Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Fiber Termination Box - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Fiber Termination Box)

  • Kotak Penamatan Gentian Luaran FTTH 4 Teras

    Kotak Penamatan Gentian Luaran FTTH 4 Teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Penamatan Gentian Luaran FTTH 4 Teras Peti Penamatan Serat Luaran mempunyai fungsi fungsi tetap, kimpalan, perlindungan terminal kabel; Peti penamatan gentian optik digunakan untuk melaksanakan kabel sambungan dan pigtails. Jenis Iber kabel optik penamatan F dengan plat berkualiti tinggi elektrolisis, semburan...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Terminal Pengedaran Serat Teras 16

    Kotak Terminal Pengedaran Serat Teras 16

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Piece/Pieces

    Kotak Terminal Pengedaran Serat Teras 16 Peti Terminal Pengedaran Fiber digunakan sebagai titik penamatan bagi kabel penyambung untuk menyambung dengan kabel drop dalam sistem rangkaian komunikasi FTTx. Penyambungan serat, pemisahan, pengedaran serat boleh dilakukan di Kotak Splitter Optik Fiber , dan Sementara itu...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Penamatan Fiber Optic Mounted Fiber untuk Kotak

    Kotak Penamatan Fiber Optic Mounted Fiber untuk Kotak

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 500

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Boot Termasuk Fiber Optic Termination Wall Peti Penamatan FTTH mempunyai fungsi fungsi tetap, kimpalan, perlindungan terminal kabel; Peti splice luar gentian optik digunakan untuk melaksanakan kabel sambungan dan kuncir. Harga Kotak Penamatan Serat Dengan plat elektrolisis berkualiti tinggi, semburan elektrostatik...

    Hubungi sekarang

  • 16 Kotak Penamatan Simpulan Optik Port Fiber

    16 Kotak Penamatan Simpulan Optik Port Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    16 Kotak Penamatan Simpulan Optik Port Fiber Kotak simpang serat optik FTTH digunakan pada penamatan akhir bangunan dan vila kediaman, untuk menetapkan dan menyempitkan dengan kuncir . Produk pengilang kotak serat boleh dipasang di dinding atau tiang (Dinding atau tiang dipasang). Boleh menyesuaikan pelbagai gaya...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Peti Fiber Luar ODF dalam Rangkaian Telekom

    Kotak Peti Fiber Luar ODF dalam Rangkaian Telekom

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Kotak Peti Fiber Luar ODF dalam Rangkaian Telekom Kotak Peti Fiber Luar ODF dalam Rangkaian Telekom boleh membetulkan kabel optik dan melindungi sambungan antara kabel dan pigtails , Peti Penamatan Serat ODF Terdapat pengenalan yang jelas. Rangkaian Telekom ODF Mudah untuk pemindahan, jumper dan ujian, Frame...

    Hubungi sekarang

  • FC APC SM SX Adapter

    FC APC SM SX Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    FC APC SM SX Adapter FC APC SM SX Adapter digunakan dalam sambungan gentian optik, kegunaan biasa adalah untuk menyediakan sambungan serat kabel ke kabel. Atongda menyediakan penyelesaian yang boleh dipercayai untuk penyambung serat, adaptoes gentian optik mod tunggal dan penyesuai gentian optik multimode boleh...

    Hubungi sekarang

  • 12 Peti Fiber Optik Port Fttx

    12 Peti Fiber Optik Port Fttx

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    12 Peti Fiber Optik Port Fttx Fttx 12 Ports Optical Fiber Box mampu menampung sehingga 16 pelanggan. 96 Kotak Penamatan Serat Optik Teras digunakan sebagai titik penamatan untuk kabel penyambung untuk menyambung dengan kabel drop dalam sistem rangkaian FTTx. Kotak Pemecahan Flex Box 24 Fttx mengintegrasikan sambungan...

    Hubungi sekarang

  • 8 Peti Pengedaran Serat FTTH Port

    8 Peti Pengedaran Serat FTTH Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    8 Peti Pengedaran Serat FTTH Port Kotak Pengedaran Serat Fusion adalah baik untuk penyimpanan penetapan kabel yang berjaya. Kotak Penghalang Serat Luaran yang digunakan untuk (dalaman dan luaran) (tiang dipasang, dipasang di dinding). Kabel, pigtail, kord patch berjalan melalui laluan sendiri tanpa mengganggu antara...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Penghapusan Kaca Pelabuhan 8 luar

    Kotak Penghapusan Kaca Pelabuhan 8 luar

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Penghapusan Kaca Pelabuhan 8 luar Peti Pengedaran Serat Optik Fon Luar Ia adalah baik untuk menyimpan penetapan kabel yang sesuai. 8 Port Flex Termination Box splicing Bahagian adalah mudah untuk kejuruteraan perlindungan dan penyelenggaraan. Permohonan Peti Penamatan Gentian Luaran dalam Rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC

    Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC Attenuators Serat ini terdiri daripada penyambung FC lelaki pada satu hujung dan penyambung FC wanita di hujung yang lain. Apabila hujung kabel dimasukkan ke dalam hujung betina, hujung lelaki yang lain boleh disambungkan ke peralatan di mana kabel sebaliknya akan menyambung...

    Hubungi sekarang

  • FC Flange Type Attenuator Optik Fiber

    FC Flange Type Attenuator Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC Flange Type Attenuator Optik Fiber Kami menyediakan FC UPC single mode fiber optic attenuator dan FC APC single mode Serat Attenuator, kedua-duanya mempunyai lengan seramik dan antara muka sambungan FC yang tepat. Pelbagai pengecilan adalah dari 1dB hingga 30dB tersedia. Penguat gentian FC mempunyai ketahanan kuasa...

    Hubungi sekarang

  • Green FC Fiber Optic Variable Attenuator

    Green FC Fiber Optic Variable Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Green FC Fiber Optic Variable Attenuator Kami menyediakan FC UPC single attenuator gentian optik mod dan attenuator fiber optik FC single mode, kedua-duanya mempunyai lengan seramik dan antara muka sambungan FC yang tepat. Pelbagai pengecilan adalah dari 1dB hingga 30dB yang tersedia. Penguat gentian FC mempunyai...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam)

    Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam)

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Penyesuai gentian optik ST-ST Multimode Simplex (Logam) Adatper Optik Fiber Optik ST STAM kami sesuai dengan standard cutout ST untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk antara muka ST, dan dilengkapi dengan mesin...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Peti Fiber Teras Kalis Air FTTH 24

    Kotak Peti Fiber Teras Kalis Air FTTH 24

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Kotak Peti Fiber Teras Kalis Air FTTH 24 24 Kotak Pengedaran Teras Optik digunakan sebagai titik pengakhiran untuk kabel penyambung untuk menyambung dengan kabel drop dalam sistem rangkaian komunikasi FTTx. Penyambungan serat, pembahagian, pengedaran serat boleh dilakukan di Peti Terminal Fiber Kalis Air ini,...

    Hubungi sekarang

  • FC-FC Attenuator With Plug Type

    FC-FC Attenuator With Plug Type

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC-FC Attenuator With Plug Type Kami membekalkan FC-FC Attenuator Dengan jenis Plug Jenis tunggal dan mod berbilang, kedua-duanya mempunyai lengan seramik dan antara muka sambungan FC yang tepat. Pelbagai pengecilan adalah dari 1dB hingga 30dB yang tersedia. Penguat gentian FC mempunyai ketahanan kuasa tinggi dan...

    Hubungi sekarang

  • Attenuator Fiber LC 5 Db LC

    Attenuator Fiber LC 5 Db LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Attenuator Fiber LC 5 Db LC Foclink menawarkan garis lebar dua panjang gelombang (1310 / 1550nm) penyambung gentian optik Singlemode. Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Attenuator Optik LC / PC SM digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kerugian cahaya...

    Hubungi sekarang

  • ST Fiber Optic Bare Adapter

    ST Fiber Optic Bare Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    ST Fiber Optic Adapter FOC membekalkan penyesuai fiber optik ST , termasuk jenis tunggal dan jenis multimod. Penyesuai gentian optik ST Bare ini adalah gaya simplex, Penyesuai untuk gpon kebanyakannya dengan lengan zirkonia, adapter lengan gangsa pilihan boleh didapati untuk multimode..Fiber Patch Cord, Fiber Adapter,...

    Hubungi sekarang

  • LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged

    LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged Foclink menawarkan Serat Attenuator, Ia termasuk Attenuator Optik Variabel, Attenuator Optik Dalam Talian, Attenuator Optik Tetap . Attenuator Optik LC / PC SM digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kerugian cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC,...

    Hubungi sekarang

  • Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC

    Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . Attenuator Fiber Optik Multimode PC PC LC digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kerugian cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC,...

    Hubungi sekarang

  • 10 db SC / UPC Attenuator

    10 db SC / UPC Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas dalam...

    Hubungi sekarang

  • LC / PC 10db Attenuator LC

    LC / PC 10db Attenuator LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC / PC 10db Attenuator LC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC / PC 10db Attenuator digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC, ST, MU attenuator tetap...

    Hubungi sekarang

  • 2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. 2U 48 Panel Patch Optik Fiber adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada...

    Hubungi sekarang

  • Wall Mounting 24 Cores Terminal Terminal Optik

    Wall Mounting 24 Cores Terminal Terminal Optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Wall Mounting 24 Cores Terminal Terminal Optik 24 Kotak Penamatan Fiber Optic Teras menyediakan penyelesaian kepadatan dinding yang tinggi untuk rangkaian generasi akan datang, yang bertujuan untuk menyediakan dan mengurus bilangan maksimum penamatan serat dalam ruang yang terhad. Ia biasanya dipasang dengan cara...

    Hubungi sekarang

  • LC Male to Attenuator Fiber Optic Perempuan

    LC Male to Attenuator Fiber Optic Perempuan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Mod Single Simplex LC Fiber Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC Male to Female Optic Fiber Attenuator digunakan dalam aplikasi di mana jumlah yang telah ditentukan sebelumnya kehilangan cahaya ditentukan.Kami menawarkan...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com