Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Penyambung Kabel - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Penyambung Kabel)

  • Penyambung SC Fiber Optic Mode Single

    Penyambung SC Fiber Optic Mode Single

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung SC Fiber Optic Mode Single Penyambung gentian optik SC LC FC adalah penyambung kabel gentian optik yang menggunakan mekanisme penguncian tarik-tarik sama seperti yang digunakan dalam kabel audio / video biasa, yang menjadikannya sangat mudah untuk menyambung dan mencabut kabel. Mod Single Fiber Optic SC...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optical SC APC Cable Connector

    Fiber Optical SC APC Cable Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Kabel APC Fiber Optik SC Fiber Optic Connector SC juga menggunakan bulat 2,5mm pusingan untuk memegang gentian tunggal. Kabel optik Fiber Optical C menggunakan mekanisme pemendakan atas / tarik keluar yang umumnya lebih mudah digunakan daripada penyambung ST gaya twist apabila dalam ruang yang ketat,...

    Hubungi sekarang

  • SC ST dan LC Fiber Optic Cable Penyambung

    SC ST dan LC Fiber Optic Cable Penyambung

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC ST dan LC Fiber Optic Cable Penyambung Penyambung kabel ST fiber optik, SC ST Penyambung digunakan untuk sambungan dan gandingan antara penyambung aktif serat. Pilih jenis yang sesuai mengikut sambatan penyambung aktif gentian optik. ST kabel penyambung gentian optik Baik aglomerasi teknikal untuk memastikan...

    Hubungi sekarang

  • SX SM Fiber Connector

    SX SM Fiber Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SX SM Fiber Connector Jenis Penyambung Jenis Fiber Optic Cable menjadikannya sangat mudah untuk menyambung dan mencabut kabel. Penyambung Serat SX, SM Fiber Connector terdapat tiga jenis penggilap yang boleh digunakan untuk penyambung serat: PC atau hubungan Fizikal, UPC atau Hubungan Fizikal Ultra dan APC atau...

    Hubungi sekarang

  • SX DX PC APC Fiber Connector

    SX DX PC APC Fiber Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SX DX PC APC Fiber Connector Penyambung Kabel Gentian Optik digunakan untuk menyambung pemancar optik, penerima, dan kotak terminal. SX DX Fiber Connector UL-rated perumahan plastik dan boot dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm. Penyambung PC dan APC boleh didapati. Spesifikasi: ( Fiber Connector, FC...

    Hubungi sekarang

  • Fiber FC Upc Optical Connector

    Fiber FC Upc Optical Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Fiber FC Upc Optical Connector Penyambung Kabel Gentian termasuk kabel patch serat optik singlemode dan multimode datang dengan ferrule seramik zirkonia dengan PC pra-digilap, UPC, profil APC dan akhir bulat cembung. FC Upc Connector Duplex , jenis wajah optik Connecto r yang membolehkan penggilapan lebih cepat, dan...

    Hubungi sekarang

  • SM Multimode Optical Fiber Connector

    SM Multimode Optical Fiber Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SM Multimode Optical Fiber Connector Penyambung Kabel boleh didapati dalam versi singlemode dan multimode. Penyambung Serat Optik SM dan Serat Optik Multimode Connecto r digunakan untuk CATV, LAN, MAN, WAN, Ujian & Pengukuran. Spesifikasi (Fiber Connector, Penyambung Fiber FC, ST Fiber Connector, LC Fiber...

    Hubungi sekarang

  • Jenis Penyambung Fiber Optic

    Jenis Penyambung Fiber Optic

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Jenis Penyambung Fiber Optic Jenis Penyambung Cordel Connetor Fiber Optic, Jenis Penyambung Kabel Optik boleh dibahagikan kepada: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, D4 dll. LC dan ST Penyambung gentian optik untuk rangkaian telekomunikasi, LAN & WAN. Spesifikasi: 1) Jenis penyambung: FC, SC,...

    Hubungi sekarang

  • LC Kepada FC Fiber Patch Cord

    LC Kepada FC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Kepada FC Fiber Patch Cord Kabel Patch Fiber Optic adalah dengan penyambung faktor bentuk kecil (SFF) dan sesuai untuk aplikasi berkepadatan tinggi. Penyambung patch serat mempunyai zirkonia seramik ferrule berukuran 1.25mm OD dengan sama ada PC atau APC endface, dan menyediakan pemilihan optimum dan pulangan...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Serat Optik Mini LC

    Penyambung Serat Optik Mini LC

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Serat Optik Mini LC LC penyambung optik UL-rated perumahan plastik dan boot dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm, Gabungan unik saiz kecil dan klik penyambungan menjadikan Mini LC Fiber Connector pilihan yang tepat untuk rangkaian anda. Spesifikasi ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC...

    Hubungi sekarang

  • SC / APC SC / UPC FTTH Penyambung Fast Fiber Optik

    SC / APC SC / UPC FTTH Penyambung Fast Fiber Optik

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC / APC SC / UPC FTTH Penyambung Fast Fiber Optik Penggunaan concentricity tinggi serat ferrule yang dibina semula memastikan kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi Penyambung Perhimpunan ketepatan ketepatan Al-alur untuk dipotong pada mekanisme loket slaid loket tetap ke gentian mempunyai...

    Hubungi sekarang

  • SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector

    SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector Foclink penyambung cepat membuat penamatan gentian cepat, mudah dan boleh dipercayai. Penyambung optik gentian ini menawarkan penamatan tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada penggilap, tiada splicing, tidak pemanasan dan boleh mencapai parameter...

    Hubungi sekarang

  • Kit Penyambung Kabel Fiber Optic

    Kit Penyambung Kabel Fiber Optic

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-010

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Kit Penyambung Kabel Fiber Optic Kit Penyambung Kabel Fiber Optic Direka khas untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule muka menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menjilat atau menggores muka akhir. SC...

    Hubungi sekarang

  • Kabel Fiber Optic Bersama Peti Splice Penutupan

    Kabel Fiber Optic Bersama Peti Splice Penutupan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs Fiber Lampiran dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Kabel Fiber Optic Bersama Peti Splice Penutupan Penutupan adalah jumlah kecil, kapasiti besar dan penyelenggaraan yang mudah. Cincin meterai getah elastik di dalam penutupan adalah prestasi pengedap dan peluh yang baik. Selongsong boleh dibuka berulang kali tanpa kebocoran udara. Tiada alat khas yang diperlukan....

    Hubungi sekarang

  • Peti Pengedaran Kabel Fiber Optik Luaran

    Peti Pengedaran Kabel Fiber Optik Luaran

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Piece/Pieces

    Peti Pengedaran Kabel Fiber Optik Luaran Kotak pengedaran gentian tersedia untuk sambungan pengedaran dan terminal untuk pelbagai jenis sistem gentian optik, khusus untuk pengedaran terminal rangkaian mini. Kotak penamat kabel gentian optik di mana kabel optik, tali patch atau pigtail disambungkan, kotak terminal...

    Hubungi sekarang

  • 1x16 PLC Splitter Serat Optik Kabel

    1x16 PLC Splitter Serat Optik Kabel

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    1x16 PLC Splitter Serat Optik Kabel Pemisah kabel gentian optik pasif yang membahagikan cahaya dari serat tunggal ke dua atau lebih saluran serat. 1 16 splitter serat optik menggunakan teknologi ketepatan untuk menggabungkan atau mengedarkan cahaya dari input tunggal / pelbagai ke output tunggal / berbilang. Sebuah bs...

    Hubungi sekarang

  • 2.5MM penapis kabel penapis gentian optik

    2.5MM penapis kabel penapis gentian optik

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-008

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    2.5MM penapis kabel penapis gentian optik 2.5MM Fiber Optic Cleaner Pen Pen direka untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Alat penapis membersihkan hujung ferrule menghilangkan habuk, minyak dan serpihan lain tanpa menendang atau menggores muka akhir Penyambung...

    Hubungi sekarang

  • Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian Optical To Ethernet Converter mengantara antara segmen 10Base-T atau 100Base-Tx dan segmen 100 Base-FX. Rangkaian Media Converter direka terutamanya untuk kumpulan kerja yang lebih tinggi, kelajuan / bandwidth yang lebih tinggi yang memerlukan pengembangan rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Pengedaran Kabel Fiber Luar

    Kotak Pengedaran Kabel Fiber Luar

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Pengedaran Kabel Fiber Luar The Peti agihan gentian optik kabel adalah sejenis produk pengurusan gentian optik digunakan untuk mengedar dan melindungi pautan gentian optik FTTH Network. Kotak Pengedaran Luaran disediakan untuk sambungan pengedaran dan terminal pelbagai jenis sistem gentian optik. Kotak Peti...

    Hubungi sekarang

  • Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic

    Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-012

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic Direka khas untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule muka menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menjilat atau...

    Hubungi sekarang

  • Mini FTTH Kabel Udara Penutup Dalam Talian Bersama

    Mini FTTH Kabel Udara Penutup Dalam Talian Bersama

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs Fiber Lampiran dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mini FTTH Kabel Udara Penutup Dalam Talian Bersama Mudah masuk semula, tidak memerlukan kit alat kemasukan semula. Peti Mini Mini FTTH Udara Peti Penutupan Dalam Dalam, perumahan yang kuat menyediakan tahan api, kalis air dan quakeproof sambil melindungi splices semasa menarik, menggeram dan memberi kesan . Penutup...

    Hubungi sekarang

  • SC / pc Penyambung penyambung gentian optik

    SC / pc Penyambung penyambung gentian optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC / pc Penyambung penyambung gentian optik SC Fiber Optical Adapter juga dikenali sebagai lengan optik SC fiber optik. Satu penyesuai tunggal SC-APC termasuk mod tunggal dan penyesuai SC multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, pengganding SC simplex dan duplex. Adaptor serat optik SC hibrid, seperti wanita...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Lelaki Fiber optik Ferrule Cleaning Box

    Penyambung Lelaki Fiber optik Ferrule Cleaning Box

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/day

    • Pesanan minimum: 1 Box

    Penyambung Lelaki Fiber optik Ferrule Cleaning Box Penyambung Lelaki Serat Optik Ferrule Cleaning Box berkesan menghilangkan bahan cemar seperti minyak, habuk dan partikel kotoran yang menyebabkan kehilangan sisipan yang tinggi dan pemantulan dan menyebabkan kerosakan penyambung kekal dan kegagalan rangkaian. Linen...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Pembersihan Optik untuk SC FC Penyambung LC

    Kotak Pembersihan Optik untuk SC FC Penyambung LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/day

    • Pesanan minimum: 1 Box

    Kotak Pembersihan Optik untuk SC FC Penyambung LC Kotak Membersihkan Optik untuk SC FC Penyambung secara berkesan menghilangkan bahan cemar seperti minyak, habuk dan zarah kotoran yang menyebabkan kehilangan sisipan yang tinggi dan pemantulan dan menyebabkan kerosakan penyambung kekal dan kegagalan rangkaian. Linen...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com