Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Fc Fiber Connector - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Fc Fiber Connector)

  • Penyambung SC Fiber Optic Mode Single

    Penyambung SC Fiber Optic Mode Single

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung SC Fiber Optic Mode Single Penyambung gentian optik SC LC FC adalah penyambung kabel gentian optik yang menggunakan mekanisme penguncian tarik-tarik sama seperti yang digunakan dalam kabel audio / video biasa, yang menjadikannya sangat mudah untuk menyambung dan mencabut kabel. Mod Single Fiber Optic SC...

    Hubungi sekarang

  • 1x2 1X4 FBT Optical Coupler Fiber Optic Splitter

    1x2 1X4 FBT Optical Coupler Fiber Optic Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Bag/Bags

    1x2 1X4 FBT Optical Coupler Fiber Optic Splitter Coupler Fiber Optic dibangunkan berdasarkan proses silinder kaca silika unik yang unik dengan kepelbagaian fiber serasi yang boleh dipercayai dalam pakej miniatur, ia menyediakan penyelesaian pengagihan cahaya kos rendah dengan faktor bentuk kecil dan kebolehpercayaan...

    Hubungi sekarang

  • FO Dual Duplex Fiber Optic SC Connector

    FO Dual Duplex Fiber Optic SC Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    FO Dual Duplex Fiber Optic SC Connector Penyambung SC Fiber Optik Duplex mempunyai klip dupleks , yang membolehkan setiap penyambung dihilangkan secara berasingan. Penyambung Dual SC juga mempercepat penyelesaian masalah. Sekiranya polariti gentian ditarik balik semasa penamatan, tidak perlu membuang penyambung. ....

    Hubungi sekarang

  • SC FC LC ST Fiber Connector

    SC FC LC ST Fiber Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC FC LC ST Fiber Connector Penyambung SC Fiber Optic adalah penyambung pemecah bukan optik dengan zirkonia zirconia pre-radiated 2.5mm. Terdapat dalam Mod Single SC Penyambung dan Multimode SC Connector , penyambung ini mempunyai reka bentuk sambungan tarik-tarik untuk menampal cepat kabel ke rak atau dinding gunung....

    Hubungi sekarang

  • Penyambung APC PC Fiber Optik

    Penyambung APC PC Fiber Optik

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung APC PC Fiber Optik Penyambung APC PC Fiber Optic SC dibangunkan oleh makmal di Nippon Telegraph dan Telefon (NTT) pada pertengahan tahun lapan puluhan, dan merupakan salah satu penyambung pertama untuk memukul pasaran berikutan kedatangan ferrula seramik. Kadang-kadang dirujuk sebagai `penyambung persegi`...

    Hubungi sekarang

  • SC APC Multimode Fiber Optic Connector

    SC APC Multimode Fiber Optic Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC APC Multimode Fiber Optic Connector Pembungkus SC APC kami Mulitmode 10 mempunyai ciri-ciri ferrule seramik berkualiti tinggi. SC SC penyambung , digunakan untuk penamatan pada multimode 50/125 atau 6 2 .5 / 125 3.0mm kabel. Fiber Optic SC APC Connector Multimode sangat sesuai untuk aplikasi datacom dan telekom...

    Hubungi sekarang

  • Gpon Pon Passive Optical Fiber Splitter

    Gpon Pon Passive Optical Fiber Splitter

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    Gpon Pon Passive Optical Fiber Splitter Splitter Optik Pasif menawarkan prestasi yang sangat baik ke pelbagai panjang gelombang lebar (1260 ~ 1620nm) pada julat suhu -40 ~ + 85C. B splitter lockless mempunyai kehilangan penyisipan yang rendah dan PDL, kehilangan pulangan yang tinggi dan pengarahan, dan keseragaman...

    Hubungi sekarang

  • SC Jenis PC Fiber Optic Connector

    SC Jenis PC Fiber Optic Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC Jenis PC Fiber Optic Connector Penyambung PC SC, SC Penyambung gentian optik SC adalah pelompat optik serat optik dua ujung akhir, dok mengikut medium penghantaran boleh dibahagikan kepada satu mod optik tunggal silikon biasa, pelompat pelbagai mod, dan lain-lain seperti plastik untuk media penyambung fiber optic...

    Hubungi sekarang

  • SC Duplex Fiber Optic Connector

    SC Duplex Fiber Optic Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung gentian optik SC Duplex Available with seramik seramik di LC, SC, dan ST gaya penyambung yang serasi. SC Duplex Fiber Connector adalah penyambung tidak digali epoxy, UPC digilap yang dipasang dengan cepat dan mudah dalam bidang .SC Duplex Connector keperluan penyambung

    Hubungi sekarang

  • Serat SC PC APC sm Penyambung optik

    Serat SC PC APC sm Penyambung optik

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Serat SC PC APC sm Penyambung optik Foclink membekalkan pelbagai jenis Mod Single dan penyambung serat optik Multimode untuk SC PC SM Fiber Optic Connector, Fiber SC PC APC Connector . Penamatan penyambung fiber optik berfungsi secara eksperimen sebelum penghantaran dan dilindungi oleh jaminan seumur hidup. Permohonan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optical SC APC Cable Connector

    Fiber Optical SC APC Cable Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Kabel APC Fiber Optik SC Fiber Optic Connector SC juga menggunakan bulat 2,5mm pusingan untuk memegang gentian tunggal. Kabel optik Fiber Optical C menggunakan mekanisme pemendakan atas / tarik keluar yang umumnya lebih mudah digunakan daripada penyambung ST gaya twist apabila dalam ruang yang ketat,...

    Hubungi sekarang

  • ST PC APC Fiber Connector

    ST PC APC Fiber Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    ST PC APC Fiber Connector Komunikasi ST PC APC Patch Cord Optical Fiber Connector . Penyambung Fiber ST, ST ST Penyambung adalah dua penghujung optik optik jumper optik, dok mengikut medium transmisi boleh dibahagikan kepada optik tunggal mod tunggal optik biasa, jumper pelbagai mod, dan lain-lain seperti plastik...

    Hubungi sekarang

  • Pemasang Kabel Splitter Optik Fiber Optik Harga Terbaik

    Pemasang Kabel Splitter Optik Fiber Optik Harga Terbaik

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    Pemasang Kabel Splitter Optik Fiber Optik Harga Terbaik Splitter Optik Pasif berdasarkan teknologi litar plnar Lightwave dan proses penyelarasan ketepatan, boleh membahagikan input optik tunggal / dwi ke dalam beberapa output optik seragam dan dilambangkan 1xN atau 2xN. Splitter PLC digunakan dalam penyebaran FTTX,...

    Hubungi sekarang

  • Gpon Optik FBT Coupler Splitter Type

    Gpon Optik FBT Coupler Splitter Type

    • Jenama: FOCLINK

    • Pembungkusan: pakej individu 1 unit dalam kotak lepuh

    • Keupayaan bekalan: 10000pcs per Day

    • Pesanan minimum: 10 Piece/Pieces

    Gpon Optik FBT Coupler Splitter Type Tayar Biconical yang menyatu ( 2 cara pembahagi ) digunakan untuk memisahkan atau menggabungkan isyarat optik. Jenis Coupler Optical atau gandingan dikawal dan boleh diubah suai dari permintaan pelanggan sehingga jumlah pelabuhan yang berpecah. Jenis Gawan Splitter menyokong...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic ST dan SC Connectors

    Fiber Optic ST dan SC Connectors

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: oleh polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000 PCS

    • Pesanan minimum: 1000 Bag/Bags

    Fiber Optic ST dan SC Connectors ST dan Penyambung SC , Penyambung ST menggunakan sambungan twist-lock bayonet dengan 2.5mm ferrule. Terdapat dalam singlemode dan multimode, penyambung FO ST mempunyai pemasangan medan yang boleh dipercayai dan tahan lama. Reka bentuk Penyambung ST Fiber Optik membolehkan pemasang...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Jenis ST Multimode Singlemode

    Penyambung Jenis ST Multimode Singlemode

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: oleh polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000 PCS

    • Pesanan minimum: 1000 Bag/Bags

    Penyambung Jenis ST Multimode Singlemode Sambung ST Jenis dibangunkan oleh AT & T sejurus selepas ketibaan FC. Sepintas lalu mereka boleh tersilap untuk satu sama lain tetapi Sinlge Mode ST Connector dan Multimode ST Connetor menggunakan bayonet fitment bukan thread skru. 1. Ciri-ciri ( Fiber Connector, FC Fiber...

    Hubungi sekarang

  • SC ST LC Typle Fiber Optic Connector

    SC ST LC Typle Fiber Optic Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    SC ST LC Typle Fiber Optic Connector ST Optical Connectors, ST LC Connector adalah jenis penyambung gentian optik yang paling biasa. ST kabel penyambung menggunakan tiub plastik terdedah perumahan gentian optik. Ini memerlukan sambungan ke kabel sepadan di sisi yang lain, dengan memasukkan penyambung yang berkawan...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Duplex Simplex SM SM

    Penyambung Duplex Simplex SM SM

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Duplex Simplex SM SM Penyambung Duplex LC SM, LC Simplex Connector adalah kabel serat optik yang dihadkan pada kedua-dua hujung dengan penyambung yang membolehkannya menjadi cepat dan mudah disambungkan ke CATV, suis optik, atau peralatan telekomunikasi lain. Mod Single Fiber LC Connector Mempunyai lapisan...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Serat Optik LC Multimode

    Penyambung Serat Optik LC Multimode

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Serat Optik LC Multimode LC Multimode Fiber Connector mudah untuk memasang dengan splice mekanikal dan tidak menggilap, Multimode LC Connector Mudah untuk pembelajaran teknologi dengan kaedah pemasangan mudah (dalam masa 1 dan setengah minit), LC MM Penyambung Meminimumkan kadar kecacatan oleh ciri-ciri...

    Hubungi sekarang

  • LC Dual Fiber Connector

    LC Dual Fiber Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Dual Fiber Connector LC Duplex Fiber Connector, Dual LC Connector, LC Duplex Connector adalah dua penghujung optik optik jumper jumper, dok sesuai dengan medium transmisi boleh dibahagikan kepada optik tunggal mod tunggal optik, pelompat multi-mode, dan lain-lain seperti sebagai plastik untuk medium penghantaran...

    Hubungi sekarang

  • Penyambung Gentian Mod LC

    Penyambung Gentian Mod LC

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Penyambung Gentian Mod LC LC TO LC Connector UL-rated perumahan plastik dan boot dalam pelbagai warna dengan 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm. Dimensi mekanikal ketepatan; Sinlge Mode LC termasuk Zirconium ferrule PC atau diameter 8 darjah LC APC Fiber Connector 125-128um concentricity tinggi. Spesifikasi ( Penyambung gentian, FC...

    Hubungi sekarang

  • Fiber APC LC Connector

    Fiber APC LC Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Fiber APC LC Connector APC LC Connector menggunakan tiub plastik terdedah perumahan gentian optik. Ini memerlukan sambungan ke kabel sepadan di sisi yang lain, dengan memasukkan penyambung yang berkawan dengan yang lain. LC Fiber LC Connector, FO LC Connector adalah jenis penyambung optik komersial yang paling biasa....

    Hubungi sekarang

  • LC Jenis Penyambung Mod Tunggal

    LC Jenis Penyambung Mod Tunggal

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    LC Jenis Penyambung Mod Tunggal Penyambung Fiber Optic Jenis LC yang dilesenkan oleh Lucent Technologies menyediakan reka bentuk menarik dan saiz kecil yang sempurna untuk aplikasi berkepadatan tinggi. Penyambung LC / APC dan Penyambung LC Mod Single dalam versi simplex atau dupleks. Spesifikasi: ( Fiber Connector, FC...

    Hubungi sekarang

  • LC UPC OM3 Connector

    LC UPC OM3 Connector

    • Jenama: FOC / OEM

    • Pembungkusan: pembungkusan polibeg

    • Keupayaan bekalan: 10000PCS

    • Pesanan minimum: 100 Piece/Pieces

    Fiber APC LC Connector Penyambung LC OM3 disediakan dengan ferrule 1.25mm zirkonia. LC Penyambung Beige, LC UPC Optic Fiber Connector juga menggabungkan mekanisme penguncian yang unik yang menyediakan kestabilan dalam sistem rak mount. Spesifikasi ( Penyambung gentian, FC Fiber Connector, SC Fiber Connector, ST Fiber...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com