Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Harga Penukar Gigabit Media - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Harga Penukar Gigabit Media)

  • Mod Single Untuk Multimode FO Gigabit Price Converter Ethernet Media

    Mod Single Untuk Multimode FO Gigabit Price Converter Ethernet Media

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Mod Single Untuk Multimode FO Gigabit Price Converter Ethernet Media Multimode Fiber To Single Mode Fiber Converter adalah lampu kuasa dan penunjuk isyarat optik, yang boleh membantu menguji sumber kuasa dan status isyarat optik secara

    Hubungi sekarang

  • Penukar gentian optik gentian optik Gigabit

    Penukar gentian optik gentian optik Gigabit

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penukar gentian optik gentian optik Gigabit Penukar Fiber Optic boleh digunakan di mana sahaja di rangkaian untuk mengintegrasikan teknologi baru dengan peralatan sedia ada untuk menyokong aplikasi baru, teknologi dan pertumbuhan masa hadapan. Bukannya menaikkan harga secara keseluruhan. Penukar Gigabit Media boleh...

    Hubungi sekarang

  • Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter

    Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter Penukar Fiber Optic To Rj45r boleh menyediakan empat pelabuhan UTP 10/100 / 1000M dan dua slot SFP 1000M. Fiber Untuk Copper Media Converter Gigabit

    Hubungi sekarang

  • Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian Fiber To Copper Transceiver direka untuk memenuhi keperluan penggunaan baru bagi rangkaian gentian optik. Fiber To Lan Converter penukar berdiri sendiri membolehkan anda menyambung rangkaian Gigabit twisted-pair ke rangkaian serat optik dengan mudah dan kos efektif...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Media Converter

    Fiber Optic Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic Media Converter Penukar Fiber Media boleh menukar isyarat Optik-Elektrik Ethernet antara antara muka 10/100 / 1000M UTP (TX) dan antara muka gentian optik 1000M (FX). Ethernet gigabit 10/100 / 1000M tradisional boleh dilanjutkan kepada jarak 60km melalui pautan gentian optik. Penukar media boleh digunakan...

    Hubungi sekarang

  • Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media

    Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media Fiber Optic To Copper Converter boleh menukar isyarat Optical-Electric Ethernet antara antara muka 10/100 / 1000M UTP (TX) dan antara muka fiber optik 1000M (FX). Ethernet To Ofc Converter Ethernet menaik taraf papan serentak, penukar media boleh memanjangkan kehidupan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter Fiber Converter To Ethernet menyediakan Power over Ethernet (PoE) 15.4W ke peranti berkuasa (PD) seperti kamera IP, telefon VoIP dan titik akses tanpa wayar. Fast Ethernet Converter memanjangkan jarak penghantaran rangkaian dari 100m ke atas kabel tembaga hingga 120km ke...

    Hubungi sekarang

  • Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

    Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter Gigabit Ethernet Media Converters direka untuk memenuhi pematuhan penuh dengan keperluan alam sekitar (suhu operasi ambien, kejutan mekanikal, getaran, kelembapan dengan pemeluwapan, keadaan voltan tinggi / garis voltan rendah dan perlindungan voltan...

    Hubungi sekarang

  • Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter Penyambung Media Gentian Optik Gigabit bekalan transceiver gentian optik Ethernet untuk pengguna profesional untuk membangunkan produk pintar yang kuat. Mod Single Untuk Multimode Fiber Converter dengan 1 10 / 100M RJ45 fiber media converter. Multimode Media...

    Hubungi sekarang

  • Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian Optical To Ethernet Converter mengantara antara segmen 10Base-T atau 100Base-Tx dan segmen 100 Base-FX. Rangkaian Media Converter direka terutamanya untuk kumpulan kerja yang lebih tinggi, kelajuan / bandwidth yang lebih tinggi yang memerlukan pengembangan rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter

    Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter Fiber Optic Untuk penyambung media Ethernet adalah unit penukaran media transmisi Ethernet yang menghubungkan isyarat elektrik pada kabel pasangan terpiuh jarak pendek dan isyarat optik jarak jauh. Ethernet To Fiber Converter juga dipanggil serat untuk penukar Ethernet....

    Hubungi sekarang

  • Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar

    Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar Tembaga Untuk Penukar Optik gentian boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel yang sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Harga Penukar...

    Hubungi sekarang

  • RJ45 Kepada Lan Harga Penukar Fiber Optik Lan

    RJ45 Kepada Lan Harga Penukar Fiber Optik Lan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    RJ45 Kepada Lan Harga Penukar Fiber Optik Lan Optik Lan Untuk Fiber Converterx boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Fiber Optic To RJ45 Converter Price...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Penukar Media Gentian Gigabit Multimode LC

    Kotak Penukar Media Gentian Gigabit Multimode LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Kotak Penukar Media Gentian Gigabit Multimode LC Kotak Penukar Fiber boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. LC Fiber Media Converter adalah

    Hubungi sekarang

  • Gigabit Copper Single To Multimode Fiber Ethernet Switch Converter

    Gigabit Copper Single To Multimode Fiber Ethernet Switch Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Gigabit Copper Single To Multimode Fiber Ethernet Switch Converter Copper Fiber Media Converter menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Gigabit Fiber Converter adalah pemasang antara serat dengan fungsi peralatan 10Gbps Ethernet

    Hubungi sekarang

  • Gigabit Fiber Optic Untuk Penukar Media Ethernet

    Gigabit Fiber Optic Untuk Penukar Media Ethernet

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Gigabit Fiber Optic Untuk Penukar Media Ethernet Gigabit Ethernet Converter dengan Multi Opical Ports Multi Port Elektrik dan siri bekalan kuasa luaran ialah 10/100 / 1000M auto-adaptation Ethernet fiber optic media converter, yang menyokong isyarat elektrik berpasangan 10/100 / 1000BASE-TX dan lampu 1000BASE-FX...

    Hubungi sekarang

  • Copper To Fiber Ethernet Optic Media Converter

    Copper To Fiber Ethernet Optic Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Copper To Fiber Ethernet Optic Media Converter Ethernet ke Penukar Fiber Optik membolehkan anda menyambungkan pelbagai jenis media (pasangan berpintal, serat, bujuk) dalam rangkaian. Penyambung Media Tembaga ke Fiber adalah untuk memasukkan segmen serat ke dalam rangkaian tembaga. Ethernet To Fiber Media Converter...

    Hubungi sekarang

  • ODF Wall-Mounted Frame Pengedaran Serat dengan Harga

    ODF Wall-Mounted Frame Pengedaran Serat dengan Harga

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    ODF Wall-Mounted Frame Pengedaran Serat dengan Harga Rangka Pengedaran Optik Fiber ODF yang dipasang di dinding Sesuai untuk reben dan serat tunggal , Wall-Mounted ODF Boleh digunakan dalam kerangka pengedaran standard 19 '', 23 '' , Rangka Pengedaran

    Hubungi sekarang

  • Kotak Penukar Media Gigabit LC Multimode

    Kotak Penukar Media Gigabit LC Multimode

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Kotak Penukar Media Gigabit LC Multimode Box Converter Fiber Optic boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif kabel yang sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. LC Fiber Media ConverterConverter adalah

    Hubungi sekarang

  • Kotak Penukar Media Gigabit LC Multimode

    Kotak Penukar Media Gigabit LC Multimode

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Kotak Penukar Media Gigabit LC Multimode Box Converter Fiber Optic boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif kabel yang sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. LC Fiber Media ConverterConverter adalah

    Hubungi sekarang

  • UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik

    UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik UTP To Fiber Converter boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Optik Untuk Penukar Media Ethernet

    Hubungi sekarang

  • Lan Untuk Harga Penukar Fiber Optical RJ45

    Lan Untuk Harga Penukar Fiber Optical RJ45

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Lan Untuk Harga Penukar Fiber Optical RJ45 Lan To Fiber Converter boleh digunakan di mana saja di dalam rangkaian untuk mengintegrasikan teknologi baru dengan peralatan sedia ada untuk menyokong aplikasi baru, dan menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Fiber Optic To RJ45...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Serat Ethernet Kepada Penukar Penukar Tembaga tunggal

    Penyesuai Serat Ethernet Kepada Penukar Penukar Tembaga tunggal

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penyesuai Serat Ethernet Kepada Penukar Penukar Tembaga tunggal Mod Single Fiber To Copper Media Converter menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Fiber Optical Media Converter adalah c dari antara serat dengan fungsi peralatan 10Gbps Ethernet

    Hubungi sekarang

  • Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter

    Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter Fiber To Fiber Media Converter adalah penyesuai media optik gentian optik Ethernet 10/100 / 1000M, yang menyokong isyarat elektrik berpasangan 10/100 / 1000BASE-TX dan interconversion isyarat cahaya 1000BASE-FX. Cat5 To Fiber Converter memperluaskan had rangkaian...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com