Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Menjual Top Sc Upc Fast Connector Untuk Fttx - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Menjual Top Sc Upc Fast Connector Untuk Fttx)

  • Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx

    Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx Reka bentuk yang unik dari badan penyemprotan mekanikal yang dipatenkan menggabungkan stub serat yang dipasang kilang dan ferrule seramik yang telah dipoles sebelumnya. Perhimpunan Cepat-SC hanya memerlukan alat penyediaan serat biasa: alat pelucutan...

    Hubungi sekarang

  • 3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic SC APC Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 1U 19 Inch SC 24 Port Patch Panel sesuai untuk kegunaan...

    Hubungi sekarang

  • SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel mempunyai kelengkapan gelongsor logam dengan fungsi mengunci diri menghalang laci daripada jatuh apabila bergerak; SC 19 Panel Panel Inci untuk ST, SC, LC, MTRJ, penyesuai FC. Laci adalah papan induk untuk splicing, mudah untuk menarik balik gentian...

    Hubungi sekarang

  • 2U SC Fiber Optic Patch Panel

    2U SC Fiber Optic Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U SC Fiber Optic Patch Panel 2U SC Fiber Optic Patch Panel direka untuk penamatan langsung sehingga 48 gentian Rak mount Fiber Patch Panel enclosures direka untuk (24xSC / LC / ST / FC DUPLEX). Badan logam berat memberikan perlindungan yang sangat baik terhadap gentian insida. Untuk memenuhi keperluan khusus anda,...

    Hubungi sekarang

  • SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF SC Type Fiber Optical Patch Panel Mini ODF , FTTH Outdoor Indoor 1U 2U Wall Rack Mount ODF, Installer memasang Fiber Pigtail and Fiber Adapter di ODF di lokasi. Kotak Fiber Optic Patch Mini Mini ODF boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Kami juga boleh...

    Hubungi sekarang

  • 1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1 16 Plug-in SC PC APC PLC Fiber Splitter 1 16 Splitter Serat PLC termasuk jenis 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64, dan 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64 jenis. SC PC APC 1 16 PLC Fiber Splitter adalah pengedaran pelbagai panjang gelombang meliputi teknologi EPON yang digunakan 1310nm, 1490nm dan 1550nm tiga panjang gelombang . 1...

    Hubungi sekarang

  • 1 2 1 8 FTTH FTTX Fiber Optic PLC Splitter

    1 2 1 8 FTTH FTTX Fiber Optic PLC Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1:16 Fiber Tube Fiber Optical Splitte r 1 x 8 Fiber Optic Plc Splitter digunakan secara meluas di bahagian tempatan atau penamatan Rangkaian Optik Pasif (EPON, BPON, GPON dan lain-lain) untuk pemisahan isyarat optik . . Split Flex Flex 2 Way Fiber Optic Splitter adalah meletakkan cip splitter PLC dan input, keluaran...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Terminal Fiber Optic SC 4

    Kotak Terminal Fiber Optic SC 4

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Terminal Fiber Optic SC 4 Kotak Pengedaran Serat Fiber adalah kotak FTTH yang baru dibangunkan untuk aplikasi dalaman. Kotak Penamatan Optik digunakan untuk aplikasi dipasang pada dinding dan rak, dan kebanyakannya digunakan dalam vila, bangunan pejabat komersil, kafe internet, keluarga dan pengguna lain. Kotak...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Penamatan Fiber Optic Mounted Fiber untuk Kotak

    Kotak Penamatan Fiber Optic Mounted Fiber untuk Kotak

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 500

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Boot Termasuk Fiber Optic Termination Wall Peti Penamatan FTTH mempunyai fungsi fungsi tetap, kimpalan, perlindungan terminal kabel; Peti splice luar gentian optik digunakan untuk melaksanakan kabel sambungan dan kuncir. Harga Kotak Penamatan Serat Dengan plat elektrolisis berkualiti tinggi, semburan elektrostatik...

    Hubungi sekarang

  • FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Adapter

    SC FC LC ST Fiber Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk multimode Fc Fiber Adapte r ada jenis perumahan...

    Hubungi sekarang

  • 10 db SC / UPC Attenuator

    10 db SC / UPC Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas dalam...

    Hubungi sekarang

  • Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian Fiber To Copper Transceiver direka untuk memenuhi keperluan penggunaan baru bagi rangkaian gentian optik. Fiber To Lan Converter penukar berdiri sendiri membolehkan anda menyambung rangkaian Gigabit twisted-pair ke rangkaian serat optik dengan mudah dan kos efektif...

    Hubungi sekarang

  • 1 hingga 30 dB FTTH Attenuator SC

    1 hingga 30 dB FTTH Attenuator SC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    1 hingga 30 db FTTH Attenuator SC APC Fiber Optic Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas dalam rangkaian telekomunikasi, rangkaian komunikasi serat optik, kemudahan ujian serat optik, LAN, sistem CATV dan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter Fiber Converter To Ethernet menyediakan Power over Ethernet (PoE) 15.4W ke peranti berkuasa (PD) seperti kamera IP, telefon VoIP dan titik akses tanpa wayar. Fast Ethernet Converter memanjangkan jarak penghantaran rangkaian dari 100m ke atas kabel tembaga hingga 120km ke...

    Hubungi sekarang

  • Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter Penyambung Media Gentian Optik Gigabit bekalan transceiver gentian optik Ethernet untuk pengguna profesional untuk membangunkan produk pintar yang kuat. Mod Single Untuk Multimode Fiber Converter dengan 1 10 / 100M RJ45 fiber media converter. Multimode Media...

    Hubungi sekarang

  • Box Fiber Fc 12 Port Telecom Fttx Fc

    Box Fiber Fc 12 Port Telecom Fttx Fc

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Box Fiber Fc 12 Port Telecom Fttx Fc Siri Kotak Pengedaran Serat Telecom terpakai dalam projek FTTH dan sesuai untuk aplikasi luar. Kotak Pengedaran Port Fc 12 boleh mengedarkan kabel dengan pembahagi. Kotak Pengedaran Fttx mempunyai fungsi splice mekanikal, gabungan gabungan, pengedaran, dan sebagainya. Mereka...

    Hubungi sekarang

  • Sc48 72 96 Panel Serat Teras Fiber

    Sc48 72 96 Panel Serat Teras Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pembungkusan dengan kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Sc48 72 96 Panel Serat Teras Fiber 1u 96 Serat Teras Patch Panel siri kotak terminal yang boleh dipasang di dinding adalah peralatan bantu pendawaian terminal dalam penghantaran gentian optik dan rangkaian komunikasi. Panel Patch Fiber Optic Teras 72 terutamanya digunakan untuk pemasangan terminal kabel gentian optik,...

    Hubungi sekarang

  • LC / UPC Adaptor Optik Fiber Optik Dupleks dengan Flange

    LC / UPC Adaptor Optik Fiber Optik Dupleks dengan Flange

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    LC / UPC Adaptor Optik Fiber Optik Dupleks dengan Flange Penyesuai Optik LC Foclink, kadang-kadang juga dipanggil penyambung, Penyesuai PVC Flange adalah peranti kecil yang direka untuk menamatkan atau menghubungkan kabel optik gentian atau penyambung gentian optik di antara dua garis gentian optik. Dengan...

    Hubungi sekarang

  • FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter

    FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter Penyesuai gentian optik digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. Semua FC-FC / PC FTTX FC / PC...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

    Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Penyesuai Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM SX yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri Industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel piawai...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com