimode datang dengan ferrule seramik zirkonia dengan PC pra-digilap, UPC, APC. Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber...

    Hubungi sekarang

  • Adatper FC Fiber Optic

    Adatper FC Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai Fiber Optic FC / PC APC UPC SM SX Semua Penyesuai Optik PC FC ini dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com