Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Fc Quick Assembly Connector - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Fc Quick Assembly Connector)

  • FC Quick Assembly Optical Fiber Fast Connector

    FC Quick Assembly Optical Fiber Fast Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    FC Quick Assembly Optical Fiber Fast Connector Penyambung Penyambung Fiber Optik FC Penyambung adalah reka bentuk penjajaran V-Groove dalaman, bahan PEI, pengacuan suntikan yang tepat, permukaan licin, rintangan regangan. Reka bentuk FC Fiber Optic Fast Connector lozenge struktur, pemasangan mudah, menjimatkan masa,...

    Hubungi sekarang

  • 12 Port FC Fiber Patch Panel

    12 Port FC Fiber Patch Panel

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    12 Port FC Fiber Patch Panel 12 Port FC Fiber Patch Panel dengan Fiber Pigtail dan Fiber Optic adapter mengandungi satu 12 Port Fiber Patch Panel , FC Adapter s dan Pigtail FC . Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang memasang pigtails dan adapter di Panel Patch Fiber Optic di tapak. Kotak boleh dibekalkan untuk...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic ODF 12 Fiber FC

    Fiber Optic ODF 12 Fiber FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 2PCS / Kadbod

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Sijil: ISO,SGS,CE

    Rangka Pengedaran Serat Optik ODF Penerangan: ODF dengan pigtails dan adapter mempunyai satu ODF, adapter dan pigtail. Bahagian dihantar secara berasingan, Pemasang dipasang memasang pigtails dan penyesuai di ODF di tapak. Kotak boleh dibekalkan untuk mengandungi serat 6 hingga 144. Semua ODFs boleh ditarik dan direka...

    Hubungi sekarang

  • Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC

    Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Flange Serat Optik Attenuator 10 dB FC Attenuators Serat ini terdiri daripada penyambung FC lelaki pada satu hujung dan penyambung FC wanita di hujung yang lain. Apabila hujung kabel dimasukkan ke dalam hujung betina, hujung lelaki yang lain boleh disambungkan ke peralatan di mana kabel sebaliknya akan menyambung...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC

    Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai PC PC Fiber Optik FC APC Semua FC-FC / PC Simplex Fiber Adapter ini dilengkapi dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian multimode FC terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC /...

    Hubungi sekarang

  • Adatper FC Fiber Optic

    Adatper FC Fiber Optic

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Penyesuai Fiber Optic FC / PC APC UPC SM SX Semua Penyesuai Optik PC FC ini dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk penyesuai gentian FC multimode terdapat jenis perumahan gangsa pilihan. Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Adaptor Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM...

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Adapter

    SC FC LC ST Fiber Adapter

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 25pcs / pek; 4 kotak (26cm * 26cm * 26cm) dalam kotak yang lebih besar (40cm * 50cm * 50cm)

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    SC FC LC ST Fiber Adapter Kami menyediakan Fiber Fiber Optic Adapter , termasuk jenis persegi, jenis tunggal D dan jenis double D, dalam mod tunggal dan versi multimode. Penyesuai gentian optik semua penyesuai ini adalah dengan perumahan logam dan lengan seramik, untuk multimode Fc Fiber Adapte r ada jenis perumahan...

    Hubungi sekarang

  • FC Flange Type Attenuator Optik Fiber

    FC Flange Type Attenuator Optik Fiber

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC Flange Type Attenuator Optik Fiber Kami menyediakan FC UPC single mode fiber optic attenuator dan FC APC single mode Serat Attenuator, kedua-duanya mempunyai lengan seramik dan antara muka sambungan FC yang tepat. Pelbagai pengecilan adalah dari 1dB hingga 30dB tersedia. Penguat gentian FC mempunyai ketahanan kuasa...

    Hubungi sekarang

  • FC-FC Attenuator With Plug Type

    FC-FC Attenuator With Plug Type

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC-FC Attenuator With Plug Type Kami membekalkan FC-FC Attenuator Dengan jenis Plug Jenis tunggal dan mod berbilang, kedua-duanya mempunyai lengan seramik dan antara muka sambungan FC yang tepat. Pelbagai pengecilan adalah dari 1dB hingga 30dB yang tersedia. Penguat gentian FC mempunyai ketahanan kuasa tinggi dan...

    Hubungi sekarang

  • Green FC Fiber Optic Variable Attenuator

    Green FC Fiber Optic Variable Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Green FC Fiber Optic Variable Attenuator Kami menyediakan FC UPC single attenuator gentian optik mod dan attenuator fiber optik FC single mode, kedua-duanya mempunyai lengan seramik dan antara muka sambungan FC yang tepat. Pelbagai pengecilan adalah dari 1dB hingga 30dB yang tersedia. Penguat gentian FC mempunyai...

    Hubungi sekarang

  • 48 Bilah Pengedaran Teras Fiber ODF FC PC

    48 Bilah Pengedaran Teras Fiber ODF FC PC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pcs ODF dalam pakej kadbod kayu

    • Keupayaan bekalan: 500 pcs per day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    48 Bilah Pengedaran Teras Fiber ODF FC PC 48 Frame Pengedaran Teras Fiber ODF FC PC Reka bentuk Modular biru splice dulang, plastik ABS; 12 teras setiap dulang, keluli tahan karat roll, lukisan elektrostatik, Sesuai untuk 19 "kabinet pengedaran optik standard, 48 Bingkai Pengedaran Teras ODF Dengan penutup depan;...

    Hubungi sekarang

  • FO FC Fiber Patch Panel 24 Port

    FO FC Fiber Patch Panel 24 Port

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    FO FC Fiber Patch Panel 24 Port FO FC Fiber Patch Panel 24 Port adalah reka bentuk modul dengan dulang boleh dilukis di dalam dan kotak keluli yang dilancarkan sejuk. Panel Fiber Patch boleh dipasangkan dengan pelbagai jenis Penyesuai Fiber dan Fiber Pigtail. Fiber Optic LC Patch Panel adalah dengan saiz 19 inci...

    Hubungi sekarang

  • Box Fiber Fc 12 Port Telecom Fttx Fc

    Box Fiber Fc 12 Port Telecom Fttx Fc

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 50000

    • Pesanan minimum: 50 Bag/Bags

    Box Fiber Fc 12 Port Telecom Fttx Fc Siri Kotak Pengedaran Serat Telecom terpakai dalam projek FTTH dan sesuai untuk aplikasi luar. Kotak Pengedaran Port Fc 12 boleh mengedarkan kabel dengan pembahagi. Kotak Pengedaran Fttx mempunyai fungsi splice mekanikal, gabungan gabungan, pengedaran, dan sebagainya. Mereka...

    Hubungi sekarang

  • FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter

    FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FTTX FC / PC UPC APC Square Adapter Penyesuai gentian optik digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan gentian optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki khusus untuk wanita. Semua FC-FC / PC FTTX FC / PC...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

    Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Fiber Optic Adapter FC / PC APC UPC SM SX Penyambung gentian optik FC direka khusus untuk aplikasi telekomunikasi. Penyesuai Serat Optik Rectangle FC / PC APC UPC SM SX yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri Industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel piawai...

    Hubungi sekarang

  • FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

    FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC APC UPC SM MM Fiber Optic Adapter Singkatan FC adalah penyambung ferrule, yang menunjukkan bahawa cara menguatkan luarannya adalah menggunakan lengan logam, cara berpusing sebagai giliran gesper. Pertama, penyambung jenis FC, penggunaan seramik pada butt pin. Penyambung sedemikian mempunyai struktur mudah, operasi...

    Hubungi sekarang

  • Cat6 Fiber OFC Switch Converter

    Cat6 Fiber OFC Switch Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat6 Fiber OFC Switch Converter Penukar Fiber Switch untuk beroperasi pada 10 atau 100Mbps tembaga Ethernet atau Fast Ethernet dan gentian 100Mbps. Fiber Optic To Converter Cat6 Ethernet boleh ditarik / dipasang lebih daripada 1000 kali dan mengekalkan prestasi yang baik . OFC Converter Menyediakan latency ultra...

    Hubungi sekarang

  • FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

    FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: kotak karton

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    FC Perempuan Kepada Adapter Hibrid Serat Perempuan ST Ini FC Untuk ST Fiber Optic Adapters boleh menyediakan penamatan serabut cepat dan mudah di lapangan. Pilihan tersedia untuk 900 mikron yang membolehkan pemasang untuk menamatkan dan membuat sambungan dalam beberapa minit pada peralatan dan panel patch serat....

    Hubungi sekarang

  • SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC

    SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Beg PE atau pakej & karton yang disesuaikan

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC Perempuan Untuk Penyesuai Perempuan FC SC TO FC Fiber Adapter digunakan untuk mengawan 2 gaya penyambung yang berbeza. Penyesuai SC FC kami mematuhi piawaian antarabangsa, diuji kualiti, dan boleh didapati dalam satu rangkap, multimod dan pelbagai konfigurasi jenis penyambung. SC TO FC Adapter dibangunkan kepada...

    Hubungi sekarang

  • Flange Fiber Optical Variable Attenuator FC / PC

    Flange Fiber Optical Variable Attenuator FC / PC

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Flange Fiber Optical Variable Attenuator FC / PC Kami menyediakan attenuator serat , pemboleh ubah optik berubah, attenuator optik inline, pengubah optik tetap, Optik Variabel Attenuator FC / PC ; produk ini digunakan dalam aplikasi mod tunggal pada jarak 1250 hingga 1625nm panjang gelombang. boleh didapati untuk...

    Hubungi sekarang

  • Kotak Pembersihan Cassette SC / FC / MU / LC / ST / MPO

    Kotak Pembersihan Cassette SC / FC / MU / LC / ST / MPO

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1pc / kotak

    • Keupayaan bekalan: 1000 pcs/day

    • Pesanan minimum: 1 Box

    Kotak Pembersihan Cassette SC / FC / MU / LC / ST / MPO Peti Pembersih Cassette SC / FC / MU / LC / ST / MPO berkesan menghapuskan bahan cemar seperti minyak, habuk dan partikel kotoran yang menyebabkan kehilangan kemasukan dan pemantulan yang tinggi dan menyebabkan kerosakan penyambung kekal dan kegagalan rangkaian....

    Hubungi sekarang

  • Big D Small D Fc / upc Adapter D-Type

    Big D Small D Fc / upc Adapter D-Type

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 25 pek / pek

    • Keupayaan bekalan: 2000

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    Besar d kecil d fc / upc adapter d-type Reka bentuk Big D Small D Fc / upc Adapter D-Type yang dihasilkan oleh pautan Foc dibangunkan untuk memenuhi cabaran industri industri Datacom dan Telecom, termasuk keserasian dengan saiz kabel piawai dan jenis serat, mematuhi piawaian mekanikal dan alam sekitar industri. Ini...

    Hubungi sekarang

  • SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan

    SC To Fc Female To Adapter Shutter Perempuan

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: Satu bahagian dalam satu beg PE lihat di bawah gambar. Pakej OEM boleh didapati.

    • Keupayaan bekalan: 20000

    • Pesanan minimum: 100 Bag/Bags

    SC APC untuk fc apc wanita kepada penyesuai pengatup wanita SC Female to LC Male Simplex Singlemode Adapter digunakan untuk menyediakan kabel ke kabel atau kabel untuk sambungan serat optik peralatan. Kami membekalkan pelbagai jenis lengan baju dan penyesuai hibrid, termasuk penyesuai gentian optik hibrid lelaki...

    Hubungi sekarang

  • FC APC Male-female Variable Serat Optik Attenuator

    FC APC Male-female Variable Serat Optik Attenuator

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 100pcs / beg

    • Keupayaan bekalan: 100000 pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Bag/Bags

    FC APC Male-female Variable Serat Optik Attenuator Pembolehubah optik boleh ubah boleh didapati untuk Singlemode 9/125, Multimode 50/125 dan aplikasi Multimode 62.5 / 125. FC APC Male-female Variable Optical Fiber Attenuator adalah serasi dengan produk fiber optik di pasaran antarabangsa. Serangkaian attenuator...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com