Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
test Mr. test
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Foclink Co., Ltd

Fast Ethernet Converter - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Fast Ethernet Converter)

  • Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic To Ethernet Fast Media Converter Fiber Converter To Ethernet menyediakan Power over Ethernet (PoE) 15.4W ke peranti berkuasa (PD) seperti kamera IP, telefon VoIP dan titik akses tanpa wayar. Fast Ethernet Converter memanjangkan jarak penghantaran rangkaian dari 100m ke atas kabel tembaga hingga 120km ke...

    Hubungi sekarang

  • Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter

    Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat5 Rj45 Gigabit Fiber Optic Copper Media Converter Penukar Fiber Optic To Rj45r boleh menyediakan empat pelabuhan UTP 10/100 / 1000M dan dua slot SFP 1000M. Fiber Untuk Copper Media Converter Gigabit

    Hubungi sekarang

  • Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Utp Copper To Lan Transceiver Converter Media Gentian Fiber To Copper Transceiver direka untuk memenuhi keperluan penggunaan baru bagi rangkaian gentian optik. Fiber To Lan Converter penukar berdiri sendiri membolehkan anda menyambung rangkaian Gigabit twisted-pair ke rangkaian serat optik dengan mudah dan kos efektif...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Media Converter

    Fiber Optic Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic Media Converter Penukar Fiber Media boleh menukar isyarat Optik-Elektrik Ethernet antara antara muka 10/100 / 1000M UTP (TX) dan antara muka gentian optik 1000M (FX). Ethernet gigabit 10/100 / 1000M tradisional boleh dilanjutkan kepada jarak 60km melalui pautan gentian optik. Penukar media boleh digunakan...

    Hubungi sekarang

  • Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media

    Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Copper Ethernet Kepada Penukar Fiber Optic Media Fiber Optic To Copper Converter boleh menukar isyarat Optical-Electric Ethernet antara antara muka 10/100 / 1000M UTP (TX) dan antara muka fiber optik 1000M (FX). Ethernet To Ofc Converter Ethernet menaik taraf papan serentak, penukar media boleh memanjangkan kehidupan...

    Hubungi sekarang

  • Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

    Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber To Rj45 Ethernet Gigabit Single Mode Media Converter Gigabit Ethernet Media Converters direka untuk memenuhi pematuhan penuh dengan keperluan alam sekitar (suhu operasi ambien, kejutan mekanikal, getaran, kelembapan dengan pemeluwapan, keadaan voltan tinggi / garis voltan rendah dan perlindungan voltan...

    Hubungi sekarang

  • Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Multimode Untuk Mod Single Gigabit Fiber Media Converter Penyambung Media Gentian Optik Gigabit bekalan transceiver gentian optik Ethernet untuk pengguna profesional untuk membangunkan produk pintar yang kuat. Mod Single Untuk Multimode Fiber Converter dengan 1 10 / 100M RJ45 fiber media converter. Multimode Media...

    Hubungi sekarang

  • Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Rangkaian Penyambung Media Fiber Ethernet Rangkaian Optical To Ethernet Converter mengantara antara segmen 10Base-T atau 100Base-Tx dan segmen 100 Base-FX. Rangkaian Media Converter direka terutamanya untuk kumpulan kerja yang lebih tinggi, kelajuan / bandwidth yang lebih tinggi yang memerlukan pengembangan rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter

    Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Optic Ethernet Gigabit Media Converter Fiber Optic Untuk penyambung media Ethernet adalah unit penukaran media transmisi Ethernet yang menghubungkan isyarat elektrik pada kabel pasangan terpiuh jarak pendek dan isyarat optik jarak jauh. Ethernet To Fiber Converter juga dipanggil serat untuk penukar Ethernet....

    Hubungi sekarang

  • Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar

    Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Copper Ethernet Kepada Serat Optik Adapter Media Harga Penukar Tembaga Untuk Penukar Optik gentian boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel yang sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Harga Penukar...

    Hubungi sekarang

  • UTP Fiber Optical To Copper Ethernet Converter Converter

    UTP Fiber Optical To Copper Ethernet Converter Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    UTP Fiber Optical To Copper Ethernet Converter Converter UTP To Fiber Converter Copper boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Optik Untuk Penukar Media...

    Hubungi sekarang

  • Gigabit Copper Single To Multimode Fiber Ethernet Switch Converter

    Gigabit Copper Single To Multimode Fiber Ethernet Switch Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Gigabit Copper Single To Multimode Fiber Ethernet Switch Converter Copper Fiber Media Converter menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Gigabit Fiber Converter adalah pemasang antara serat dengan fungsi peralatan 10Gbps Ethernet

    Hubungi sekarang

  • Cat6 Fiber OFC Switch Converter

    Cat6 Fiber OFC Switch Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat6 Fiber OFC Switch Converter Penukar Fiber Switch untuk beroperasi pada 10 atau 100Mbps tembaga Ethernet atau Fast Ethernet dan gentian 100Mbps. Fiber Optic To Converter Cat6 Ethernet boleh ditarik / dipasang lebih daripada 1000 kali dan mengekalkan prestasi yang baik . OFC Converter Menyediakan latency ultra...

    Hubungi sekarang

  • Gigabit Fiber Optic Untuk Penukar Media Ethernet

    Gigabit Fiber Optic Untuk Penukar Media Ethernet

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Gigabit Fiber Optic Untuk Penukar Media Ethernet Gigabit Ethernet Converter dengan Multi Opical Ports Multi Port Elektrik dan siri bekalan kuasa luaran ialah 10/100 / 1000M auto-adaptation Ethernet fiber optic media converter, yang menyokong isyarat elektrik berpasangan 10/100 / 1000BASE-TX dan lampu 1000BASE-FX...

    Hubungi sekarang

  • Copper To Fiber Ethernet Optic Media Converter

    Copper To Fiber Ethernet Optic Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Copper To Fiber Ethernet Optic Media Converter Ethernet ke Penukar Fiber Optik membolehkan anda menyambungkan pelbagai jenis media (pasangan berpintal, serat, bujuk) dalam rangkaian. Penyambung Media Tembaga ke Fiber adalah untuk memasukkan segmen serat ke dalam rangkaian tembaga. Ethernet To Fiber Media Converter...

    Hubungi sekarang

  • FO Kepada Multi Port LC Ethernet Converter Converter

    FO Kepada Multi Port LC Ethernet Converter Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    FO Kepada Multi Port LC Ethernet Converter Converter Multi Port Media Converter boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. FO Ke Ethernet Converter adalah

    Hubungi sekarang

  • UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik

    UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    UTP Untuk Penyambung Media Tembaga Ethernet Fiber Optik UTP To Fiber Converter boleh dapat memanjangkan kehidupan produktif pemasangan kabel sedia ada serta peralatan aktif. dan penukar media menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Optik Untuk Penukar Media Ethernet

    Hubungi sekarang

  • Cat6 Fiber To Multimode Switch Ethernet Switch

    Cat6 Fiber To Multimode Switch Ethernet Switch

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat6 Fiber To Multimode Switch Ethernet Switch Fiber To Ethernet Converter Switch boleh digunakan di mana saja di rangkaian untuk mengintegrasikan teknologi baru dengan peralatan sedia ada untuk menyokong aplikasi baru, dan menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Cat6...

    Hubungi sekarang

  • Penyesuai Serat Ethernet Kepada Penukar Penukar Tembaga tunggal

    Penyesuai Serat Ethernet Kepada Penukar Penukar Tembaga tunggal

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Penyesuai Serat Ethernet Kepada Penukar Penukar Tembaga tunggal Mod Single Fiber To Copper Media Converter menyokong dua jenis media untuk sambungan rangkaian seperti 10GBase-T dan 10GBase-FX. Fiber Optical Media Converter adalah c dari antara serat dengan fungsi peralatan 10Gbps Ethernet

    Hubungi sekarang

  • Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter

    Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Cat5 Ethernet Fiber To Gigabit Media Converter Fiber To Fiber Media Converter adalah penyesuai media optik gentian optik Ethernet 10/100 / 1000M, yang menyokong isyarat elektrik berpasangan 10/100 / 1000BASE-TX dan interconversion isyarat cahaya 1000BASE-FX. Cat5 To Fiber Converter memperluaskan had rangkaian...

    Hubungi sekarang

  • Fiber Copper To Ethernet Optic Media Converter

    Fiber Copper To Ethernet Optic Media Converter

    • Jenama: Foclink

    • Pembungkusan: 1 pasangan / BOX

    • Keupayaan bekalan: 1000 Piece/Pieces per Day

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fiber Copper To Ethernet Optic Media Converter Optical Media Converter adalah 10/100 / 1000M Dual fiber Media Converter boleh menukar isyarat Optical-Electric Ethernet antara antara muka 10/100 / 1000M UTP (TX) dan antara muka serat optik 1000M (FX). Media Penukar Fiber To Copper boleh digunakan di mana sahaja dalam...

    Hubungi sekarang

  • Fc Lc Sc Straight-Through Field Assembly Singlemode Apc Fiber Optic Fast Quick Connector

    Fc Lc Sc Straight-Through Field Assembly Singlemode Apc Fiber Optic Fast Quick Connector

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Fc Lc Sc Straight-Through Field Assembly Singlemode Apc Fiber Optic Fast Quick Connector Penyambung Apk Fiber Optic Singlemode Fc Apc telah menjadi penyelesaian yang popular untuk pendawaian optik di dalam bangunan dan lantai untuk aplikasi LAN & CCTV dan dengan pengembangan FTTH, sudah membuktikan dirinya sebagai...

    Hubungi sekarang

  • Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx

    Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Top Selling Single Mode 0.9mm Sc / upc Fast Connector For Fttx Reka bentuk yang unik dari badan penyemprotan mekanikal yang dipatenkan menggabungkan stub serat yang dipasang kilang dan ferrule seramik yang telah dipoles sebelumnya. Perhimpunan Cepat-SC hanya memerlukan alat penyediaan serat biasa: alat pelucutan...

    Hubungi sekarang

  • Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc

    Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc

    • Jenama: FOC

    • Pembungkusan: 12 unit / beg

    • Keupayaan bekalan: 150000pcs/week

    • Pesanan minimum: 1 Piece/Pieces

    Single-Mode Field Fiber Optic Quick Assembly Ftth Fast Connector Sc / Apc Penggunaan Fiber Optic Fast Connectoc SC APC konsentris tinggi serat ferrule Ft SC APC / UPC Fiber Optic Fast Connector serat tertanam memastikan kehilangan sisipan yang rendah dan kehilangan pulangan yang tinggi ketepatan prestasi optik...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Hantar pertanyaan

test

Mr. test

E-mel:

simon@foclink.com

Hantar pertanyaan

Tel:86--13879515955

Fax:

Telefon mudah alih:+8613879515955

E-mel:simon@foclink.com

Alamat:#3,D of Block,Baolong Industrial Park,Huawang Road,Dalang Street,Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Tapak Mudah Alih

http://ms.scfiberpigtail.com