Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Harga Penyambung Cepat - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Harga Penyambung Cepat)

  • LC Field Assembly Fiber Optical Fast Connector Price

    LC Field Assembly Fiber Optical Fast Connector Price

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    LC Field Assembly Fiber Optical Fast Connector Price LC Fast Connector Fttx adalah gentian optik yang terbenam, untuk memastikan wajah penggilap kilang yang terkawal, radius kelengkungan, puncak mengimbangi, ketinggian unjuran permukaan gentian optik permukaan akhir dan jisim seramik Penggunaan Fast Connector Price...

    Hubungi sekarang

  • Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian Optical To Ethernet Converter mengantara antara segmen 10Base-T atau 100Base-Tx dan segmen 100 Base-FX. Rangkaian Media Converter direka terutamanya untuk kumpulan kerja yang lebih tinggi, kelajuan / bandwidth yang lebih tinggi yang memerlukan pengembangan rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar

    Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar Tembaga Untuk Penukar Optik gentian boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel yang sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Harga Penukar...

    Hubungi sekarang

  • RJ45 Kepada Lan Harga Penukar Fiber Optik Lan

    RJ45 Kepada Lan Harga Penukar Fiber Optik Lan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    RJ45 Kepada Lan Harga Penukar Fiber Optik Lan Optik Lan Untuk Fiber Converterx boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Fiber Optic To RJ45 Converter Price...

    Hubungi sekarang

  • ODF Wall-Mounted Frame Pengedaran Serat dengan Harga

    ODF Wall-Mounted Frame Pengedaran Serat dengan Harga

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    ODF Wall-Mounted Frame Pengedaran Serat dengan Harga Rangka Pengedaran Optik Fiber ODF yang dipasang di dinding Sesuai untuk reben dan serat tunggal , Wall-Mounted ODF Boleh digunakan dalam kerangka pengedaran standard 19 '', 23 '' , Rangka Pengedaran

    Hubungi sekarang

  • Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic

    Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-012

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic Bekalan Penyambung Penyambung Fiber Optic Direka khas untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule muka menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menjilat atau...

    Hubungi sekarang

  • SC / pc Penyambung penyambung gentian optik

    SC / pc Penyambung penyambung gentian optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC / pc Penyambung penyambung gentian optik SC Fiber Optical Adapter juga dikenali sebagai lengan optik SC fiber optik. Satu penyesuai tunggal SC-APC termasuk mod tunggal dan penyesuai SC multimod, lengan zirkonia dan lengan gangsa, pengganding SC simplex dan duplex. Adaptor serat optik SC hibrid, seperti wanita...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Lelaki Fiber optik Ferrule Cleaning Box

    Penyambung Lelaki Fiber optik Ferrule Cleaning Box

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/day

    • Pesanan minimum: 1 Box

    Penyambung Lelaki Fiber optik Ferrule Cleaning Box Penyambung Lelaki Serat Optik Ferrule Cleaning Box berkesan menghilangkan bahan cemar seperti minyak, habuk dan partikel kotoran yang menyebabkan kehilangan sisipan yang tinggi dan pemantulan dan menyebabkan kerosakan penyambung kekal dan kegagalan rangkaian. Linen...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Pembersihan Optik untuk SC FC Penyambung LC

    Kotak Pembersihan Optik untuk SC FC Penyambung LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/day

    • Pesanan minimum: 1 Box

    Kotak Pembersihan Optik untuk SC FC Penyambung LC Kotak Membersihkan Optik untuk SC FC Penyambung secara berkesan menghilangkan bahan cemar seperti minyak, habuk dan zarah kotoran yang menyebabkan kehilangan sisipan yang tinggi dan pemantulan dan menyebabkan kerosakan penyambung kekal dan kegagalan rangkaian. Linen...

    Hubungi sekarang

  • Kotak bersih penyambung serat optik

    Kotak bersih penyambung serat optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/day

    • Pesanan minimum: 1 Box

    Kotak bersih penyambung serat optik The Kom Shine KCC-500 berkesan menghilangkan bahan cemar seperti minyak, habuk dan partikel kotoran yang menyebabkan kehilangan kemasukan dan pemantulan yang tinggi dan menyebabkan kerosakan penyambung kekal dan kegagalan rangkaian. Linen khas bebas anti-statik microfiber...

    Hubungi sekarang

  • UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik

    UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik UTP To Fiber Converter boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Optik Untuk Penukar Media Ethernet

    Hubungi sekarang

  • Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex

    Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex LC Duplex Adapter terdiri daripada badan luar polimer atau logam dan perhimpunan dalaman yang dilengkapi dengan penjajaran merchanism yang tepat. LC Adapter Duplex digunakan untuk sambungan dan gandingan antara penyambung aktif gentian. Penyesuai LC Pilih jenis yang...

    Hubungi sekarang

  • Lan Untuk Harga Penukar Fiber Optical RJ45

    Lan Untuk Harga Penukar Fiber Optical RJ45

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Lan Untuk Harga Penukar Fiber Optical RJ45 Lan To Fiber Converter boleh digunakan di mana saja di dalam rangkaian untuk mengintegrasikan teknologi baru dengan peralatan sedia ada untuk menyokong aplikasi baru, dan menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Fiber Optic To RJ45...

    Hubungi sekarang

  • Kabinet Penyambung Serat SMC Luaran

    Kabinet Penyambung Serat SMC Luaran

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 100000pcs /month

    • Pesanan minimum: 5 Bag/Bags

    Kabinet Penyambung Serat SMC Luaran Kabinet Sambat Gentian Optik Dipasang dengan Kaset Splicing Fiber Optic STST01, iaitu 12 teras setiap dulang, dan menyatukan splicing serat dan menampal bersama dalam satu kaset. Kabinet Fiber Optic Outdoor Sesuai untuk penyesuai SC, FC, LC dan ST.Kapasiti: Serat Optik Utama 24 ~ 96...

    Hubungi sekarang

  • Kit Penyambung Kabel Fiber Optic

    Kit Penyambung Kabel Fiber Optic

    • Pembungkusan: kotak runcit

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    • Model No.: FOC-FT-010

    • Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Kit Penyambung Kabel Fiber Optic Kit Penyambung Kabel Fiber Optic Direka khas untuk bekerja dengan baik dengan penyambung SC, FC, dan ST, SC Fiber Optical Connector Cleaner Instrumen Pen membersihkan hujung ferrule muka menghilangkan habuk, minyak dan puing-puing yang lain tanpa menjilat atau menggores muka akhir. SC...

    Hubungi sekarang

  • lC Harga Kabel Patch Fiber Optic

    lC Harga Kabel Patch Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    lC Harga Kabel Patch Fiber Optic Pengambilan LC ke LC Fiber Patch secara amnya adalah oren atau kelabu, dengan krim atau penyambung hitam, dan jarak penghantaran yang lebih pendek. Harga FC Patch Patch diperkuat oleh benang aramid dan dikelilingi oleh jaket pelindung. LC SC Fiber Optic Jumper dibina dari teras dengan...

    Hubungi sekarang

  • Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada

    Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Harga Serat Optik Optikal Harga Sc / Apc Upc Cepat Single-Mode Fusion Splice Cepat pada Fiber Optic 90 Degree Connector membolehkan sambungan teras optik mudah tanpa apa-apa amalan tambahan, atau pelekat. tidak memerlukan ruang kerja dengan menghubungkan dirinya dalam persekitaran yang mencabar seperti tiang telefon...

    Hubungi sekarang

  • 12 24 72 Penyambungan Sambilan Optik Sambungan Teras

    12 24 72 Penyambungan Sambilan Optik Sambungan Teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs Fiber Lampiran dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 24 72 Penyambungan Sambilan Optik Sambungan Teras Jenis menegak jenis penutup serat optik menyerupai kubah, oleh itu ia juga dipanggil jenis kubah. 12 24 72 Teras Sambungan Sempah Sambatan Optik. Mereka memerlukan spesifikasi yang sama seperti jenis mendatar. Mereka direka untuk aplikasi yang dikebumikan. Sambungan...

    Hubungi sekarang

  • Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC

    Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Spesifikasi Penyambung Serat Optik LC LC Spesifikasi Penyambung Optik LC termasuk kawat patch gentian optik versi singlemode dan multimode datang dengan ferrule seramik zirkonia dengan PC pra-digilap, UPC, APC. Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber Connector, LC Fiber...

    Hubungi sekarang

  • Penamatan Penyambung LC Fiber LC

    Penamatan Penyambung LC Fiber LC

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penamatan Penyambung LC Fiber LC Kombinasi unik saiz kecil dan klik penyambungan menjadikan Fiber LC LC Connector sebagai pilihan tepat untuk rangkaian anda. Penyambung CL Connection termination loss loss Simplex, duplex dan multi-fiber assemblies tersedia dalam standard dan custom. Permohonan ( Fiber Connector, FC...

    Hubungi sekarang

  • Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

    Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Jenis Penyambung FO LC Spesifikasi FO LC Connector Kehilangan kemasukan rendah dan kerugian pulangan .Multimode lc duplex penyambung Boots perumahan plastik plastik dan baut UL. Jenis Penyambung LC FO dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm atau 3.0mm. Permohonan ( Fiber Connector, FC Fiber Connector, SC Fiber...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single Untuk Penyambung Media Kabel Serat Multimode

    Mod Single Untuk Penyambung Media Kabel Serat Multimode

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mod Single Untuk Penyambung Media Kabel Serat Multimode Kabel Fiber Optic Converter UTP: RJ-45,10 / 100 / 1000Mbps; Serat: SC, 1000Mbps . Mod Single Serat Untuk Multimode Fiber Converter Ethernet Menyokong max 1536 byte Ethernet packet . Mod Single Untuk Penukar Media Multimode menyedari hubungan antara peralatan...

    Hubungi sekarang

  • LC Untuk Penyambung Media Copper Fiber Optic Ethernet

    LC Untuk Penyambung Media Copper Fiber Optic Ethernet

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    LC Untuk Penyambung Media Copper Fiber Optic Ethernet Ethernet To Fo Converter menyediakan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk menaik taraf rangkaian berasaskan tembaga kepada gentian optik untuk melanjutkan jangkauan isyarat. Lc Media Converter Menyediakan satu penyambung serat dan satu penyambung UTP....

    Hubungi sekarang

  • Quick Sc / upc Mekanikal Penyambung Optik Fiber

    Quick Sc / upc Mekanikal Penyambung Optik Fiber

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Quick Sc / upc Mekanikal Penyambung Optik Fiber Foclink penyambung cepat membuat penamatan gentian cepat, mudah dan boleh dipercayai. Penyambung optik gentian ini menawarkan penamatan tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada penggilap, tiada splicing, tidak pemanasan dan boleh mencapai parameter...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com