Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Fiber Patch Cord - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Fiber Patch Cord)

  • SC SX Fiber Optic Adapter

    SC SX Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC SX Fiber Optic Adapter SC Fiber Optic Adapter untuk PON PLC Splitter yang dihasilkan oleh Foclink's International Co., Limited mematuhi sepenuhnya piawai industri telekom dan bekerja dengan aplikasi seperti SC pigtails, splitters dan PLCs. Badan penyesuai SC Fiber SC menyediakan penyelesaian yang ringan namun...

    Hubungi sekarang

  • Lc Simplex Fiber Patch Cord

    Lc Simplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Lc Simplex Fiber Patch Cord LC Fiber Patch Cord adalah faktor bentuk kecil kompak penyambung serat LC. Gentian Patch Fiber mempunyai antara muka gaya RJ-45 dengan kehilangan sisipan yang rendah dan refleksi belakang yang rendah, kabel patch gentian mempunyai penjajaran ketepatan yang tinggi dan digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • SC Duplex Fiber Optic Adapter

    SC Duplex Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC Duplex Fiber Optic Adapter Menghapuskan tekanan menyambungkan Penyambung Duplex S anda dengan menggunakan penyesuai gaya snap-in ini. F iber Optic Cable Adapter dibuat untuk kekayaan pengedaran serat kami. SC Adapter Setiap D uplex Fiber optik penyesuai sesuai dengan selamat ke dalam slot yang ditetapkan dan...

    Hubungi sekarang

  • Duplex LC Fiber Optic Patch Cord

    Duplex LC Fiber Optic Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Dupleks Fiber Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua LC Duplex Patch Cord adalah 10 0% optik diuji untuk kehilangan kemasukan untuk memastikan kualiti yang tinggi, ia sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. Kabel Patch Fiber Optic termasuk mod tunggal 9/125 tunggal atau 50/125...

    Hubungi sekarang

  • Jenis Penyesuai Optik Fiber LC

    Jenis Penyesuai Optik Fiber LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Jenis Penyesuai Optik Fiber LC Lc Fiber Optic Adapter terdiri daripada polimer atau logam badan luar dan perhimpunan dalaman dilengkapi dengan penjajaran merchanism jajaran. Lc Fiber Coupler t dia menggabungkan lengan penjajaran gangsa / fosfor gangsa dan ketepatan polimer acuan dan ketepatan yang disediakan dengan...

    Hubungi sekarang

  • Multimode Lc Fiber Patch Cord

    Multimode Lc Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Multimode Lc Fiber Patch Cord Multimode Patch Cord digunakan terutamanya pada Fiber Patch Pane l atau untuk sambungan antara cawangan dan peralatan terminal. Patch Cord Fibra Optica juga digunakan secara meluas untuk transmisi data kadar bit yang tinggi, telekomunikasi, instrumen ujian, penamatan peranti aktif, LAN /...

    Hubungi sekarang

  • Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex

    Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 keping setiap kotak, 60 kotak setiap kadbod

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    Adapter Penyambung Rangkaian Fiber Optik LC Duplex LC Duplex Adapter terdiri daripada badan luar polimer atau logam dan perhimpunan dalaman yang dilengkapi dengan penjajaran merchanism yang tepat. LC Adapter Duplex digunakan untuk sambungan dan gandingan antara penyambung aktif gentian. Penyesuai LC Pilih jenis yang...

    Hubungi sekarang

  • Mod Single Lc Fiber Patch Cable

    Mod Single Lc Fiber Patch Cable

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Mod Single Lc Fiber Patch Cable Foclink adalah pengeluar optik Patch kabel profesional , Cord Patch LC kami digunakan secara meluas dalam aplikasi FTTH dan aplikasi FTTx, rangkaian pemprosesan data, rangkaian telekomunikasi dan lain-lain. Single Mode Fiber Patch Cord datang dengan pilihan anda simplex atau duplex...

    Hubungi sekarang

  • SC Simplex Fiber Patch Cord

    SC Simplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC Simplex Fiber Patch Cord Foclink's Rangkaian Patch Serat dan Serat Pigtail menawarkan pilihan mana-mana panjang, jenis penyambung gentian dan sama ada sarung PVC atau LSZH, Kawat Fiber Optic Patch adalah komponen yang boleh dipercayai yang mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan. SC Patch...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Adapter

    SC FC LC ST Fiber Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk multimode Fc Fiber Adapte r ada jenis perumahan...

    Hubungi sekarang

  • FTTH 48 Core Rack Mount Patch Panel ODF

    FTTH 48 Core Rack Mount Patch Panel ODF

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    FTTH 48 Core Rack Mount Patch Panel ODF FTTH 48 Core Rack Mount ODF, Patch Panel ODF, Fiber Optic Box dinding luar, Peti Terminal Fibre (OTB), 48 Core Rack Mount ODF terutama digunakan untuk menghubungkan kabel optik dalaman / luaran, Fiber Patch Cord dan Fiber Pigtail

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Patch Cord

    SC FC LC ST Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC FC LC ST Fiber Patch Cord Kabel patch serat menghantar satu isyarat cahaya pada satu masa, dan SC Patch Cord boleh digunakan untuk berjalan lebih lama daripada multimode kerana mereka mempunyai lebih banyak penentangan terhadap pelemahan. Teras kabel Duplex Fiber Patch adalah 9 / 125μ (mikron). Kabel Patch Optik...

    Hubungi sekarang

  • SC Multimode Fiber Patch Cord

    SC Multimode Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC Multimode Fiber Patch Cord Ciri-ciri Patch Cord SC Multimode Key pelbagai adat Simplex, Duplex dan Mini Zip, mod tunggal (SM) dan mod multi (MM) Fiber Optic Patch Jenis Cord Serat Penyambung termasuk ST, FC, SC, LC, MU, MTRJ, E2000 -etc.,. yang boleh dibina untuk spesifikasi anda. SC optik Patch Cord kami dan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic PLC Splitter Coupler Price

    Fiber Optic PLC Splitter Coupler Price

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    Fiber Optic PLC Splitter Coupler Price Splitter Fiber Optic Plc boleh didapati dengan 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32 dan 1x64 konfigurasi dengan mod tunggal atau gentian multimode dan kami menawarkan semua penyambung jenis pra-penyambung seperti Penyambung SC, FC, ST, LC. Pembawa Coupler Fiber Optic Splitter Tiga Tingkap 250um...

    Hubungi sekarang

  • ST Multimode Fiber Patch Cord

    ST Multimode Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    ST Multimode Fiber Patch Cord ST Fiber Patch Cord adalah Patch Cord Fibra yang digunakan untuk melampirkan satu peranti yang lain untuk penghalaan isyarat. P tali keluli ST dengan penyambung gentian ST, dibuat di China dengan harga OEM, masa penghantaran yang cepat. Dalam kes ujian, Cord Patch Multimode Fiber...

    Hubungi sekarang

  • FC Simplex Fiber Patch Cord

    FC Simplex Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC Simplex Fiber Patch Cord FC Patch Cord mempunyai pita keluli tahan karat helical di atas gentian buffer yang dikelilingi oleh lapisan aramid dan mesh keluli tahan karat dengan jaket luar. Cangkangnya yang tahan lasak dengan keluli dan kevlar lebih kuat daripada FO Patch Cord yang biasa dan mempunyai suhu operasi...

    Hubungi sekarang

  • FC Duplex Optical Patch Cord

    FC Duplex Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC Duplex Optical Patch Cord FC FC Patch Cord adalah kurang pengurangan apabila bengkok atau berpintal berbanding dengan Patch Fiber Optik tradisional dan ini akan menjadikan pemasangan dan penyelenggaraan Dual Patch Cable lebih efisien. FC Patch Cord juga boleh menjimatkan lebih banyak ruang untuk pengkabelan...

    Hubungi sekarang

  • FO SC APC Single Pigtail

    FO SC APC Single Pigtail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Setiap pigtail dalam gabung plstic

    • Keupayaan bekalan: 40000pcs/week

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    FO SC APC Single Pigtail Fiber Optic Pigtail SC APC SM 9 125 Foclink membekalkan mod tunggal 9/125, multimode 50/125 dan multimode 62.5 / 125 jenis. SC / APC Fiber Optic Pigtails mempunyai pelbagai PC, UPC, dan penyambung APC. SC APC Fiber Pigtail boleh didapati dalam versi simplex atau duplex, dengan Reka bentuk SC...

    Hubungi sekarang

  • Singlemode FC Fiber Patch Cord

    Singlemode FC Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Singlemode FC Fiber Patch Cord Kabel Patch Singlemode boleh digunakan sebagai alat kelengkapan dan wayar kawasan kerja. Pengertian 'mod' seperti dalam Singlemode merujuk kepada mod penghantaran cahaya gentian optik dalam teras Cord Fiber Patch FC , Singlemode memancarkan sinar cahaya atau mod cahaya secara...

    Hubungi sekarang

  • 1x4 1x8 1x16 PLC Jenis Optik Fiber Splitter Box

    1x4 1x8 1x16 PLC Jenis Optik Fiber Splitter Box

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    1x4 1x8 1x16 PLC Jenis Optik Fiber Splitter Box Splc Fiber Optic Splitter direka menggunakan teknologi Waveguide silika optik dan menawarkan penyelesaian kos rendah untuk pengedaran isyarat optik. Fiber Optik Splitter mempunyai kehilangan sisipan yang rendah dan kehilangan bergantung kepada polarisasi, saiz kecil,...

    Hubungi sekarang

  • OM3 Fiber patch cord fiber

    OM3 Fiber patch cord fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    OM3 Fiber patch cord fiber OM3 bermaksud serat multi-mode 50 / 125um yang dioptimumkan untuk laser dan digunakan untuk sistem dengan jalur lebar yang tinggi. Sistem Patch OM3 adalah puncak dari reka bentuk gentian multimode. Untuk menggunakan protokol 10Gbs Ethernet baru dalam sistem serat optik memerlukan serat...

    Hubungi sekarang

  • APC LC Fiber Optical Patch Cord

    APC LC Fiber Optical Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC APC Fiber Optical Patch Cord Kabel Patch Optik LC APC , 10 Gig Multimode 50/125, Duplex popular dengan rangkaian ketumpatan tinggi. Ini kabel patch lc lc ditamatkan dengan snap dalam penyambung optik gentian optik gaya. Mereka serasi dengan peranti plug-and-play seperti modul SFP dan transceiver XFP. Ini boleh...

    Hubungi sekarang

  • FC SM Fiber Patch Cord

    FC SM Fiber Patch Cord

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: pek kabel patch gentian optik dalam beg opp percuma dan kemudian dalam kotak kadbod

    • Keupayaan bekalan: 5000pieces/day

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FC SM Patch Cord Cord Patch Fiber Optic FC FC Terdapat dalam jenis Patch Cord MM dan SM Patch Cord . FC Patch Cord memenuhi RoHS compliant, dan semua Fiber Optic Jumper Cable adalah 100% optically tested untuk kehilangan sisipan untuk memastikan kualiti yang tinggi, sangat kos efektif untuk kabel rangkaian. FC Patch...

    Hubungi sekarang

  • LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC

    LC Perempuan Kepada Penyesuai Optik Lelaki FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 50 pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    LC Perempuan Kepada Penyesuai Hibrid Optik Fiber Male FC LC ke FC Fiber Optic Adapters digunakan untuk menyambungkan dua kabel patch gentian optik bersama untuk merealisasikan peralihan antara antara muka yang berbeza. dan LC FC Adapter mereka boleh digunakan dengan sama ada mod tunggal atau kabel patch multimode. LC...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com