Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Fiber Optic Fast Connector - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Fiber Optic Fast Connector)

  • Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector

    Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Ft Fiber Optic SC APC Fast Quick Connector Penggunaan concentricity tinggi seramik ferrule Fiber Optik FT SC Penyambung cepat tertanam memastikan kehilangan sisipan yang rendah dan kerugian pulangan yang tinggi Penyambung Perhimpunan Field ketepatan V-groove yang akan dipotong pada mekanisme penguncian gelangsar tapak...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Fast Fiber Optik SC SC Optik

    Penyambung Fast Fiber Optik SC SC Optik

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penyambung Fast Fiber Optik SC SC Optik Menggunakan penyambung cepat Fiber Optic Fiber SC SC , mungkin untuk meningkatkan fleksibiliti reka bentuk pendawaian optik serta mengurangkan masa yang diperlukan untuk penamatan serat. Sambung Serat Fiber Optic Fast adalah penyelesaian yang popular untuk pendawaian optik di...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Fast Connector SC UPC

    Fiber Optic Fast Connector SC UPC

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic Fast Connector SC Fiber optik cepat penyambung SC adalah peranti pasif, digunakan untuk menyambung kabel gentian optik untuk membentuk patch optik berterusan. SC UPC cepat penyambung telah digunakan secara meluas dalam penghantaran gentian optik, panel patch serat, dan gentian optik ujian instruments.The...

    Hubungi sekarang

  • Fc Fast Connector Optical Fiber Optic Quick Connector

    Fc Fast Connector Optical Fiber Optic Quick Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penyambung Penyambung Serat Optik FC Penyambung FC penyambung gentian optik penyambung cepat adalah dalaman V-Groove reka bentuk penjajaran, bahan PEI, tepat suntikan membentuk, permukaan licin, regangan rintangan. FC Fiber optik penyambung Fast reka bentuk struktur lozenge, pemasangan yang mudah, menjimatkan masa,...

    Hubungi sekarang

  • FC Quick Assembly Optical Fiber Fast Connector

    FC Quick Assembly Optical Fiber Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    FC Quick Assembly Optical Fiber Fast Connector Penyambung Penyambung Fiber Optik FC Penyambung adalah reka bentuk penjajaran V-Groove dalaman, bahan PEI, pengacuan suntikan yang tepat, permukaan licin, rintangan regangan. Reka bentuk FC Fiber Optic Fast Connector lozenge struktur, pemasangan mudah, menjimatkan masa,...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Fast Fiber Optic FT SC / APC 9/125

    Penyambung Fast Fiber Optic FT SC / APC 9/125

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penyambung Fast Fiber Optic FT SC / APC 9/125 Penyambung Penyambung Fungsian Lapang SC / APC membuat penamatan serat cepat, mudah dan boleh dipercayai. Penyambung optik gentian ini menawarkan penamatan tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada penggilap, tiada splicing, tidak pemanasan dan boleh...

    Hubungi sekarang

  • SC APC / UPC Fiber Optic Fast Fast Connector

    SC APC / UPC Fiber Optic Fast Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC APC / UPC Fiber Optic Fast Fast Connector Produk ini adalah Fiber Optic SC APC Plastik Penyambung Pantas tertanam serat optik muka penggilapan unjuran tinggi dan jisim seramik Penggunaan Ftth SC APC / UPC Gentian optik Penyambung yang tinggi concentricity seramik ferrule Gentian optik SC APC plastik Penyambung...

    Hubungi sekarang

  • SC / UPC Single Mode Penyambung Pemasangan Pantas 9/125 Fiber Optic Fast Connector

    SC / UPC Single Mode Penyambung Pemasangan Pantas 9/125 Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC / UPC Single Mode Penyambung Pemasangan Pantas 9/125 Fiber Optic Fast Connector SC PC Fusion Splicing On Connector Fast membuat penamatan serat cepat, mudah dan boleh dipercayai. Perhimpunan Cepat Penyambung SM 9/125 menawarkan penamatan tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada penggilap, tiada...

    Hubungi sekarang

  • SC Apc Single Mode Fiber Optic Fast Connector

    SC Apc Single Mode Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Apc Single Mode Fiber Optic Fast Connector FTTH SC Fast Connector direka untuk kualiti tinggi dan kecekapan tinggi untuk pemasangan. Struktur kedudukan crimping adalah reka bentuk yang unik, dan tidak perlu merekatkan, tidak menggilap sebarang bahan habis. Penyambung Fiber Fast Mode Single mengadopsi struktur serat...

    Hubungi sekarang

  • SC Apc Waterproof Fiber Optic Fast Connector

    SC Apc Waterproof Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Apc Waterproof Fiber Optic Fast Connector SM Assembly SC APC Fiber Optic Fast Connector Precision metal V-Groove komponen dengan co-bersama sendiri berpusat, sangat baik dan tahan lama menetapkan harta. Struktur Penyambung Kalis Air SC APC berdasarkan teknologi crimping kotak yang unik. Menetapkan gentian Bending...

    Hubungi sekarang

  • SC UPC SM Fiber Optic Fast Fast Connector

    SC UPC SM Fiber Optic Fast Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC UPC SM Fiber Optic Fast Fast Connector Komponen V-Groove ketepatan Cepat Penyambung Cepat dengan kepekatan bersama yang berpusatkan diri, sangat baik dan tahan lama bersama. Struktur Penyambung Cepat SM pada teknologi crimping kotak yang unik. SC SM Fiber Optic Quick Connector menghilangkan apa-apa keperluan untuk...

    Hubungi sekarang

  • SC Apc Plastic Quick Fiber Optic Fast Connector Square

    SC Apc Plastic Quick Fiber Optic Fast Connector Square

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Apc Plastic Quick Fiber Optic Fast Connector Square SC Apc Fiber Optic Fast Connector digunakan untuk penyambung gentian optik yang dipasang di bidang , yang digunakan secara meluas dalam fiber optik ke rumah (FTTH) rangkaian optik, untuk memasang kabel drop cepat. SC Penyambung Cepat sejajar dengan V-groove...

    Hubungi sekarang

  • SC Apc Fiber Optic Fast Connector

    SC Apc Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC Apc Fiber Optic Fast Connector Penyambung Cepat SC APC menggabungkan sistem alat baji boleh guna baru, bahan penggilap, Penyambung SC APC dengan itu membolehkan penyediaan dan penamatan gentian optik dalam sebahagian kecil daripada masa kaedah konvensional yang lain. Penyambung gentian optik SC Apc juga menggunakan...

    Hubungi sekarang

  • Hot Melt jenis SC Fiber Optic Fast Connector

    Hot Melt jenis SC Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Hot Melt jenis SC Fiber Optic Fast Connector Foclink penyambung cepat membuat penamatan gentian cepat, mudah dan boleh dipercayai. Penyambung optik gentian ini menawarkan penamatan tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada penggilap, tiada splicing, tidak pemanasan dan boleh mencapai parameter...

    Hubungi sekarang

  • SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector

    SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC / APC SC / UPC Fiber Optic Fast Connector Foclink penyambung cepat membuat penamatan gentian cepat, mudah dan boleh dipercayai. Penyambung optik gentian ini menawarkan penamatan tanpa sebarang masalah dan tidak memerlukan epoksi, tiada penggilap, tiada splicing, tidak pemanasan dan boleh mencapai parameter...

    Hubungi sekarang

  • Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc

    Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc Penggunaan Fiber Optic Fast Connectoc SC APC konsentris tinggi serat ferrule Ft SC APC / UPC Fiber Optic Fast Connector serat tertanam memastikan kehilangan sisipan yang rendah dan kehilangan pulangan yang tinggi ketepatan prestasi optik...

    Hubungi sekarang

  • Fc Lc Sc Straight-Through Field Assembly Singlemode Apc Fiber Optic Fast Quick Connector

    Fc Lc Sc Straight-Through Field Assembly Singlemode Apc Fiber Optic Fast Quick Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fc Lc Sc Straight-Through Field Assembly Singlemode Apc Fiber Optic Fast Quick Connector Penyambung Apk Fiber Optic Singlemode Fc Apc telah menjadi penyelesaian yang popular untuk pendawaian optik di dalam bangunan dan lantai untuk aplikasi LAN & CCTV dan dengan pengembangan FTTH, sudah membuktikan dirinya sebagai...

    Hubungi sekarang

  • FTTH 16 pelabuhan fibra optica cajas tidur

    FTTH 16 pelabuhan fibra optica cajas tidur

    • Jenama: Foclink OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    FTTH 16 pelabuhan fibra optica cajas tidur Fibra Optica Cajas Nap adalah pengganding PLC terpakai kepada pautan akses terminal FTTH sistem akses. Optica Cajas Nap terutamanya untuk menyambung dan melindungi kabel gentian untuk FTTH. Ini FTTH Fiber Optica Cajas Nap terpakai untuk ruang komunikasi dan pelbagai...

    Hubungi sekarang

  • 3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic SC APC Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic LC Patch Panel odf 24 teras Foclink FPP Series adalah Sliderable Type 19 Inch Patch Pane l mengandungi 12 Panel Patch Fiber Port, 24 Panel Fiber Patch Port, 48 Patch Panel Fiber Port, 96 Patch Panel Fiber Port, 144 Patch Panel Fiber Port . 24 Panel Panel Patch LC sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC LC Fiber Patch Panel 48 Port Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. FPP-48P-006 adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada jenis...

    Hubungi sekarang

  • SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel SC 19 inci 144 Fiber Patch Panel mempunyai kelengkapan gelongsor logam dengan fungsi mengunci diri menghalang laci daripada jatuh apabila bergerak; SC 19 Panel Panel Inci untuk ST, SC, LC, MTRJ, penyesuai FC. Laci adalah papan induk untuk splicing, mudah untuk menarik balik gentian...

    Hubungi sekarang

  • 2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    2U 48 Panel Patch Optik Fiber Kotak Pengedaran Serat Optik, ODF UNIT, Kotak penamat gentian optik menyediakan sambungan cawangan untuk penamatan serat. 2U 48 Panel Patch Optik Fiber adalah unit bersepadu untuk pengurusan serat, dan boleh digunakan sebagai kotak pengedaran. Panel Panel Fiber Port 24 membahagikan kepada...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com