Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Mod Single Untuk Penukar Media Gentian Multimode - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Mod Single Untuk Penukar Media Gentian Multimode)

  • Mod Single Untuk Multimode Ethernet ST Fiber Media Converter

    Mod Single Untuk Multimode Ethernet ST Fiber Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mod Single Untuk Multimode Ethernet ST Fiber Media Converter Mod Single ke Multimode Fiber Media Converter adalah 10 / 100Base Ethernet Fiber Media Converters, 1000Base Gigabit Fiber Media Converter, Fiber Media Converter Fiber, Pilihan dalam single dual fiber serlem, multimode dual fiber dan singlemode single fiber.

    Hubungi sekarang

  • LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC APC Singlemode Attenuator optik digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC,...

    Hubungi sekarang

  • Penukar gentian optik gentian optik Gigabit

    Penukar gentian optik gentian optik Gigabit

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penukar gentian optik gentian optik Gigabit Penukar Fiber Optic boleh digunakan di mana sahaja di rangkaian untuk mengintegrasikan teknologi baru dengan peralatan sedia ada untuk menyokong aplikasi baru, teknologi dan pertumbuhan masa hadapan. Bukannya menaikkan harga secara keseluruhan. Penukar Gigabit Media boleh...

    Hubungi sekarang

  • 12 teras Panel penamatan serat gentian

    12 teras Panel penamatan serat gentian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 teras Panel penamatan serat gentian 12 teras Panel Patch Penamatan Gentian , Kabinet Wall-Mount Perbadanan Patch Cord optik (WTC) menyediakan asas kukuh bagi apa-apa aplikasi gentian optik dengan ciri-ciri seperti pengurusan serat bersepadu dan pengagihan kabel mudah. Setiap Panel Patch Fiber boleh diarahkan kosong...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Penamatan Fiber Optic Mounted Fiber untuk Kotak

    Kotak Penamatan Fiber Optic Mounted Fiber untuk Kotak

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 500

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Boot Termasuk Fiber Optic Termination Wall Peti Penamatan FTTH mempunyai fungsi fungsi tetap, kimpalan, perlindungan terminal kabel; Peti splice luar gentian optik digunakan untuk melaksanakan kabel sambungan dan kuncir. Harga Kotak Penamatan Serat Dengan plat elektrolisis berkualiti tinggi, semburan elektrostatik...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Penamatan Gentian Luaran FTTH 4 Teras

    Kotak Penamatan Gentian Luaran FTTH 4 Teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Penamatan Gentian Luaran FTTH 4 Teras Peti Penamatan Serat Luaran mempunyai fungsi fungsi tetap, kimpalan, perlindungan terminal kabel; Peti penamatan gentian optik digunakan untuk melaksanakan kabel sambungan dan pigtails. Jenis Iber kabel optik penamatan F dengan plat berkualiti tinggi elektrolisis, semburan...

    Hubungi sekarang

  • Penutupan Gentian Optik 12 Core

    Penutupan Gentian Optik 12 Core

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs Fiber Lampiran dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penutupan Gentian Optik 12 Core Mudah masuk semula, ia tidak memerlukan kit alat kemasukan semula. Perumahan yang kuat menyediakan tahan api, kalis air dan quakeproof sambil melindungi splices semasa menarik, menggeram dan memberi kesan . Penutup Kubah Optik Fiber , Fiber Spli c e Closur e , F i ber Lampiran Optik,...

    Hubungi sekarang

  • ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

    ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik Penyesuai ST Fiber kami sesuai dengan stail ST standard untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk antaramuka ST, dan dilengkapi dengan mesin basuh dan mesin basuh kunci. ST...

    Hubungi sekarang

  • Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC

    Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . Attenuator Fiber Optik Multimode PC PC LC digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kerugian cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC,...

    Hubungi sekarang

  • LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged

    LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged Foclink menawarkan Serat Attenuator, Ia termasuk Attenuator Optik Variabel, Attenuator Optik Dalam Talian, Attenuator Optik Tetap . Attenuator Optik LC / PC SM digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kerugian cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC,...

    Hubungi sekarang

  • Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter

    Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter Penukar Fiber Optic To Rj45r boleh menyediakan empat pelabuhan UTP 10/100 / 1000M dan dua slot SFP 1000M. Fiber Untuk Copper Media Converter Gigabit

    Hubungi sekarang

  • Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian Fiber To Copper Transceiver direka untuk memenuhi keperluan penggunaan baru bagi rangkaian gentian optik. Fiber To Lan Converter penukar berdiri sendiri membolehkan anda menyambung rangkaian Gigabit twisted-pair ke rangkaian serat optik dengan mudah dan kos efektif...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Media Converter

    Fiber Optic Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic Media Converter Penukar Fiber Media boleh menukar isyarat Optik-Elektrik Ethernet antara antara muka 10/100 / 1000M UTP (TX) dan antara muka gentian optik 1000M (FX). Ethernet gigabit 10/100 / 1000M tradisional boleh dilanjutkan kepada jarak 60km melalui pautan gentian optik. Penukar media boleh digunakan...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single Fiber Optical Cable Splitter Coupler

    Mod Single Fiber Optical Cable Splitter Coupler

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    Mod Single Fiber Optical Cable Splitter Coupler Coupler Kabel Fiber Optic digunakan untuk mengedarkan atau menggabungkan isyarat optik. Fiber Splitter Mode Satu adalah berdasarkan kepada teknologi litar gelombang cahaya planar dan menyediakan penyelesaian pengagihan cahaya kos rendah dengan faktor bentuk kecil dan...

    Hubungi sekarang

  • Bekalan Prosedur Penapis Gentian Optik

    Bekalan Prosedur Penapis Gentian Optik

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-011

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Bekalan Prosedur Penapis Gentian Optik Bekalan Prosedur Penapis Gentian Optik Direka khas untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule muka menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menjilat atau menggores...

    Hubungi sekarang

  • 2.5MM penapis kabel penapis gentian optik

    2.5MM penapis kabel penapis gentian optik

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-008

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    2.5MM penapis kabel penapis gentian optik 2.5MM Fiber Optic Cleaner Pen Pen direka untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Alat penapis membersihkan hujung ferrule menghilangkan habuk, minyak dan serpihan lain tanpa menendang atau menggores muka akhir Penyambung...

    Hubungi sekarang

  • 1 16 2 16 Splitter Modular Fiber Optical PLC

    1 16 2 16 Splitter Modular Fiber Optical PLC

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 16 2 16 Splitter Modular Fiber Optical PLC ABS Module PLC Splitter adalah sejenis peranti pengurusan kuasa optik yang direka menggunakan teknologi Waveguide silika optik . 1 16 PLC Splitter Serat mempunyai saiz kecil, kebolehpercayaan yang tinggi, pelbagai panjang gelombang operasi yang luas dan keseragaman saluran...

    Hubungi sekarang

  • 1 8 1 16 PLC Gentian optik Splitter Jenis Kaset

    1 8 1 16 PLC Gentian optik Splitter Jenis Kaset

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 8 1 16 PLC Gentian optik Splitter Jenis Kaset 1 16 PLC Optical Splitter adalah jenis Waveguide terintegrasi ide Ide Wavelength Operasi 1260-1650nm . 1 8 Jenis Serat Optik Fiber Optik

    Hubungi sekarang

  • Penutupan Gentian optik bawah tanah

    Penutupan Gentian optik bawah tanah

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs Fiber Lampiran dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penutupan Gentian optik bawah tanah Fleksibiliti reka bentuk dan sistem pengedap yang boleh dipercayai yang tinggi, Kaedah pengedap kabel: pengaliran haba, Ia boleh digunakan di udara, bawah tanah, terus dikebumikan, pemasangan dinding, lubang tangan dan pemasangan aplikasi salur. ia boleh dipasang pada tiang, dinding...

    Hubungi sekarang

  • Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media

    Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media Fiber Optic To Copper Converter boleh menukar isyarat Optical-Electric Ethernet antara antara muka 10/100 / 1000M UTP (TX) dan antara muka fiber optik 1000M (FX). Ethernet To Ofc Converter Ethernet menaik taraf papan serentak, penukar media boleh memanjangkan kehidupan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter Fiber Converter To Ethernet menyediakan Power over Ethernet (PoE) 15.4W ke peranti berkuasa (PD) seperti kamera IP, telefon VoIP dan titik akses tanpa wayar. Fast Ethernet Converter memanjangkan jarak penghantaran rangkaian dari 100m ke atas kabel tembaga hingga 120km ke...

    Hubungi sekarang

  • Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

    Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter Gigabit Ethernet Media Converters direka untuk memenuhi pematuhan penuh dengan keperluan alam sekitar (suhu operasi ambien, kejutan mekanikal, getaran, kelembapan dengan pemeluwapan, keadaan voltan tinggi / garis voltan rendah dan perlindungan voltan...

    Hubungi sekarang

  • Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter Penyambung Media Gentian Optik Gigabit bekalan transceiver gentian optik Ethernet untuk pengguna profesional untuk membangunkan produk pintar yang kuat. Mod Single Untuk Multimode Fiber Converter dengan 1 10 / 100M RJ45 fiber media converter. Multimode Media...

    Hubungi sekarang

  • Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian Optical To Ethernet Converter mengantara antara segmen 10Base-T atau 100Base-Tx dan segmen 100 Base-FX. Rangkaian Media Converter direka terutamanya untuk kumpulan kerja yang lebih tinggi, kelajuan / bandwidth yang lebih tinggi yang memerlukan pengembangan rangkaian...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com