Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Kabel Patch Fiber - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Kabel Patch Fiber)

  • Wall Mount Outdoor Termination Fiber Box

    Wall Mount Outdoor Termination Fiber Box

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 500

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Wall Mount Outdoor Termination Fiber Box Kotak pengedaran optik fiber optik luar peti penamat serat optik luar digunakan dalam sambungan pendawaian antara kabel optik dan peralatan komunikasi optik. Peti Penamatan Optik melalui adaper di kotak pengedaran, jumper serat optik membawa isyarat optik, mewujudkan fungsi...

    Hubungi sekarang

  • Duplex LC Fiber Optic Patch Cord

    Duplex LC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Dupleks Fiber Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua LC Duplex Patch Cord adalah 10 0% optik diuji untuk kehilangan kemasukan untuk memastikan kualiti yang tinggi, ia sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. Kabel Patch Fiber Optic termasuk mod tunggal 9/125 tunggal atau 50/125...

    Hubungi sekarang

  • SC Pakej Serat Singlemode

    SC Pakej Serat Singlemode

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC Pakej Serat Singlemode Kabel Patch Patch juga dikenali sebagai jumper serat atau kabel patch gentian optik . SC SC Patch Cord adalah salah satu komponen paling biasa digunakan dalam rangkaian gentian optik. Definisi `mode` seperti dalam Singlemode merujuk kepada mod penghantaran cahaya gentian optik dalam kabel...

    Hubungi sekarang

  • ST Multimode Fiber Patch Cord

    ST Multimode Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    ST Multimode Fiber Patch Cord ST Fiber Patch Cord adalah Patch Cord Fibra yang digunakan untuk melampirkan satu peranti yang lain untuk penghalaan isyarat. P tali keluli ST dengan penyambung gentian ST, dibuat di China dengan harga OEM, masa penghantaran yang cepat. Dalam kes ujian, Cord Patch Multimode Fiber...

    Hubungi sekarang

  • OM3 Fiber patch cord fiber

    OM3 Fiber patch cord fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    OM3 Fiber patch cord fiber OM3 bermaksud serat multi-mode 50 / 125um yang dioptimumkan untuk laser dan digunakan untuk sistem dengan jalur lebar yang tinggi. Sistem Patch OM3 adalah puncak dari reka bentuk gentian multimode. Untuk menggunakan protokol 10Gbs Ethernet baru dalam sistem serat optik memerlukan serat...

    Hubungi sekarang

  • APC LC Fiber Optical Patch Cord

    APC LC Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC APC Fiber Optical Patch Cord Kabel Patch Optik LC APC , 10 Gig Multimode 50/125, Duplex popular dengan rangkaian ketumpatan tinggi. Ini kabel patch lc lc ditamatkan dengan snap dalam penyambung optik gentian optik gaya. Mereka serasi dengan peranti plug-and-play seperti modul SFP dan transceiver XFP. Ini boleh...

    Hubungi sekarang

  • FC SM Fiber Patch Cord

    FC SM Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC SM Patch Cord Cord Patch Fiber Optic FC FC Terdapat dalam jenis Patch Cord MM dan SM Patch Cord . FC Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua Fiber Optic Jumper Cable adalah 100% optically tested untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. FC Patch...

    Hubungi sekarang

  • FO Multimode SC Patch Cord

    FO Multimode SC Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FO Multimode SC Patch Cord Kord patch gentian optik boleh diklasifikasikan kepada FC, SC, LC, MU dan ST. Dengan ferrules seramik berkualiti tinggi, ia mempunyai pematuhan yang baik dan Kehilangan Insertion yang rendah. Dan ia menggunakan Rangkaian intheTelecommunication, Penghantaran Data, Peralatan Ujian dan LAN CATV...

    Hubungi sekarang

  • SC PC Fiber Patch Cord

    SC PC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC PC Fiber Patch Cord SC PC Patch Cord adalah penting bagi rangkaian optik. Ia mempunyai SC Fiber Connector yang dipasang pada akhir kabel fiber optik. Siri SC-SC Patch dilengkapi dengan koleksi panjang dan penyambung yang komprehensif untuk memenuhi permintaan anda untuk penggunaannya. Patch Cord SC To SC mempunyai...

    Hubungi sekarang

  • OM3 Duplex Fiber Patch Cord

    OM3 Duplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    OM3 Duplex Fiber Patch Cord Kami adalah OM3 Duplex Patch Cord pembekal, kami juga menawarkan penghantaran cepat untuk SM Duplex Patch Cord . OM3 bermaksud serat multi-mode 50 / 125um dioptimumkan untuk laser dan digunakan untuk sistem dengan jalur lebar yang tinggi. Sistem kabel patch serat adalah puncak reka bentuk...

    Hubungi sekarang

  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord Mod Single Patch Cable LC Key Ciri-ciri pelbagai simplex Simplex, Duplex dan Mini Zip. Mod Single Patch Fiber Optic memenuhi memenuhi syarat RoHS, dan semua Kabel Patch Fiber Single Mode 100% optik diuji untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, ia sangat kos...

    Hubungi sekarang

  • 6 Patch Panel Fiber Optic Port

    6 Patch Panel Fiber Optic Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    6 Patch Panel Fiber Optic Port 6 Patch Panel Fiber Optic Port juga dipanggil Fiber Patch Panel . Fungsi utamanya ialah menamatkan Kabel Patch Fiber dan menyediakan akses sambungan ke gentian individu kabel. Panel Patch Fiber Optic adalah unit penamatan, yang direka untuk menyediakan ruang yang selamat dan teratur bagi...

    Hubungi sekarang

  • SC APC Fiber Patch Cord

    SC APC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC APC Fiber Patch Cord Syarikat kami adalah SC APC Fiber Patch Cord pembekal di China, Cord Patch Fiber SC / APC mempunyai Tahan Lama Baik, pertukaran baik dan penjajaran ketepatan tinggi. APC Fiber Patch Cord adalah penting bagi rangkaian optik. Siri Patch Fiber Patch APC dilengkapi dengan koleksi panjang dan...

    Hubungi sekarang

  • SC SC SM Duplex Patch Cord

    SC SC SM Duplex Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC APC Fiber Patch Cord Kami menawarkan kualiti SC-ST Fiber Patch Cord dengan harga yang kompetitif. SC SC SM Duplex Patch kami digunakan secara meluas dalam jaringan komunikasi optik dan aplikasi FTTH yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi. SC SC MM Fiber Patch Cord adalah...

    Hubungi sekarang

  • Multimode Simplex Duplex Cord Patch

    Multimode Simplex Duplex Cord Patch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Multimode Simplex Duplex Cord Patch Foclink menawarkan penyelesaian end-to-end dengan rangkaian produk kami yang termasuk, Fiber Optic Pigtail, Fiber Connectors, Fiber Patch Pannel dan aksesori fiber optik yang lain. Multimode Duplex Patch Cord adalah komponen ultra dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang...

    Hubungi sekarang

  • Panel Panel Saluran Serat Port 24

    Panel Panel Saluran Serat Port 24

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Panel Panel Saluran Serat Port 24 Panel Panah Saluran Serat Port 24 juga dikenali sebagai panel pengagihan serat. Fungsi utama Fiber Patch Panel adalah untuk menamatkan Kabel Patch Fiber dan menyediakan akses sambungan kepada gentian individu kabel. Panel Patch Fiber adalah unit penamatan, yang direka untuk...

    Hubungi sekarang

  • FC PC Fiber Optic Patch Cord

    FC PC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC PC Fiber Optic Patch Cord FC PC Fiber Patch Cord adalah yang paling popular Fiber Patch Cord yang digunakan hari ini, FC Fiber patchcord telah digunakan dalam getaran tinggi persekitaran. FC Patch Cord sepenuhnya boleh intermateable dengan produk FC. FC SC Fiber Patch Cord boleh mengetatkan secara tegas, tetapi...

    Hubungi sekarang

  • PVC Simplex Duplex cord patch fiber

    PVC Simplex Duplex cord patch fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    PVC Simplex Duplex cord patch fiber Pembekalan yang stabil telah mengikatkan tali pinggang optik Simplex Duplex Optical Patch yang digunakan secara langsung di dalam persekitaran yang berbeza tanpa perlindungan tambahan. Jaket keluar kedua menghalang Kabel Patch SM Optik SM Duplex dari kerosakan dan ia meningkatkan...

    Hubungi sekarang

  • SC / PC Fiber Optic Patch Cord

    SC / PC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC / PC Fiber Optic Patch Cord SC / PC Fiber Patch Cord diklasifikasikan oleh medium penghantaran (panjang atau jarak pendek), oleh penyambung pembinaan dan dengan pembinaan penutup teras penyambung. Kabel Patch Fiber Optic SC SC digunakan terutamanya pada panel patch serat atau untuk sambungan antara cawangan dan...

    Hubungi sekarang

  • SC OM3 Fiber Optic Jumper Cable

    SC OM3 Fiber Optic Jumper Cable

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC OM3 Fiber Optic Jumper Cable SC OM3 Fiber Patch Cord dengan gentian optik. Kabel Patch Fiber Optic OM3 kami mempunyai jaket luar polietilena (PE) hitam yang melindungi daripada kelembapan dan pendedahan cahaya matahari. Lapisan pe PE yang dilindungi dengan ketat melindungi jaket PVC berdiameter inner orange,...

    Hubungi sekarang

  • Kawat Patch Optik MPO / MTP

    Kawat Patch Optik MPO / MTP

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Kawat Patch Optik MPO / MTP MPO MTP Fiber Optic Patch Cord biasanya digunakan dalam pita patch gentian optik riben atau kipas reben dari pelbagai serat perakitan. Kabel optik gentian riben mempunyai pelbagai gentian kaca dalam setiap jaket tunggal, MTP / MPO juga teras teras gentian kaca di dalam setiap penyambung...

    Hubungi sekarang

  • Kabel Patch Fiber Optik Single Model

    Kabel Patch Fiber Optik Single Model

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Kabel Patch Fiber Optik Single Model Kabel Patch Serat Single Model sangat sesuai untuk jurutera yang memerlukan kabel patch gentian optik untuk kelajuan tinggi dan / atau penghantaran jarak jauh. Saiz mod, 8.3 / 125, ditulis dengan jelas pada jaket, jadi tidak akan ada kekeliruan dengan tali patch serat lain yang...

    Hubungi sekarang

  • LC Kepada FC Fiber Patch Cord

    LC Kepada FC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Kepada FC Fiber Patch Cord Kabel Patch Fiber Optic adalah dengan penyambung faktor bentuk kecil (SFF) dan sesuai untuk aplikasi berkepadatan tinggi. Penyambung patch serat mempunyai zirkonia seramik ferrule berukuran 1.25mm OD dengan sama ada PC atau APC endface, dan menyediakan pemilihan optimum dan pulangan...

    Hubungi sekarang

  • LC luar gentian patch cord

    LC luar gentian patch cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC luar gentian patch cord Kabel Patch Fiber Luaran yang terdapat dalam 2 teras dan 4 kombinasi teras boleh membawa isyarat kawalan atau mesej dengan kerugian minimum. LC Fiber Patch Outdoor LC direka untuk pengedaran & pengembalian cepat dan berulang di bawah persekitaran yang keras. LC LC kabel luar gentian...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com