Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Lc Patch Cord - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Lc Patch Cord)

  • Multimode Lc Fiber Patch Cord

    Multimode Lc Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Multimode Lc Fiber Patch Cord Multimode Patch Cord digunakan terutamanya pada Fiber Patch Pane l atau untuk sambungan antara cawangan dan peralatan terminal. Patch Cord Fibra Optica juga digunakan secara meluas untuk transmisi data kadar bit yang tinggi, telekomunikasi, instrumen ujian, penamatan peranti aktif, LAN /...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single Lc Fiber Patch Cable

    Mod Single Lc Fiber Patch Cable

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Mod Single Lc Fiber Patch Cable Foclink adalah pengeluar optik Patch kabel profesional , Cord Patch LC kami digunakan secara meluas dalam aplikasi FTTH dan aplikasi FTTx, rangkaian pemprosesan data, rangkaian telekomunikasi dan lain-lain. Single Mode Fiber Patch Cord datang dengan pilihan anda simplex atau duplex...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Patch Cord

    SC FC LC ST Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC FC LC ST Fiber Patch Cord Kabel patch serat menghantar satu isyarat cahaya pada satu masa, dan SC Patch Cord boleh digunakan untuk berjalan lebih lama daripada multimode kerana mereka mempunyai lebih banyak penentangan terhadap pelemahan. Teras kabel Duplex Fiber Patch adalah 9 / 125μ (mikron). Kabel Patch Optik...

    Hubungi sekarang

  • LC APC Fiber Optic Patch Cord

    LC APC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC APC Fiber Optic Patch Cord Kami adalah pengeluar Cord LC APC Fiber Patch yang profesional, LC APC Patch Cord adalah komponen ultra dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. LC Patch Cord juga dikenali sebagai jumper serat optik atau Cord Patch Fiber . Ia terdiri daripada kabel...

    Hubungi sekarang

  • LC Duplex Singlemode Patch Cord

    LC Duplex Singlemode Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Duplex Singlemode Patch Cord LC Duplex Patch Cord adalah penting dalam rangkaian optik. mereka mempunyai penyambung sama atau berbeza yang dipasang pada hujung kord Patch gentian optik. Siri Patch Cord FC-LC Duplex datang dengan koleksi komprehensif panjang dan penyambung untuk memenuhi permintaan anda untuk...

    Hubungi sekarang

  • SC SC Optic Patch Cord

    SC SC Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC SC Optic Patch Cord Foclink tawaran kualiti SC gentian optik Patch Cord dengan harga yang kompetitif. SC optik Patch Cord Menampilkan pelbagai adat Simplex, Duplex dan Zip Mini, single mode (SM) dan pelbagai mod (MM) Fiber Optic Patch Cord Serat Penyambung termasuk ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000 -etc .,. yang...

    Hubungi sekarang

  • LC SC Fiber Optic Patch Cord

    LC SC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC SC Fiber Optic Patch Cord Kami membekalkan kabel patch lc lc. Penyambung adalah dengan ferrule seramik 1.25mm OD zirconia; LC Patch Cord boleh menjadi PC, UPC atau LC APC Optical Fiber Patch Cord . Ia mematuhi piawaian Telcordia, EIA / TIA dan IEC. LC-LC Optic Fiber Patch Cord adalah komponen ultra dipercayai yang...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Cord

    SC LC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Cord Kami membekalkan Cord SC LC 2m Fiber Patch , ini SC LC SX Fiber Patch Cord dengan pilihan gentian multimode 50/125 atau gentian multimode 62.5 / 125, SC Patch Outdoor LC Patch Cord boleh menjadi 0.9mm, 1.8mm, 2mm atau 3mm outer jaket kabel optik, kabel adalah Rizer diberi nilai, Plenum diberi...

    Hubungi sekarang

  • LC PC / UPC SX Cord Patch Fiber Optik

    LC PC / UPC SX Cord Patch Fiber Optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC PC / UPC SX Cord Patch Fiber Optik Foclink bekalan LC Patch Cord, Itu boleh LC UPC Fiber Optical Cable akhir LC PC Fiber Optical Patch Cord . Ia mematuhi piawaian Telcordia, EIA / TIA dan IEC. LC Fiber Patch Cable adalah komponen ultra boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian...

    Hubungi sekarang

  • LC SX Multimode Fiber Patch Cord

    LC SX Multimode Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC SX Multimode Fiber Patch Cord LC LC Multimode Patch Cord datang dengan pilihan anda Mutilmode LC SX Fiber Patch Cord atau duplex Flex Patch Cord konfigurasi. Kami membekalkan LC Patch Cord , Itu boleh LC LCC Fiber Optic Jumper Cord akhir LC PC Fiber Optical Patch Cord . Ia mematuhi piawaian Telcordia, EIA / TIA dan...

    Hubungi sekarang

  • LC Fiber Optic Jumper Cable

    LC Fiber Optic Jumper Cable

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Fiber Optic Jumper Cable Foclink menawarkan LC Patch Cord FC . LC om3 Fiber Optic Jumper Cable dibina dengan kaca OM3 dalam AB untuk BA polariti untuk menyokong rangkaian multimode optima LOMMF dan rangkaian kabel berkelajuan tinggi 10G. Kabel LC Fiber Optic LC DX adalah OM3 50/125 Kabel Serat Dupleks. Bahan jaket...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single ST FC LC Fiber Jumper

    Mod Single ST FC LC Fiber Jumper

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Mod Single ST FC LC Fiber Jumper Kawat Fiber Optic Patch adalah komponen ultra boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. Jumper Serat Optik Orange datang dengan pilihan konfigurasi kabel simplex atau duplex. Pelbagai rangkaian kabel serat ditamatkan dengan penyambung...

    Hubungi sekarang

  • lC Harga Kabel Patch Fiber Optic

    lC Harga Kabel Patch Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    lC Harga Kabel Patch Fiber Optic Pengambilan LC ke LC Fiber Patch secara amnya adalah oren atau kelabu, dengan krim atau penyambung hitam, dan jarak penghantaran yang lebih pendek. Harga FC Patch Patch diperkuat oleh benang aramid dan dikelilingi oleh jaket pelindung. LC SC Fiber Optic Jumper dibina dari teras dengan...

    Hubungi sekarang

  • LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord

    LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC SC Single Mode Fiber Optic Jumper Cord SC / UPC-LC / UPC SM Fiber Jumper adalah salah satu gaya terawal dan salah satu kabel patch gentian yang paling biasa digunakan, mudah digunakan dan menjimatkan kos, Ia adalah kabel serat jenis yang paling termurah. SC ke LC Patch Cord digunakan secara meluas dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC APC Singlemode Attenuator optik digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC,...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras Foclink FPP Series adalah Sliderable Type 19 Inch Patch Pane l mengandungi 12 Panel Patch Fiber Port, 24 Panel Fiber Patch Port, 48 Patch Panel Fiber Port, 96 Patch Panel Fiber Port, 144 Patch Panel Fiber Port . 24 Panel Panel Patch LC sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • 19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan

    19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    19 Rak Laci Panel Patch Mount 24 Pelabuhan Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 19 Rak Mount Panel Patch Panel 24 Port sesuai...

    Hubungi sekarang

  • 1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 19 inci SC 24 Panel Patch Panel Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . 1U 19 Inch SC 24 Port Patch Panel sesuai untuk kegunaan...

    Hubungi sekarang

  • SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel mempunyai kelengkapan gelongsor logam dengan fungsi mengunci diri menghalang laci daripada jatuh apabila bergerak; SC 19 Panel Panel Inci untuk ST, SC, LC, MTRJ, penyesuai FC. Laci adalah papan induk untuk splicing, mudah untuk menarik balik gentian...

    Hubungi sekarang

  • 96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF

    96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    96 Patch Panel Serat Optik Pelabuhan ODF Foclink FPP Series adalah Slidable Type 96 Port Optic Fiber Patch Panel ODF mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Panel Fiber Patch Port . ODF 24 Serat sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • 2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. 2U 48 Panel Patch Optik Fiber adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada...

    Hubungi sekarang

  • Rak 1U dipasang 24 Panel Patch Panel

    Rak 1U dipasang 24 Panel Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    1U 24 Port Panel Fiber Optic Patch ODF Foclink FPP Series adalah Slidable Type 1U Rack Mounted 24 Port Patch Panel mengandungi 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Panel Fiber Patch Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Port Fiber Patch Panel . ODF 24 Serat sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • 24 LC Din Rail Fiber Patch Panel

    24 LC Din Rail Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    24 LC Din Rail Fiber Patch Panel Foclink FPP Series adalah Sliderable Type of Rail Rail Panel Patch Serat Optik mempunyai 12 Port Fiber Patch Panel, 24 Port Fiber Patch Panel, 48 Patch Panel Fiber Port, 96 Panel Fiber Patch Panel, 144 Patch Panel Fiber Port . Din Rail Fiber Patch Panel sesuai untuk kegunaan dalam...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com