Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Fc To St Adapter - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Fc To St Adapter)

  • FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

    FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST Ini FC Untuk ST Fiber Optic Adapters boleh menyediakan penamatan serabut cepat dan mudah di lapangan. Pilihan tersedia untuk 900 mikron yang membolehkan pemasang untuk menamatkan dan membuat sambungan dalam beberapa minit pada peralatan dan panel patch serat....

    Hubungi sekarang

  • LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC APC Singlemode Serat Optik Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC APC Singlemode Attenuator optik digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC,...

    Hubungi sekarang

  • 3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    3db Fiber Optic Attenuator SC-APC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic SC APC Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara...

    Hubungi sekarang

  • 0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    0db Attenuator Fiber Optik SC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. SC / apc Tetap Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas...

    Hubungi sekarang

  • Atduator LC Variabel Optik Berbeza

    Atduator LC Variabel Optik Berbeza

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Atduator LC Variabel Optik Berbeza Foclink menawarkan garis lebar dua panjang gelombang (1310 / 1550nm) penguat gentian optik Singlemode. Serat Attenuator termasuk Attenuator Optik Variabel, Attenuator Optik Dalam Talian, Ateduator Optik xed. Attenuators tetap digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya...

    Hubungi sekarang

  • 12 Port FC Fiber Patch Panel

    12 Port FC Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 Port FC Fiber Patch Panel 12 Port FC Fiber Patch Panel dengan Fiber Pigtail dan Fiber Optic adapter mengandungi satu 12 Port Fiber Patch Panel , FC Adapter s dan Pigtail FC . Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang memasang pigtails dan adapter di Panel Patch Fiber Optic di tapak. Kotak boleh dibekalkan untuk...

    Hubungi sekarang

  • Wall Mounted ODF Steel-rolling Cold

    Wall Mounted ODF Steel-rolling Cold

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Wall Mounted ODF Steel-rolling Cold kehilangan polarisasi dan penyisipan yang lebih rendah , pengaliran yang baik dan stabil dan boleh dipercayai, Wall Mount ODF Prestasi optik yang baik dengan konsistensi yang tinggi , titik sambungan keluli sejuk dan titik akses rangkaian dalam projek rangkaian akses serat. kotak...

    Hubungi sekarang

  • 12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame

    12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 unit ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 24 48 Port ODF Optical Distribution Frame Fiber ODF 48 Port Digunakan untuk pelbagai bingkai pengedaran gentian optik, kabinet pengedaran dan kabinet sambungan kabel optik. Serat ODF 12 Port Memohon dulang splice optik berstruktur serat optik untuk menggunakan sepenuhnya kedua-dua belah papan. Ia sesuai untuk kabel...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic ODF 12 Fiber FC

    Fiber Optic ODF 12 Fiber FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 2PCS / Kadbod

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Sijil: ISO,SGS,CE

    Rangka Pengedaran Serat Optik ODF Penerangan: ODF dengan pigtails dan adapter mempunyai satu ODF, adapter dan pigtail. Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang dipasang memasang pigtails dan penyesuai di ODF di tapak. Kotak boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Semua ODFs boleh ditarik dan direka...

    Hubungi sekarang

  • LC Male to Attenuator Fiber Optic Perempuan

    LC Male to Attenuator Fiber Optic Perempuan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Mod Single Simplex LC Fiber Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC Male to Female Optic Fiber Attenuator digunakan dalam aplikasi di mana jumlah yang telah ditentukan sebelumnya kehilangan cahaya ditentukan.Kami menawarkan...

    Hubungi sekarang

  • Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC

    Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC Attenuators Serat ini terdiri daripada penyambung FC lelaki pada satu hujung dan penyambung FC wanita di hujung yang lain. Apabila hujung kabel dimasukkan ke dalam hujung betina, hujung lelaki yang lain boleh disambungkan ke peralatan di mana kabel sebaliknya akan menyambung...

    Hubungi sekarang

  • Attenuator LC Fiber Optik Perempuan

    Attenuator LC Fiber Optik Perempuan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC Fiber Optic Male to Female Attenuator Foclink menawarkan garis lebar dua panjang gelombang (1310 / 1550nm) penguat gentian optik Singlemode. Fiber Attenuator termasuk Attenuator optik boleh ubah, Inline optik Attenuator, Tetap optik Attenuator .Ini serba boleh dalam talian attenuators adalah penyelesaian yang...

    Hubungi sekarang

  • Panel Pan Fiber Optic ST Din Rail

    Panel Pan Fiber Optic ST Din Rail

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Panel Pan Fiber Optic ST Din Rail Foclink FPP Series adalah Slidable Type ST Din Rail Fiber Optic Patch Panel adalah dari 6 port ke 144 ports. Ia sesuai untuk kegunaan dalam rangkaian telekomunikasi, sistem pusat Patch Cord optik pejabat pejabat dan rangkaian serat premis. Panel Penamatan Serat dengan 2 pelabuhan...

    Hubungi sekarang

  • FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter FTTH Hibrid SC Perempuan kepada LC Male Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC

    Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC Semua FC-FC / PC Simplex Fiber Adapter ini dilengkapi dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian multimode FC terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC /...

    Hubungi sekarang

  • Adatper FC Fiber Optic

    Adatper FC Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai Fiber Optic FC / PC APC UPC SM SX Semua Penyesuai Optik PC FC ini dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM...

    Hubungi sekarang

  • ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

    ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    ST Multimode Simplex Fiber Adaptor Optik Penyesuai ST Fiber kami sesuai dengan stail ST standard untuk panel patch, kaset, plat penyesuai, pemasangan dinding dan banyak lagi. Penyesuai logam gaya tong ini mempunyai reka bentuk kunci twist untuk antaramuka ST, dan dilengkapi dengan mesin basuh dan mesin basuh kunci. ST...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Adapter

    SC FC LC ST Fiber Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk multimode Fc Fiber Adapte r ada jenis perumahan...

    Hubungi sekarang

  • LC APC Fiber Optic Variable Attenuator

    LC APC Fiber Optic Variable Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC APC Fiber Optic Variable Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC APC Fiber Optic Variable Attenuator digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC,...

    Hubungi sekarang

  • LC / PC 10db Attenuator LC

    LC / PC 10db Attenuator LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC / PC 10db Attenuator LC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . LC / PC 10db Attenuator digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kehilangan cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC, SC, ST, MU attenuator tetap...

    Hubungi sekarang

  • 10 db SC / UPC Attenuator

    10 db SC / UPC Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    10 db SC / UPC Attenuator Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap. Fiber Optic Attenuator adalah komponen yang dipasang dalam sistem penghantaran gentian optik yang mengurangkan kuasa dalam isyarat optik. Ia digunakan secara meluas dalam...

    Hubungi sekarang

  • Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC

    Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Attenuator Serat Optik Fiber Multimode LC Foclink menawarkan Serat Attenuator termasuk Variabel Optik Attenuator, Attenuator Optik Inline, Attenuator Optik Tetap . Attenuator Fiber Optik Multimode PC PC LC digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kerugian cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC, FC,...

    Hubungi sekarang

  • LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged

    LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    LC Singlemode Tetap Attenuator Fiber Optik Flanged Foclink menawarkan Serat Attenuator, Ia termasuk Attenuator Optik Variabel, Attenuator Optik Dalam Talian, Attenuator Optik Tetap . Attenuator Optik LC / PC SM digunakan dalam aplikasi di mana jumlah kerugian cahaya yang telah ditetapkan ditentukan.Kami menawarkan LC,...

    Hubungi sekarang

  • FC Flange Type Attenuator Optik Fiber

    FC Flange Type Attenuator Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC Flange Type Attenuator Optik Fiber Kami menyediakan FC UPC single mode fiber optic attenuator dan FC APC single mode Serat Attenuator, kedua-duanya mempunyai lengan seramik dan antara muka sambungan FC yang tepat. Pelbagai pengecilan adalah dari 1dB hingga 30dB tersedia. Penguat gentian FC mempunyai ketahanan kuasa...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com